1

@Rust_Cohle Dodi nie może, bo trzeba mieć 18 lat.

3

@bartas97 Bardzo dobrze.

1

@MessiForeverTheBest Wygląda lepiej niż za Xaviego, lecz nadal nie jest to poziom napastnika zarabiającego 32 mln za sezon. Z mocnymi narazie był słaby (Monaco, Girona).

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

@kuz On już przed i na euro był kozakiem. Widać, że jak zaczął lepiej dbać o siebie to mu to oddało.

0

Komentarz usunięty

0

@mekston trzymaj to ty się, bo za niedługo Disney skończy karierę.

0

@Barcanajlepszyteam tyle, że nadal jest przepłaconym dobijakiem. Przewalił króla strzelców z jakimś Dovbykiem za 8 mln xd

0

@Barcanajlepszyteam To o Szczęsnym. Stary dobijak za 50 mln z rokiem kontraktu to jest tragedia, a nie dobry ruch.

0

@Barcanajlepszyteam Do Lewandowskiego w tym zdaniu pasują jedynie wyrażenia przepłacony i emeryt.

1

@prokar1 Porcelana*

0

Ehh znów jakiegoś emeryta ściągamy...
A tak na poważnie to bardzo dobry ruch. Fajnie, że udało się go nakłonić do przyjścia do nas. Pena to jest tragedia. W końcu Polak na poziomie w Barcelonie, który nie jest przepłacony.

0

@Hosh Dokładnie. Niemiec Lëwändöwski się nie liczy.

31

@Peciak Dlatego sędziowie zadbali, żeby tak nie było :|

53

Kylian kontuzja? Penalty for real madrid.

1

@ElPonczato To dużo zależy od lokalizacji miejsc. Kilka rad: kupuj tylko na oficjalnej stronie i nie kupuj miejsc za bramką. W kwietniu to już na Camp Nou będzie.

0

@Blanco16 Wychowywać xd Yamal jest bardziej dojrzały niż machacz zawodowy xd

1

Hahaha złoto. Jak real dostaje karne


1

@draxidox Już nie tylko on. Charlton drugi donkey kong.

1

@Antimadridista_WR Ja bym nie chciał :]

0

@Trojanek23 Potężne rozumienie tekstu xD

1

@cules100pro Przecież to jest czerwo z automatu i kilka meczów zawieszenia xd

0

@Kgorecki2500 still tam był.

1

@Kgorecki2500 Czyli kibicowałeś realowi jak Dudek tam grał?

0

@Heros11 Messi wygrał to czego Lewy nawet na oczy nie zobaczy. Różnica.

0

@kanver_ to była hiperbola xd Chłop to napisał jakby niewiadomo kto miał przyjść, a nie emerytowany bramkarz xd

0

@Linnox mhm, po prostu nie potrafię przejść obok debilizmu obojętnie.

0

@daniel32778 Tak oczywiście zapisałby się jako największa legenda w historii klubu xd

0

@Miszak Rodri, TOP totalny na swojej pozycji.

1

@Kgorecki2500 Nie mówię, że nie, ale jednak osobiście wolę Rotę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?