AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Zoker Oby znów spadli
0
@Danny Gaucho Strzelaniem z mocnymi ekipami.
0
@mrboom Najpierw niech to zrobi, bo i w Baya miał z tym problem xd
0
@Bagsik88 Nie będzie dostawać pustaków i karnych co mecz. Jest początek sezonu. Rywale przez cały sezon nie będą średniakami jak Valencia czy aktualnie Athletic.
4
@Lionel_Messi10 To jest piękny napadzior, a nie dobijak.
0
@LaKnightYeah2000 Wspaniały, zmarnowane okazje i pustaka strzelił... Jak Messi w prime xd
0
@LaKnightYeah2000 A ja widzę, że jest drewniany i mam nadzieję, że po sezonie odejdzie.
1
@LaKnightYeah2000 Może dlatego, że marnuje okazje, jest początek sezonu, a my nie graliśmy z jakimiś TOP ekipami.
1
@LaKnightYeah2000 2 mecze, 2 pustaki i karniak, a tu już hurraoptymizm xD
0
@HypeR @Linnox w Arabii czy USA by się poziomem wpasował.
0
@EkspertzOrlikq Obrażamy, bo nie mamy argumentów?
0
@tomek8756 Wspaniały, mało kto by na pustaka trafił.
0
@Herato Tego to nie wiem.
0
@Herato To chyba zależy od tego jak jest w kontrakcie.
0
@daniel32778 Disney to jest ksywa Lewandowskiego jakbyś nie wiedział xd Fakty napisałem, poparte przez dziennikarza. Kompromitacja to wybielanie kogoś wbrew faktom
0
@Luciano99 Oczywiście, Factos to kompromitacja, bo uderzają w męża stanu.
1
Haha dziennikarz napisał, że gesty Lewandowskiego są źle odbierane? No kto by się tego spodziewał? ;) Na La Rambli za to wszyscy fani Disneya pisali, że te machanie łapami jak na lotnisku jest normalne, a osoby piszące, że to nie jest ok się nie znają xD
0
@MesQueUnClub96 No Auba w pół sezonu strzelił 11 goli. Lewandowski w poprzednim na pół roku miał 9,5 gola, a grał od deski do deski xD Dodajmy, że był za darmo i grał za grosze.
2
@KamQiX Haczyk jest taki, że to się dzieje w Fifie i to jeszcze jak się gra swoją drużyną, bo bot tyle nie strzeli xd
1
@Comentateiro @Pnog37 wszystko się zmieni po meczu ;)
1
@lntrowertyk Już się zaręczyłem prawie rok temu.
0
@Seledynowy Jak wyglądał? W klasyku grał na ŚO i był najpewniejszym punktem obrony. On docelowo był sprowadzany jako ŚO.
0
@Messibestplayerintheworld No ja bym wolał, żeby został.
4
@Seledynowy Kounde, gdzie odszedł? :D
0
Ile Lukaku łącznie kosztował wszystkie kluby? Chyba TOP 1 murowane :D
0
Komentarz usunięty
0
@Pnog37 Nie no, są tacy piłkarze jak pepe, ramos, męczennik, casemiro czy ronaldo, których naprawdę nie znoszę.
0
@PW27 Poważnie? Wg cb Ter Stegen, który odroczył pensję, gdy trzeba było, który jest naszą legendą nie jest oddany koszulce?
0
@Pnog37 Mógłby być drugi, ale od końca.
0
@Bagsik88 Dla fana Barcelony. Odejdzie jeden z większych problemów.