AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Rust_Cohle Dodi nie może, bo trzeba mieć 18 lat.
3
@bartas97 Bardzo dobrze.
1
@MessiForeverTheBest Wygląda lepiej niż za Xaviego, lecz nadal nie jest to poziom napastnika zarabiającego 32 mln za sezon. Z mocnymi narazie był słaby (Monaco, Girona).
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
@kuz On już przed i na euro był kozakiem. Widać, że jak zaczął lepiej dbać o siebie to mu to oddało.
0
Komentarz usunięty
0
@mekston trzymaj to ty się, bo za niedługo Disney skończy karierę.
0
@Barcanajlepszyteam tyle, że nadal jest przepłaconym dobijakiem. Przewalił króla strzelców z jakimś Dovbykiem za 8 mln xd
0
@Barcanajlepszyteam To o Szczęsnym. Stary dobijak za 50 mln z rokiem kontraktu to jest tragedia, a nie dobry ruch.
0
@Barcanajlepszyteam Do Lewandowskiego w tym zdaniu pasują jedynie wyrażenia przepłacony i emeryt.
1
@prokar1 Porcelana*
0
Ehh znów jakiegoś emeryta ściągamy...
A tak na poważnie to bardzo dobry ruch. Fajnie, że udało się go nakłonić do przyjścia do nas. Pena to jest tragedia. W końcu Polak na poziomie w Barcelonie, który nie jest przepłacony.
0
@Hosh Dokładnie. Niemiec Lëwändöwski się nie liczy.
31
@Peciak Dlatego sędziowie zadbali, żeby tak nie było :|
53
Kylian kontuzja? Penalty for real madrid.
1
@ElPonczato To dużo zależy od lokalizacji miejsc. Kilka rad: kupuj tylko na oficjalnej stronie i nie kupuj miejsc za bramką. W kwietniu to już na Camp Nou będzie.
0
@Blanco16 Wychowywać xd Yamal jest bardziej dojrzały niż machacz zawodowy xd
1
Hahaha złoto. Jak real dostaje karne
1
@draxidox Już nie tylko on. Charlton drugi donkey kong.
1
@Antimadridista_WR Ja bym nie chciał :]
0
@Trojanek23 Potężne rozumienie tekstu xD
1
@cules100pro Przecież to jest czerwo z automatu i kilka meczów zawieszenia xd
0
@Kgorecki2500 still tam był.
1
@Kgorecki2500 Czyli kibicowałeś realowi jak Dudek tam grał?
0
@Heros11 Messi wygrał to czego Lewy nawet na oczy nie zobaczy. Różnica.
0
@kanver_ to była hiperbola xd Chłop to napisał jakby niewiadomo kto miał przyjść, a nie emerytowany bramkarz xd
0
@Linnox mhm, po prostu nie potrafię przejść obok debilizmu obojętnie.
0
@daniel32778 Tak oczywiście zapisałby się jako największa legenda w historii klubu xd
0
@Miszak Rodri, TOP totalny na swojej pozycji.
1
@Kgorecki2500 Nie mówię, że nie, ale jednak osobiście wolę Rotę.