AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@betonito Ronaldinho też. Może go również weźmy?
0
@betonito Po co nam piłkarski emeryt? Już mamy jednego na 9tce.
1
@Szakalaka12369 Bo wcześniej Polską rządzili Polacy, a teraz władzę mają Niemcy.
1
@Arden W San Francisco na pewno.
0
@FcPortoFan1999 Są minifigurki Messiego itp. ale to już nie jest oficjalne LEGO. Wydaje się jednak, że możnaby stworzyć np. Messiego w LEGO store gdzie jest opcja zaprojektowania swojej minifigurki.
0
@Michael24 No jak Putin będzie widział szczekających, przebranych za psy ludzi podczas parad to się zastanowi może, czy chce takimi rządzić i nam odpuści? xD
0
@MarFan A jednak jest Lewandowski z LEGO xd
1
@FcPortoFan1999 Były z reprezentacji Niemiec z tego co kojarzę
Edit:
https://allegro.pl/oferta/lego-minifigures-71014-german-soccer-komplet-16-minifigurek-14892367882?utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_dck_toy_klocki_pla_pmax&ev_campaign_id=17996298450&gad_source=1&gclid=Cj0KCQjwz7C2BhDkARIsAA_SZKaNl37KqkOcoVCLT_oymRxQV8U_azd2q0hspZAt0e8KN8CnHAMM43gaAo4REALw_wcB
2
@MarFan Bo klocki LEGO są z plastiku, a nie drewna.
0
@Kamiloza91 @Rust_Cohle ja tam realu nienawidzę.
0
Minifigurka Rocketa będzie jutro dostępna w specjalnym wydaniu magazynu LEGO Marvel :)
1
@Culer9002 Bad alone ;)
0
@Pnog37 Leo Messi
1
@Pawlik321 Na pewno uważajcie na kieszonkowców. Bilety kupić tylko na oficjalnej stronie.
2
@zygzakmaklini No to blisko xd młody talent realu musi być grywalny xd
1
@Marian_Pazdzioch A Endrick pewnie 90+ pace.
0
@trolownik Obejrzyj mecze Lewego to się za głowę złapiesz, jak słabym można być i grać xd
0
@vangoor Też się zgadzam. Aubameyang miał lepszy współczynnik goli na minuty gry, był za free i zarabiał grosze. Do tego nie był toksyczny.
0
@Derean Przeczekać pół roku i w styczniu dać mu kontrakt, a w następne lato przyjdzie jako darmowy i git.
1
@lntrowertyk Adios.
2
Co do Fatiego to może jeszcze odejdzie. Pamiętajmy, że rejestracja może być po to, żeby przy odejściu wygenerować dodatkowe miejsce w ffp.
2
@MOLESTA E tam Chiesa placek, bo 1,5 roku temu miał kontuzję i nie jest Nico Williamsem.
0
@Bagsik88 Po dwóch meczach takie wnioski to samo z Lewandowskim. W dwóch meczach 2 patelnie strzelił i karnego i już wspaniała gwiazda xd
0
@Bagsik88 Gratulacje. Po dwóch meczach ocenić transfer to trzeba być rozsądną osobą, albo geniuszem xd Z innej beczki to bardzo dobrze, mam nadzieję, że nie wypali, a najlepiej żeby był drugim Hazardem.
1
@Striker Albo przyjdzie ten Pubill
0
@Zoker Oby znów spadli
0
@Danny Gaucho Strzelaniem z mocnymi ekipami.
0
@mrboom Najpierw niech to zrobi, bo i w Baya miał z tym problem xd
0
@Bagsik88 Nie będzie dostawać pustaków i karnych co mecz. Jest początek sezonu. Rywale przez cały sezon nie będą średniakami jak Valencia czy aktualnie Athletic.
4
@Lionel_Messi10 To jest piękny napadzior, a nie dobijak.