0

@VeB 1899 No właśnie obniżył swoją pensję z odroczoną płatnością, która nastąpiła teraz.

4

@Arden Wiadomo lepiej do szamana iść xD

0

@reakwon Dlatego dałem pytajnik przy dziewczyna, bo nie byłem pewny.

0

@RafiVeB On i jego dziewczyna? bo nagrywali kontent, że dużo jedzą czy coś takiego.

2

@VeB 1899 Pomijając resztę to wiesz czemu aktualnie ma największą pensję?

2

@Kidd Nie rozumiem czego nie rozumiesz? Konto mogą ci zablokować, jednak gotówki już nie. Usuną gotówkę, zablokują ci konto (a do tego dążymy, bo są coraz niższe maksymalne transakcje gotówkowe) i co zrobisz?

0

@MichuZ44 xd Zobacz co jest w Chinach. W Kanadzie podczas covid blokowali konta ludziom, którzy strajkowali xd

15

@MichuZ44 Spokojnie za niedługo nie będziesz mógł używać gotówki bezpowrotnie. Skrytykujesz jakieś głupie pomysły rządu to zablokują ci konto bankowe i już będziesz posłuszny xd

0

@Kamiloos Przypomnę, który klub wygrywał po największych kontrowersjach jak metrowe spalone (2 w jednym meczu) lub w doliczonym czasie z Atletico.

2

@ViscaelBarca2007 No ma pieniądze dla sędziów.

0

@Mario96w Lewy to może Suarezowi buty wiązać, a gole przeciwko Salzburgom i innym Antwerpiom w LM tego nie zmienią.

0

Komentarz usunięty

0

@Mario96w Otóż nie. Zobacz ile razy Luisito musiał kogoś przedryblować. Lewandowski tego nie potrafi.

0

@barcelonaLM Czysty potwór i najlepsza 9tka XXI wieku (do teraz).

1

@Mario96w hahaha na pewno. Za drewniany jest żeby grać obok takich magików jak Neymar, a co dopiero Messi. Jakby Leo zobaczył te przyjęcia od Lewego to by wolał nie podawać xd Leo również bardzo się przyjaźni z Luisito. Wyobrażasz sobie, żeby się zaprzyjaźnił z kimś o mentalności ronaldo?

0

@koziar Prowokacją jest poziom Lewandowskiego xD

0

@MesQueUnClub_87 Czemu? To przypadkiem nie stwierdzenie faktu? No tak, bożek to nie można źle o nim napisać nawet jeśli to fakty xd

0

Robert Lewandowski słaby mecz? Kto by się tego spodziewał :]

1

@kanver_ Auba pokazał w Barcy, że pasował tutaj świetnie. Lepiej niż drewniany Lewandowski, za którego przepłaciliśmy i dalej przepłacamy dając pensję jakiej nie dostałby nigdzie indziej.

0

@kanver_ Zostawić Aubameyanga i Luuka do rotacji. Teraz moglibśmy powalczyć o Alvareza i mieć fajną młodą 9 tkę, a nie emeryta, który zarabia tyle co dwóch Alvarezów. Lub rok temu powalczyć o Kane'a

0

Komentarz usunięty

0

@kanver_ Dobrą opcją xd Nie był.

0

Komentarz usunięty

0

@Bagsik88 A to asysty się wliczają do goli ? Ciekawe xD

0

@Stinger_ To swoją drogą, jednak 50 mln to nie aż tak oszałamiająca kwota, bo nie bierzemy pod uwagę tego, że Barca jest w kryzysie finansowym. Biorąc takie czynniki pod uwagę to byłby bardzo wysoko, bo 50 mln na 34 latka z rocznym kontraktem, który sam ci meczu nie wygra to jest wtopienie pieniędzy.

1

@MesQueUnClub96 Erling.

2

@Herato Lakaka do Chelsea za 110 mln bodajże?

0

@Bagsik88 trzeci mając tyle samo co Belingaham. Czyli nie do końca geniuszu

1

@Dejvo I to w meczu, a nie na treningu bez obrońców.

0

@PatrykBarca Gdyby. Jednak był tam i Chelsea odnosiła sukcesy. Równie dobrze możesz napisać, że gdyby nie Joan Gamper to Barca nie odniosłaby sukcesów, bo by nie powstała xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?