AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@45M4R No ja mam Realme GT neo 3 i ładuje się w 15 minut od 0. Również już prawie dwa lata i się nie zacina, wszystko fajnie chodzi. Ponoć Realme pracuje już nad telefonem z ładowarką 320 WAT, która będzie ładować smartfon w 4 i pół minuty od zera :D
0
@Pedri16Future Jakby na LS był jakiś szybki piłkarz to jest to prawdopodobnie gol.
2
@Zimny Realme GT6 16/512 kosztuje 3200 zł, a ma świetne parametry.
0
@daniel32778 Pisałeś o hattrickach w dyskusjach. Nigdy takiego nie miałem chyba. Co do kompromitacji to jest ona po waszej stronie, bo nazywać galaktycznym sezonem gościa z 23 golami to trzeba mieć niezłą fazę.
1
@tristan87 Puyol.
1
@SawneyBean Kibice nie są istotni hahaha. Dla kogo grają? Kto kupuje bilety na mecze, kto kupuje gadżety, koszulki, kto ogląda ich w telewizji za co mają hajs ? Kibic nie jest ważny xd. Kobieca piłka nożna nie ma tylu kibiców i jakoś piłkarki ciągle narzekają na zarobki np. Zobacz jakie straty miały drużyny w czasie Covid, gdy stadiony były zamknięte.
0
@Kapitan hawk Jedyne co podniósł Lewy to zadłużenie xd
0
@SawneyBean No właśnie, czyli styl również jest ważny.
0
@Kapitan hawk 79 było po tym jak przyszedł tu Gundogan, który z miejsca podniósł jakość. Jak 68 i 70 to dla Ciebie ogromna różnica warta 50 mln to ok xd
0
@Kapitan hawk Czyste fakty pokazują, że bez niego strzeliliśmy w lidze tyle co z nim.
0
@Bulbazaur17 Lepiej usunąć sekcję gorące i tyle.
0
@Kapitan hawk No więc widzisz. Gole , które strzelił rozłożyłyby się na innych. Mnie nie interesuje czy 25 bramek strzeli jeden piłkarz, czy dwóch skoro finalnie będzie tyle samo.
1
@tristan87 "Jakość bez wyników jest bezcelowa. Wyniki bez jakości są nudne" - Johan Cruyff
0
@daniel32778 Dodi lubi taką atencję więc pewnie o nim piszesz.
0
@kanver_ No, a potem odszedł Messi i strzeliliśmy 68 w 21/22
Potem przyszedł najlepszy napastnik w historii Barcelony i świata i strzeliliśmy 70 w sezonie 22/23. Z miejsca widać skok jakościowy :]
0
@DonCarletto Dodajmy, że żaden nie jest mój. Niektórzy jednak mają parcie na szkło. Pamiętam jak kiedyś nie było gorących... Piękny okres w życiu La Rambli.
0
@kanver_ sezon 20/21 Barca zdobyła 85 goli w La Liga, Messi miał 30. Nadal więcej niż z Lewandowskim.
0
@kanver_ No dwa gole więcej jako kluczowy piłkarz, który do 26 bramek dołożył ogrom asyst i kluczowych podań. I nie 2 gole więcej, bo do tego co jest obecnie to 40 goli więcej xd
0
@kanver_ Różnica taka, że Messi był kluczowy. Jak odszedł to strzelamy nagle po 70 goli w całym sezonie La Liga, a nie 100+
0
@Kapitan hawk To teraz podaj ile goli w La Liga zdobyła FC Barcelona sezon po sezonie od 21/22.
1
@Toretto Laporta mówił, że grudzień/styczeń. Na początku miał być bodajże listopad, ale jest opóźnienie.
0
@mekston Nie pamiętam żeby Lewy pobił rekord Mullera w La Liga. Nie pamiętam również, żeby taki rekord był w La Liga i żeby wgl Lewy grał w La Liga w tym sezonie. No tak ty piszesz o farmerskiej lidze kompletnie nie związanej z Barceloną. Dovbyk też dopiero zmienił ligę w dodatku przyszedł z ukraińskiej, grał w średniaku La Liga, a i tak zdobył więcej bramek niż potężny Polak w mistrzu Hiszpanii xD
0
@mekston Piszemy o 22/23 gdzie lewy miał 23 gole, sezon później 23/24 Dovbyk miał 24 gole czyli więcej, teraz zaczyna się 24/25 . Kalendarz też za trudny?
0
@mekston Wy go tak przedstawiacie. Piszecie, że to bardzo dobry wynik, że był kluczowy. Niektórzy piszą, że bez niego to byśmy spadli, albo byli poza TOP 4 xd
0
@mekston Sam napisałeś "ale Lewy strzelił wszystko z gry". Nieważne. Miał mniej niż Dovbyk sezon później i mniej niż Benzema wcześniej. Może jakby nie przyjmował na 3 metry i potrafił okiwać coś więcej niż pachołek to wywalczyłby więcej karnych.
0
@mekston Są, ale to nie jest jeden z nich.
3
@Kgorecki2500 hahaha. Nie znasz się na niczym, ale jesteś kobietą? Witamy panią kierownik. Równouprawnienie...
6
@esem91 Ciekawe czy jej żołędzie ukradł?
1
@soleslover Not + słaby charakter.
0
@MesQueUnClub96 Czyli dwóch Lewandowskich i tak strzeliło by mniej niż jeden Messi, czy Ronaldo xd Oracie to się wy nazywając wybitnym wynikiem 2 x mniej niż wynosi rekord La Liga xd