0

@Tasde Z tym się zgodzę, ale nie popadajmy w hurra optymizm, bo mamy 2 pkt więcej od realu xd

0

@Tasde Czyli już mamy mistrza?

1

@kuz Tymczasem Lewandowski 32 mln xD

0

@SeWo77 Z tego względu byłby tani.

0

@adamek20151 Bez przesady Chiesa nie jest jakiś tragiczny. Za niską kwotę można go sprowadzić/wypożyczyć.

1

@kanver_ W końcu z Rigczem. (Tak wiem napisałeś to sarkastycznie).

0

@Bagsik88 Idź zażyć leki xd

3

@Lucyfffer Był najlepszym zawodnikiem.

1

@joloskyy Bez Lewandowskiego bylibyśmy już w drugiej lidze. Tylko on utrzymuje ten klub. Ale z Ciebie antypolak i hejter Lewandowskiego...

3

@Nihas No tak, bo przecież Laporta przystawił mu pistolet do skroni i kazał tu przyjść...

2

@NeroTFP1 wolmo*

0

@Bagsik88 haha ok, zobaczymy za ile odejdzie?

0

@Derean Drybling, który nic nie zmienia, bo nawet mimo tego może skończyć jak Ferran, albo gorzej.

0

@tristan87 Go uwielbiam xd

0

@Bagsik88 Po co jak na tym dziadku nie ma szans odzyskać pieniędzy? Wtopione 50 mln.

0

@JimMorrisonFCB To też jakaś forma dryblingu. Dembele również używa szybkości.

0

@Derean Mój komentarz miał na celu pokazać, że nie każdy piłkarz z dryblingiem osiągnie szczyt xd
Odbijam piłeczkę, czyli każdy piłkarz z dryblingiem będzie najlepszy?

0

@Derean Deulofeu i Tello też mieli drybling, gdzie skończyli?

0

@Bagsik88 ? Nie rozumiem. Niech odjedzie byle straty nie było, jak na każdym.

1

@mordini123 Wspaniali to byli zawodnicy. Moja ulubiona dwójka polskich piłkarzy. Szkoda, że Piszczek swego czasu nie trafił do Barcy.

1

@Janas11224 "Oby doszło do bankructwa i rozwiązania"~ prawdziwy kibic FC Barcelony xD

0

@JimMorrisonFCB Strzelam, że Villareal

0

W sumie Gundogan odchodzi więc Fermin dostanie pewnie więcej szans.
Zobaczymy co z tego wyjdzie.

0

@Bagsik88 Tyle, żeby nie zaliczyć straty. Nie mam pojęcia ile już z tego transferu zostało zamortyzowane.

11

No to klasycznie...
Z jednej strony fajnie, że real zremisował, a z drugiej zajebiście :D

3

@arasz1819 Załamie to się świat jak wygra Kamala xd

0

@MesQueUnClub96 Ale przynajmniej mają 8 lub 9 bramkarzy.

0

@Gaucho Nawet jakbyśmy mieli dopłacić 20-30 mln to jak najbardziej na tak.

1

@Bagsik88 Nieśmieszny żart i tyle. Cruyff to był epokowy piłkarz, a tu masz drewnianego dobijaka.

0

@daniel32778 Dobra. Aubameyang. Lepsza średnia goli na rozegrane minuty. Lepszy strzelec.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?