0

@betonito Ronaldinho też. Może go również weźmy?

0

@betonito Po co nam piłkarski emeryt? Już mamy jednego na 9tce.

1

@Szakalaka12369 Bo wcześniej Polską rządzili Polacy, a teraz władzę mają Niemcy.

1

@Arden W San Francisco na pewno.

0

@FcPortoFan1999 Są minifigurki Messiego itp. ale to już nie jest oficjalne LEGO. Wydaje się jednak, że możnaby stworzyć np. Messiego w LEGO store gdzie jest opcja zaprojektowania swojej minifigurki.

0

@Michael24 No jak Putin będzie widział szczekających, przebranych za psy ludzi podczas parad to się zastanowi może, czy chce takimi rządzić i nam odpuści? xD

0

@MarFan A jednak jest Lewandowski z LEGO xd

2

@MarFan Bo klocki LEGO są z plastiku, a nie drewna.

0

@Kamiloza91 @Rust_Cohle ja tam realu nienawidzę.

0

Minifigurka Rocketa będzie jutro dostępna w specjalnym wydaniu magazynu LEGO Marvel :)

1

@Culer9002 Bad alone ;)

0

@Pnog37 Leo Messi

1

@Pawlik321 Na pewno uważajcie na kieszonkowców. Bilety kupić tylko na oficjalnej stronie.

2

@zygzakmaklini No to blisko xd młody talent realu musi być grywalny xd

1

@Marian_Pazdzioch A Endrick pewnie 90+ pace.

0

@trolownik Obejrzyj mecze Lewego to się za głowę złapiesz, jak słabym można być i grać xd

0

@vangoor Też się zgadzam. Aubameyang miał lepszy współczynnik goli na minuty gry, był za free i zarabiał grosze. Do tego nie był toksyczny.

0

@Derean Przeczekać pół roku i w styczniu dać mu kontrakt, a w następne lato przyjdzie jako darmowy i git.

1

@lntrowertyk Adios.

2

Co do Fatiego to może jeszcze odejdzie. Pamiętajmy, że rejestracja może być po to, żeby przy odejściu wygenerować dodatkowe miejsce w ffp.

2

@MOLESTA E tam Chiesa placek, bo 1,5 roku temu miał kontuzję i nie jest Nico Williamsem.

0

@Bagsik88 Po dwóch meczach takie wnioski to samo z Lewandowskim. W dwóch meczach 2 patelnie strzelił i karnego i już wspaniała gwiazda xd

0

@Bagsik88 Gratulacje. Po dwóch meczach ocenić transfer to trzeba być rozsądną osobą, albo geniuszem xd Z innej beczki to bardzo dobrze, mam nadzieję, że nie wypali, a najlepiej żeby był drugim Hazardem.

1

@Striker Albo przyjdzie ten Pubill

0

@Zoker Oby znów spadli

0

@Danny Gaucho Strzelaniem z mocnymi ekipami.

0

@mrboom Najpierw niech to zrobi, bo i w Baya miał z tym problem xd

0

@Bagsik88 Nie będzie dostawać pustaków i karnych co mecz. Jest początek sezonu. Rywale przez cały sezon nie będą średniakami jak Valencia czy aktualnie Athletic.

4

@Lionel_Messi10 To jest piękny napadzior, a nie dobijak.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?