0

@kanver_ Zobacz ile strzelał po mundialu xd

6

@Derean haha ale mi się skojarzyło
https://zapodaj.net/plik-ybhFZFV4lg

1

@lucca87 Większa ilość meczów xd A potem "co ci piłkarze tak te więzadła krzyżowe zrywają" xD

1

@VegetaPolska bardzo dobrze :)

4

Miejmy nadzieję, że realik przewali.

0

@kanver_ no, a potem miał serię gdzie w 15 meczach strzelił 3 gole np. xD

0

@Pnog37 Lewy dowiedział się w wieku 34 także...

0

@D10SLEO No ymbappe sam mówił, że najlepiej czuje się z typową dziewiątką obok/przed taką jak Giroud.

2

@macio_944 pomyłek haha. Jeśli robisz coś specjalnie to nie jest to pomyłka.

2

@Joe_Barbaro Oj tak kariera Las Palmas jest świetna.

0

@FCB_dimiC Można spróbować. Najlepsza opcja czyli Alvarez nam uciekła niestety.

0

@FCB_dimiC Gdzie ty tu widzisz zachwyty? Za darmo taki napastnik to okazja i warto o niego powalczyć.

0

@JimMorrisonFCB Jonathan David ma rok kontraktu.

0

@Who_you_mam "Wszystko robione na krótką metę"- pięknie to wygląda zestawiając to z promowaniem młodych talentów i stawianie na 17 latków. Ok ściągamy starszych graczy jak Gundogan, ale tacy też są potrzebni. (Świetny transfer i takie trzeba robić- za darmo grajek, który jeszcze prezentuje jakość).

0

@Marian_Pazdzioch Już zamówiona w preorder.

6

Komentarz usunięty

4

Komentarz usunięty

3

@DonCarletto Stwierdzenie, że był niepotrzebnym wydatkiem to fakt.

5

@bartas97 No to lepiej zejdź że słońca, bo już majaczysz.

6

@bartas97 hahaha słońce dzisiaj mocne ale aż tak?

0

Masakra... Biedny Bernal. Tak poważna kontuzja w wieku 17 lat.

0

@Bagsik88 Olmo nie jest 34 letnim drewnianym dziadkiem, który miał rok kontraktu.

0

@Bagsik88 Jest to liga farmerów, ale Olmo nie grał w hegemonie tej ligi, przed którym każdy rozkłada nogi. Poza tym w reprezentacji wygląda świetnie.

0

@Bagsik88 @Ziemny Nie wyciągam wniosków tylko po jednym meczu. Po prostu śmieszne jest nazywanie nowym Ferranem piłkarza, który świetnie prezentował się w reprezentacji Hiszpanii i Lipsku. Jego wejście było po prostu bardzo dobre, zobaczymy jak będzie w przyszłości.

0

@SinMistico nie będzie premii.

4

Szkoda, że Dani "drugi Ferran, po co nam on" Olmo tak dobrze zagrał. Tyle tu było płaczków o ten transfer xD
Wspaniałe wszedł, od razu odmienił oblicze meczu.

0

@Bartas7VeB Tymczasem Lewy "kilka kontaktów z piłką" TOP xd

0

@mekston Za co niby Ter Stegen?

0

@siuuu Jeszcze opiekuje się wielorybem tzn Jowitą*

0

@abram3k No to Martinelli.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?