AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96 Strzelił oczywiście, ale 80-90% jego goli to nie są karne albo pustaki jak u Lewego np. xD
0
@szewjar Hahahaha pewnie o tej przewrotce z tyłka piszesz, którą strzelił jak piłka się odbiła od ziemi. O dziwo nikt nie wrzuca kompilacji z Lewandowskim, bo zwyczajnie większość to patelnie i karne xd
0
@MesQueUnClub96 Był i jest, choć Haaland mocno ciśnie. Nie odnosiłem się tylko do La Rambli, a ogólnie do kibiców FC Barcelony. Co do innych to po prostu był kozakiem, który strzelał niesamowite bramki, a nie patelnie i karniaki jak niektórzy. To wyróżnia wybitnych.
6
@MesQueUnClub96 Ponieważ był i jest najlepszą 9tką XXI wieku, która dała nam sporo radości.
0
@mekston no dokładnie. Z Lewandowskim Bayern wygrał o wiele więcej LM. A nie czekaj...
3
@MesQueUnClub96 Lewandowski może Suarezowi buty nosić.
0
@Mezocyklon87 Dokładnie to był piękny napastnik. Super było go oglądać, ogrom radości nam dał.
1
@czosnekfcb Wystarczy za sędziego liniowego ;D
6
@Kapitan hawk Zapomniałeś dodać, że wg madrycioków obecnie Borussia jest lepsza niż Bayern.
1
@okiemtypera_lucaxx95 No, ale ze śmiechu
1
@totalcrack Wypunktowany to został męczennik haha
0
@Uukasz_93 Ty rozumiesz, że były potrzebne inne pozycje? Digne to LO, Malcom nie malcolm to prawy skrzydłowy, a Semedo to PO, którego wtedy bardzo potrzebowaliśmy... Jedynie Andre Gomes mógłby pasować do tego i jak najbardziej to bym poparł, tylko nie pamiętam już czy to było to samo okienko.
1
@Uukasz_93 Digne kosztował 16 bodajże. Poza tym wymieniłeś całkiem inne pozycje.
0
Komentarz usunięty
2
@Pojedzone City przynajmniej nie wygrywało LM po metrowych spalonych.
0
@ferdas_rawa Widzę fakty bolą, skoro żyłka ci już pulsuje xD
0
@ferdas_rawa Chociażby Haaland, czy Lautaro są lepsi. To, że aktualnie strzela nic nie zmienia. Sezon temu przegrał z Ukraińcem za 8 mln, a dwa sezony temu miał najsłabszy wynik pichichi od 22 lat xd
0
@ferdas_rawa Lepszym napastnikiem jest chociażby Harry Kane. Lepszy technicznie , nie potrzebuje patelni żeby strzelić gola. Jedno podanie zrobił i nagle, że ma świetną technikę xd. Główkę też trafił pierwszą od dawna (jak w tamtym sezonie chciał uderzyć główką to dostał w bark i nawet w bramkę nie trafił bodajże z Atletico, ale było coś podobnego jeszcze z inną drużyną) to ciekawe co wtedy pisałeś. To tak jakbym napisał, że Messi ludzie się mylą, że Messi miał słaby element gry głową, bo przecież strzelił z United z główki naście lat temu xd
0
@ferdas_rawa Ty patrzyłeś na klasyk wgl? xd Chodzi o sytuację, gdzie Lewy strzelił w słupek na pustą.
0
@ferdas_rawa No tak strzeliłby w sytuacji Yamala, że później sam nie trafił o dziwo na pustą bramkę i przestrzelił nad bramką w kolejnej prostej sytuacji.
0
@sokot Jak do kosza xd Dostał podanie na pustaka z Bayernem, które wykorzystałby każdy piłkarz xd
0
@arasz1819 Proszę cię. To było wiadomo, że wyciera sobie mordę rasizmem.
3
@norbi77 Ronaldo w LM by z tego gola strzelił jak z Baya.
0
@sevs No dokładnie. Dlatego się przyczepiłem.
1
@RomanGroza Chodzili z wysoko uniesionym tyłkiem, dlatego boli jak ktoś ich zdemolował, a to jeszcze odwieczny rywal, który już historycznie ich ośmieszał także nic dziwnego.
3
@KrychaFCB Dobrze. Samoświadomość jest dobra ;)
4
@La Pulgaa Nauczyciele też stresują uczniów więc może odwołajmy lekcje na stałe? Ogólnie obowiązek szkolnictwa jest stresujący... xd Dokąd zmierza ten świat?
0
@Sulimo Nie masz czasami jakichś wulkanów do opisania xd
0
Jako, że @Stinger_ uważa, że fartem wygraliśmy z realem jak i Bayernem to aktualnie nie prowadzimy w lidze, a w LM będzie ciężko o awans.
0
@mekston na szczęście trochę.