AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tbas To żeś się obudził. Uwaga, bo fale newsy akurat się pojawiły. To nie tak, że istnieją od praktycznie początku internetu xd
0
@kamiVeB Ciekawe czy będzie mieć taki bezpieczny kraj jak będzie mieć podwyższony wiek emerytalny po rządach rudego złodzieja.
0
@Tridente2015 Po co? Jak go nie zarejestrujemy to będzie dostawać hajs i pójdzie grać gdzie indziej.
1
@Kgorecki2500 Termopile zdecydowanie i jeszcze Pompeje podczas erupcji Wezuwiusza. Fajnie byłoby też Achillesa zobaczyć na żywo.
0
@Emial22 Prime Luisito>każdy inny napastnik
0
@Roobo raczej nawet grubo na minusie ;)
0
@MatBac1991 Taha mamy ponoć ogarniętego.
0
@FCB24 Szczególnie udane wyjście było jak go piłka przeskoczyła xd
0
O sabotażysta do bazy.
1
@Roobo Dokładnie. Ale plus za nie wyplucie.
0
@Roobo Pewnie żołądkowa gorzka.
0
@DonAndresFCB Skończ już farmazonić strzał w środek bramki ten mocny.
0
Fajnie to złapał i nie odbił. Pamiętam, że De Gea też dobrze łapie. Cenię bardzo takich bramkarzy.
1
Najwspanialszy.
0
@MesQueUnClub96 Jaką kampanię? Jestem przeciwko obrażania Peni po prostu. Kolejny Polak, który gra na normalnym poziomie, a wy z niego najlepszego bramkarza w historii piłki robicie.
1
ZP loading......... XD
0
@Hindus Raz? XD od listopada Lewy daje argumenty do śmiechu xd
1
Yamal to jest diament :D
0
Później Barcelona nie była w stanie poklepać... Nie Barcelona, a Lewandowski xd
1
@reloaded W Hiszpanii mają lepszego Simona.
0
@Ghostface Najczęściej tak jest xd
0
@Ghostface Zalecam w takim razie okulistę, bo jak byk mam w nicku 00 xd
0
@Roobo Kto by to przewidział, że jak dostawał patelnie i karne to strzelał :) ?
0
@Ghostface Dobra dziadek, lepiej opowiedz jak w okopach z Niemcami walczyłeś xd. Poza tym jak dla cb jako rocznik 00 byłem za młody wtedy to sugeruję powrót na matematykę na szczebel podstawówki.
0
@Esteban_ Nie usadzenie Lewandowskiego na ławce będzie działaniem szkodliwym i sabotującym zespół ;)
0
@Hrzan Suarez niegdy nie był tak słaby. Bez przesady.
2
Gabi by go rozwalił xD
0
@Hajny Otóż nie jest. Nikt nie wyzywa Peni od cieniasów itp., bo nic nam nie zawalił.
1
@Eklerek podał 3 razy na 9 xD
0
@marcin62 Chyba twój xd Hejtujecie Pene mimo, że żadnego meczu nam nie zawalił, bo maskotka Szczęsny z samego faktu bycia Polakiem jest pupilkiem xd