32

@draxidox Może najlepiej przepustki jak chcesz iść do pracy, a nawet wyjść z mieszkania? Coś mi to przypomina hmm...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@MesQueUnClub96 Lewandowski jak pobił rekord Mullera to jego gole były w 70-80% tapinami. Reszta to były karne xd

0

@Faro Dobrze, że nasz napadzior rozwalił rywali xD

0

@rafal314 Tak, możesz kupić edycję ultimate.

0

@Barcaa12 Tak się kopie, że w poprzednim sezonie miał tyle bramek co pomocnik realu i strzelił 5 mniej od napastnika sprowadzonego za 8 mln do średniaka z ligi ukraińskiej xd Teraz jest liderem, bo było raptem kilka kolejek, ostatnie 2 mecze 0g i 0a... Kozak

1

@macio_944 Mentalu to nie mają kibice, którzy wyzywają i obrażają legendę klubu, bo zagrał słabszy mecz. Taki Lewandowski kopie się po czole, a nadal jest kochany i wielbiony.

0

@icmmii Gdzie tak napisałem? On ogólnie ma za duży overall tak jak i De Jong. Chłop przegrał króla strzelców z Ukraińcem, który grał w średniaku.

0

@LukaszFan Lewandowski ma więcej od De Jonga co też jest śmiechem na sali, bo ma 88

1

Hmm Flickowi nie idą mecze z Adolfem H. xd

0

@adamek20151 do nory to się wy chowacie jak Lewy zagra partidazo jak z Monaco, czy Gironą xd Wychodzicie jak dostanie karnego czy strzeli pustaka.

0

Jak dla mnie Lewy 10.0 ocena. Agent 002 już kolejny mecz najlepszy na boisku. Lepsi rywale (Girona i Monaco) i nastąpiła weryfikacja.

0

@Sysia11 To idź kibicować realowi xd

0

@Agrafka hahaha no tak, bo innego napastnika to obrońcy rywala oleją.

0

@regatta52 Bramkarz Monaco się rzucił w podobnej sytuacji. Jak się skończyło?

0

@Sysia11 Otóż mylisz się. Gra FC Barcelony opiera się na dobrej grze nogami bramkarza. Zobacz jak wyglądaliśmy z Peną na bramce.

1

@Who_you_mam Z nim to nawet w 9 gramy xd

0

@mekston Racja jakieś tam karniaki strzelał.

0

Komentarz usunięty

2

@Heros11 Chore, że tyle Salzburgom i Antwerpiom nastrzelał.

8

@Comentateiro Lepiej sobie strzelić fotkę jak herr Tusk i udawać, że się pomaga xD

2

@Pedri16Future Bardziej stabilne emocjonalnie xD

1

@barcanawieki La Famiglia.

1

Filmik o Tusku na koniu trojańskim to czyste złoto xD

0

@PatrykBarca z Rigczem.

0

@Comentateiro Gdzie napisałem, że PiS to mniejsze zło? Obie te partie są siebie warte- poziom dno i dwa metry mułu.

0

@Transu96 Super by było i jakiś fajny upgrade tempa.

0

@Litman Nie tylko w pressingu

3

@Comentateiro Dokładnie. Tak samo wielu w tym ty pisało, że Tusk to mniejsze zło od PiS. Dobrze, że czas was wyjaśnił.

0

@Bagsik88 Ważne to, że Suarez nie był drogim, starym drewnem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?