AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Pnog37 Pod względem ustawiania meczów, oraz kupowania sędziów to fakt są najlepsi w historii.
0
@Stinger_ xd W Chelsea gdzie każdy napastnik przestaje grać. W Barcelonie strzelał lepiej niż Lewandowski. Transfer Polaka był bezsensownym wywaleniem 50 mln i teraz jeszcze kolejnych dużych pieniędzy, które Disney zarabia, a których nie dostałby nigdzie indziej.
Suarez>>>> każdy napastnik w XXI wieku.
0
@Popitek12 Moja narzeczona.
0
@Stinger_ Nieważne ile strzelił w Chelsea. U nas strzelał. Haaland w cienkiej bundeslidze nie grał w hegemonie tej ligi, tylko w Borussii, a to sporo zmienia.
1
@BorzyKrzys Uśmiechnięta Polska to deweloperzy również muszą się uśmiechnąć. Jak się ludzie dali na rudego złodzieja nabrać hahahaha
0
@Bocheno1 hahaha i dalej z 17 latkiem przegrywa ten "medialny potwór" xd
0
@Stinger_ Suarez był naszą legendą, później jak już był starszy to przegrywał z słabszymi piłkarzami jednak swoją postawą i trofeami, które nam dał zasłużył na pensję jaką brał. Lewandowski jedyne co nam dał to wydatek 50 mln na 34 letniego dziadka, który przyszedł sobie na emeryturkę. Aubameyang był lepszym wyborem niestety musiał tu trafić Disney. Lewandowski przekroczył granicę 30 goli w cienkiej bundeslidze gdzie Bayern jechał każdego, Kane w pierwszym sezonie w Baya również to zrobił co pokazuje słabość tej ligi.
0
@macio_944 Gdzie mu życzyłem kontuzji? Możesz to być ty, jak nikomu nie życzę kontuzji.
1
@wojopancer Ferran oczywiście.
0
@Jakchcesz Jakość i ilość. Suarez potrafił strzelać dużo pięknych bramek. To dla takich goli ludzie przychodzą na stadiony i oglądają mecze, a nie żeby oglądać patelnie na pustaka, czy karne.
1
@Rewolucja123 Ten jeden najwybitniejszy sezon jest składową. Ogólnie jest to świetny bramkarz, który wiele razy nas ratował i bez niego byłoby o wiele gorzej.
0
@marcin62 Haaland przede wszystkim biega za siebie. Co do Norwega, to kiedyś go chciałem u nas, ale wolę typ napastnika jak Luisito, a nie drewniane 9tki jak Lewy czy Haaland, dlatego taki Lautaro byłby super.
0
@marcin62 Stwierdzeniem faktu, że Pedri tak powiedział. Sądzisz, że czemu akurat chciałby napastnika? Nic dziwnego, że nie chce biegać za dwóch po prostu.
0
@daniel32778 Disney to ksywa Roberta Lewandowskiego nadana mu jeszcze za czasów gry w Bayernie xd
0
@Sulimo Jej zaczął ten sezon lepiej, bo dostał 2 patelnie i karnego. W poprzednim strzelił mniej od Ukraińca za 8 mln.
1
@Linnox I mówił też, że chciałby Haalanda w drużynie. No ale widząc popisy Disneya nie ma się co dziwić.
0
@Bulbulator Wstawić herb realu w każdym z powyższych lat i pasuje.
1
@Ojciec5tkidzieci To jest ta kultura z Afryki... Lepiej jej nie zapożyczać.
5
Komentarz usunięty
2
@Lucyfffer Ta rasizm w Polsce xd Robisz dokładnie to samo co on.
0
@Bagsik88 Było, w Liverpoolu. Lewandowski poza Bayernem nie potrafi z pomocnikiem wygrać xd
0
@Bagsik88 Napisz jak Lewandowski strzeli w La Liga tyle w jednym sezonie co Luisito xd
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
@Bagsik88 Wpisz sobie geniuszu tego piłkarza w wyszukiwarce, bo jak byk jest napisane, że napastnik. Kiedyś jak był wiele młodszy to grał jako LP, ale później grał już jako napastnik w Levante.
0
@Bagsik88 To jest napastnik, czasami skrzydłowy xd
0
@wojopancer Za mało problemów ma w życiu ;D
4
@PatrychoO Kogo obchodzi kobiecy football?
0
@Bagsik88 Za to nie z pomocnikiem jak Lëwy
0
@Bagsik88 No, a nie przegrał xd ?