- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 771 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
5
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 771 Culés
0
Ehh znów jakiegoś emeryta ściągamy...
A tak na poważnie to bardzo dobry ruch. Fajnie, że udało się go nakłonić do przyjścia do nas. Pena to jest tragedia. W końcu Polak na poziomie w Barcelonie, który nie jest przepłacony.
47
@AlexDark00 nie mogłeś się powtrzymać w ostatnim zdaniu,jesteś ograniczony
12
@AlexDark00 może w końcu on zacznie wystawiać patelnie do Raphinhi w 68'
9
@AlexDark00, aahahhahahaha Ty choćbyś miał pisać o bramkarzu to i tak wpleciesz między wierszami Lewego XD
0
@AlexDark00 Celnie o Lewandowskim :)
0
@Barcanajlepszyteam Do Lewandowskiego w tym zdaniu pasują jedynie wyrażenia przepłacony i emeryt.
20
@AlexDark00 Alexik i jego obsesja odcinek 2137
13
@Jakchcesz No nie wiem, Auba pewnie byłby tańszy niż Szczęsny
^^
1
@AlexDark00 W obecnej sytuacji to najlepsze wyjście dla Barcelony.
2
@AlexDark00 @mekston @Bagsik88 nasz kolega w formie
:)
0
@marcin62 Lewy mu kiedyś dziewczynę odbił, postaw się w jego sytuacji
9
@AlexDark00 Do Lewandowskiego pasują zdania: ,,bardzo dobry ruch" i ,,Polak, który nie jest przepłacony".
0
@Barcanajlepszyteam To o Szczęsnym. Stary dobijak za 50 mln z rokiem kontraktu to jest tragedia, a nie dobry ruch.
2
@AlexDark00 Sprawdź sobie ile goli i asyst ma ten stary dobijak i lepiej zamilcz. Albo ewentualnie kup sobie odpowiednią maść w aptece.
5
@AlexDark00 Nie pucuj się. Musisz bardzo cierpieć przez ten transfer.
0
@Barcanajlepszyteam tyle, że nadal jest przepłaconym dobijakiem. Przewalił króla strzelców z jakimś Dovbykiem za 8 mln xd
0
@AlexDark00 Jest bardzo dobrym napastnikiem, którego Polska przez wiele, wiele lat nie będzie miała. To, że gra w Barcelonie jest dużym sukcesem. A jeszcze większym będzie to, że po zakończonej przygodzie w Barcy będzie pozytywnie oceniany i świetnie wspominany przez normalnych kibiców. A potwierdzać będą to fantastyczne statystki.