AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
0
@Castro prawdę to napisał kolega @okiemtypera_lucaxx95 . Nic sami nie robią, a do wyzywania pierwsi. Jak to takie proste co robi BI to niech jeden z drugim to robi, o dziwo nikt się tego z tych czlowieczków nie chwyta.
0
@damian16161212 unravel
3
Kurde, gdyby te jajka były dobrze przygotowane, to by z Atletico hat tricka strzelił... Ahh ale ten kucharz odwalił xD
0
@PanMietek Tutaj masz artykuł odnośnie zmian w karierze:
https://przegladsportowy.onet.pl/esportmania/ea-sports-fc/rewolucja-w-trybie-kariery-w-ea-fc-25-oto-zmiany-wszystko-co-musicie-wiedziec/metr2y6
0
@PanMietek Ogólnie jeśli chcesz grać w karierę to jest ogromna różnica nawet względem 24
0
@FCB24 pewnie pierwszy piątek lipca xd
0
@Filipem Hahaha i co z widłami pójdziecie pod jego dom? Nie jego wina, że Barca odwaliła lipę niestety. Ja zły nie będę jeśli zdecyduje się odejść, ma do tego prawo.
2
@A4ron @Kapitan hawk chyba mamy podszywkę xd
6
Szczęśliwego nowego roku :D :
https://zapodaj.net/plik-4abHzn9vOs
0
@okiemtypera_lucaxx95 Wiadomo, oczywiście sam również bardzo lubię zwierzęta - burger, czy schabowy TOPka ;)
2
@Criss18Barca rocznik 00, a już stary jestem xd
0
@okiemtypera_lucaxx95 I jedni i drudzy to jest tragedia. Po cholerę nawalać petardami wcześniej, z drugiej strony " och biedne pieski" xd
0
@MesQueUnClub96 Wiele już razy odrzucałeś rzeczywistość.
0
@Keson Lewa noga na poziomie Messiego xD
0
@Deviler Otóż ma bardzo ważną. Redukuje mniej inteligentne jednostki w społeczeństwie.
0
@MesQueUnClub96 Dokładnie, już w jednego napastnika z bundesligi wtopiliśmy 50 mln.
1
Niech sobie strażników galaktyki odpali, tam będzie też mieć Groota do obserwacji :)
0
@agaFCB bede grał w grę
0
@arasz1819 Ta Europa straci filar w NATO. Jest to możliwe jak lewicowe kraje czyt. Francja i Niemcy dalej nie będą przeznaczać na swoją obronność mniej niż się zadeklarowali. Tylko o to chodzi Trumpowi. Zielony ład nie ma "ułomności" jest po prostu bezsensownym debilizmem. Mamy przejść na elektryki, odejść od węgla, pić z papierowych słomek i wywalić szkodliwe fabryki w inny rejon świata, żeby w Excelu zgadzała się tabelka emisji CO2 w Europie xd Genialne ratowanie planety, gdzie Indie, Chiny, Rosja i USA mają to w czterech literach, a to one najbardziej zanieczyszczają planetę. Nie zapomnij o strefach czystego transportu, żeby podzielić społeczeństwo na zamożnych i pospólstwo, którego nie stać na samochód, który spełnia wyimaginowane z tyłka normy emisji. No ale masz rację, dobrze działa to UE, tak że przemysł się zwija i są masowe zwolnienia z firm, a ich fabryki przenoszą się w inne rejony świata. Genialne. Nie zapomnijmy o przyjmowaniu jak najwięcej nielegalsów, którym damy zasiłek większy niż swoim obywatelom, którzy na te zasiłki tyrają, bo brakuje nam rozjechanych i rozsadzanych ludzi jak w Magdeburgu. No i nasze kobiety są za mało gwałcone.
0
@arasz1819 Właśnie tak patrzę. Zwycięstwo Trumpa może posłać do piachu zielony ład, który jest jednym z najgłupszych pomysłów w historii świata. Już mamy tego echo, bo Niemcy wywaliły Scholza z urzędu kanclerza. Podział na lewicę i prawicę istnieje i aktualnie rządzi lewa strona, która uwielbia wręcz niewolić ludzi ubierając to w "ochronę środowiska". Już nie wspomnę o masowym wpuszczaniu bydła z Afryki i destabilizacji Europy, czy chęci narzucenia kar za nieprzyjęcie nielegalnych imigrantów.
0
@arasz1819 Ja też nie mam, bo Trump wygrał wybory więc lewica traci kontrolę nad światem :)
0
@arasz1819 To tak jak do Tuska złodziej. Wydawałoby się, że z niemieckiego Tusk oznacza kraść ewentualnie kłamać?
1
@norbi77 #piekłokobiet
1
@draxidox Lepsza taka, która się puszcza z każdym co nie? Lub ma onlyfans :)
0
@Comentateiro Czyli typowy wyborca Peło xD
0
Graham Hunter z Rigczem :)
0
@Encore Ok tak. Przekształca słowa, przypisuje swoje słowa, a czasami urojenia komuś z kim rozmawia. Jednym słowem farmazoni.
0
@agaFCB ta farmazon na moderatora xd
0
@Gall Dokładnie. Taki lim byłby dobry xd