0

@Zoker Oby znów spadli

0

@Danny Gaucho Strzelaniem z mocnymi ekipami.

0

@mrboom Najpierw niech to zrobi, bo i w Baya miał z tym problem xd

0

@Bagsik88 Nie będzie dostawać pustaków i karnych co mecz. Jest początek sezonu. Rywale przez cały sezon nie będą średniakami jak Valencia czy aktualnie Athletic.

4

@Lionel_Messi10 To jest piękny napadzior, a nie dobijak.

0

@LaKnightYeah2000 Wspaniały, zmarnowane okazje i pustaka strzelił... Jak Messi w prime xd

0

@LaKnightYeah2000 A ja widzę, że jest drewniany i mam nadzieję, że po sezonie odejdzie.

1

@LaKnightYeah2000 Może dlatego, że marnuje okazje, jest początek sezonu, a my nie graliśmy z jakimiś TOP ekipami.

1

@LaKnightYeah2000 2 mecze, 2 pustaki i karniak, a tu już hurraoptymizm xD

0

@HypeR @Linnox w Arabii czy USA by się poziomem wpasował.

0

@EkspertzOrlikq Obrażamy, bo nie mamy argumentów?

0

@tomek8756 Wspaniały, mało kto by na pustaka trafił.

0

@Herato Tego to nie wiem.

0

@Herato To chyba zależy od tego jak jest w kontrakcie.

0

@daniel32778 Disney to jest ksywa Lewandowskiego jakbyś nie wiedział xd Fakty napisałem, poparte przez dziennikarza. Kompromitacja to wybielanie kogoś wbrew faktom

0

@Luciano99 Oczywiście, Factos to kompromitacja, bo uderzają w męża stanu.

1

Haha dziennikarz napisał, że gesty Lewandowskiego są źle odbierane? No kto by się tego spodziewał? ;) Na La Rambli za to wszyscy fani Disneya pisali, że te machanie łapami jak na lotnisku jest normalne, a osoby piszące, że to nie jest ok się nie znają xD

0

@MesQueUnClub96 No Auba w pół sezonu strzelił 11 goli. Lewandowski w poprzednim na pół roku miał 9,5 gola, a grał od deski do deski xD Dodajmy, że był za darmo i grał za grosze.

2

@KamQiX Haczyk jest taki, że to się dzieje w Fifie i to jeszcze jak się gra swoją drużyną, bo bot tyle nie strzeli xd

1

@Comentateiro @Pnog37 wszystko się zmieni po meczu ;)

1

@lntrowertyk Już się zaręczyłem prawie rok temu.

0

@Seledynowy Jak wyglądał? W klasyku grał na ŚO i był najpewniejszym punktem obrony. On docelowo był sprowadzany jako ŚO.

0

@Messibestplayerintheworld No ja bym wolał, żeby został.

4

@Seledynowy Kounde, gdzie odszedł? :D

0

Ile Lukaku łącznie kosztował wszystkie kluby? Chyba TOP 1 murowane :D

0

Komentarz usunięty

0

@Pnog37 Nie no, są tacy piłkarze jak pepe, ramos, męczennik, casemiro czy ronaldo, których naprawdę nie znoszę.

0

@PW27 Poważnie? Wg cb Ter Stegen, który odroczył pensję, gdy trzeba było, który jest naszą legendą nie jest oddany koszulce?

0

@Pnog37 Mógłby być drugi, ale od końca.

0

@Bagsik88 Dla fana Barcelony. Odejdzie jeden z większych problemów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?