AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
32
@draxidox Może najlepiej przepustki jak chcesz iść do pracy, a nawet wyjść z mieszkania? Coś mi to przypomina hmm...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@MesQueUnClub96 Lewandowski jak pobił rekord Mullera to jego gole były w 70-80% tapinami. Reszta to były karne xd
0
@Faro Dobrze, że nasz napadzior rozwalił rywali xD
0
@rafal314 Tak, możesz kupić edycję ultimate.
0
@Barcaa12 Tak się kopie, że w poprzednim sezonie miał tyle bramek co pomocnik realu i strzelił 5 mniej od napastnika sprowadzonego za 8 mln do średniaka z ligi ukraińskiej xd Teraz jest liderem, bo było raptem kilka kolejek, ostatnie 2 mecze 0g i 0a... Kozak
1
@macio_944 Mentalu to nie mają kibice, którzy wyzywają i obrażają legendę klubu, bo zagrał słabszy mecz. Taki Lewandowski kopie się po czole, a nadal jest kochany i wielbiony.
0
@icmmii Gdzie tak napisałem? On ogólnie ma za duży overall tak jak i De Jong. Chłop przegrał króla strzelców z Ukraińcem, który grał w średniaku.
0
@LukaszFan Lewandowski ma więcej od De Jonga co też jest śmiechem na sali, bo ma 88
1
Hmm Flickowi nie idą mecze z Adolfem H. xd
0
@adamek20151 do nory to się wy chowacie jak Lewy zagra partidazo jak z Monaco, czy Gironą xd Wychodzicie jak dostanie karnego czy strzeli pustaka.
0
Jak dla mnie Lewy 10.0 ocena. Agent 002 już kolejny mecz najlepszy na boisku. Lepsi rywale (Girona i Monaco) i nastąpiła weryfikacja.
0
@Sysia11 To idź kibicować realowi xd
0
@Agrafka hahaha no tak, bo innego napastnika to obrońcy rywala oleją.
0
@regatta52 Bramkarz Monaco się rzucił w podobnej sytuacji. Jak się skończyło?
0
@Sysia11 Otóż mylisz się. Gra FC Barcelony opiera się na dobrej grze nogami bramkarza. Zobacz jak wyglądaliśmy z Peną na bramce.
1
@Who_you_mam Z nim to nawet w 9 gramy xd
0
@mekston Racja jakieś tam karniaki strzelał.
0
Komentarz usunięty
2
@Heros11 Chore, że tyle Salzburgom i Antwerpiom nastrzelał.
8
@Comentateiro Lepiej sobie strzelić fotkę jak herr Tusk i udawać, że się pomaga xD
2
@Pedri16Future Bardziej stabilne emocjonalnie xD
1
@barcanawieki La Famiglia.
1
Filmik o Tusku na koniu trojańskim to czyste złoto xD
0
@PatrykBarca z Rigczem.
0
@Comentateiro Gdzie napisałem, że PiS to mniejsze zło? Obie te partie są siebie warte- poziom dno i dwa metry mułu.
0
@Transu96 Super by było i jakiś fajny upgrade tempa.
0
@Litman Nie tylko w pressingu
3
@Comentateiro Dokładnie. Tak samo wielu w tym ty pisało, że Tusk to mniejsze zło od PiS. Dobrze, że czas was wyjaśnił.
0
@Bagsik88 Ważne to, że Suarez nie był drogim, starym drewnem.