AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kanver_ Zobacz ile strzelał po mundialu xd
6
@Derean haha ale mi się skojarzyło
https://zapodaj.net/plik-ybhFZFV4lg
1
@lucca87 Większa ilość meczów xd A potem "co ci piłkarze tak te więzadła krzyżowe zrywają" xD
1
@VegetaPolska bardzo dobrze :)
4
Miejmy nadzieję, że realik przewali.
0
@kanver_ no, a potem miał serię gdzie w 15 meczach strzelił 3 gole np. xD
0
@Pnog37 Lewy dowiedział się w wieku 34 także...
0
@D10SLEO No ymbappe sam mówił, że najlepiej czuje się z typową dziewiątką obok/przed taką jak Giroud.
2
@macio_944 pomyłek haha. Jeśli robisz coś specjalnie to nie jest to pomyłka.
2
@Joe_Barbaro Oj tak kariera Las Palmas jest świetna.
0
@FCB_dimiC Można spróbować. Najlepsza opcja czyli Alvarez nam uciekła niestety.
0
@FCB_dimiC Gdzie ty tu widzisz zachwyty? Za darmo taki napastnik to okazja i warto o niego powalczyć.
0
@JimMorrisonFCB Jonathan David ma rok kontraktu.
0
@Who_you_mam "Wszystko robione na krótką metę"- pięknie to wygląda zestawiając to z promowaniem młodych talentów i stawianie na 17 latków. Ok ściągamy starszych graczy jak Gundogan, ale tacy też są potrzebni. (Świetny transfer i takie trzeba robić- za darmo grajek, który jeszcze prezentuje jakość).
0
@Marian_Pazdzioch Już zamówiona w preorder.
6
Komentarz usunięty
4
Komentarz usunięty
3
@DonCarletto Stwierdzenie, że był niepotrzebnym wydatkiem to fakt.
5
@bartas97 No to lepiej zejdź że słońca, bo już majaczysz.
6
@bartas97 hahaha słońce dzisiaj mocne ale aż tak?
0
Masakra... Biedny Bernal. Tak poważna kontuzja w wieku 17 lat.
0
@Bagsik88 Olmo nie jest 34 letnim drewnianym dziadkiem, który miał rok kontraktu.
0
@Bagsik88 Jest to liga farmerów, ale Olmo nie grał w hegemonie tej ligi, przed którym każdy rozkłada nogi. Poza tym w reprezentacji wygląda świetnie.
0
@Bagsik88 @Ziemny Nie wyciągam wniosków tylko po jednym meczu. Po prostu śmieszne jest nazywanie nowym Ferranem piłkarza, który świetnie prezentował się w reprezentacji Hiszpanii i Lipsku. Jego wejście było po prostu bardzo dobre, zobaczymy jak będzie w przyszłości.
0
@SinMistico nie będzie premii.
4
Szkoda, że Dani "drugi Ferran, po co nam on" Olmo tak dobrze zagrał. Tyle tu było płaczków o ten transfer xD
Wspaniałe wszedł, od razu odmienił oblicze meczu.
0
@Bartas7VeB Tymczasem Lewy "kilka kontaktów z piłką" TOP xd
0
@mekston Za co niby Ter Stegen?
0
@siuuu Jeszcze opiekuje się wielorybem tzn Jowitą*
0
@abram3k No to Martinelli.