- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1180 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
50 odpowiedzi
Marcelinho99
3
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
gumaz
0
Jak macie do wyboru to zimno czy komary ?
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1180 Culés
4
Szkoda, że Dani "drugi Ferran, po co nam on" Olmo tak dobrze zagrał. Tyle tu było płaczków o ten transfer xD
Wspaniałe wszedł, od razu odmienił oblicze meczu.
0
@AlexDark00 wow świetnie, jeden mecz i już można wnioski wyciągnąć.
0
@AlexDark00 Sam pisałeś, że dwa spotkania to za mało na wnioski, a sam po jednym wyciągasz, ehh podwójne standardy:D
0
@Bagsik88 @Ziemny Nie wyciągam wniosków tylko po jednym meczu. Po prostu śmieszne jest nazywanie nowym Ferranem piłkarza, który świetnie prezentował się w reprezentacji Hiszpanii i Lipsku. Jego wejście było po prostu bardzo dobre, zobaczymy jak będzie w przyszłości.
0
@AlexDark00 Jak zwykle tłumaczenie i inne czynniki, po prostu stosujesz podwójne standardy:D A Niemiec nie nazywasz ligą farmerów? :D Kolejne podwójne standardy:D
0
@Bagsik88 Jest to liga farmerów, ale Olmo nie grał w hegemonie tej ligi, przed którym każdy rozkłada nogi. Poza tym w reprezentacji wygląda świetnie.
0
@AlexDark00 Podwójne standardy:D Lewandowski nie grał w BVB czy dobrze w reprezentacji? :D Hegemon ligi, który był 3 z podobno lepszym Kane'em:D Czy są hegemonem ligi jak jest tam Lewandowski? :D
0
@AlexDark00 Ogólnie twoje komentarze śmieszą:D Masz wiele problemów o czym piszę, ale chyba "najlepsze" to jest to, że próbujesz dogryźć, a zrobiłeś to samo lub używasz argumentów tych samych:D
0
@Bagsik88 Olmo nie jest 34 letnim drewnianym dziadkiem, który miał rok kontraktu.
0
@AlexDark00 Już inne czynniki:D Olmo nie jest napastnikiem, który tyle strzela;D