0

@tbas To żeś się obudził. Uwaga, bo fale newsy akurat się pojawiły. To nie tak, że istnieją od praktycznie początku internetu xd

0

@kamiVeB Ciekawe czy będzie mieć taki bezpieczny kraj jak będzie mieć podwyższony wiek emerytalny po rządach rudego złodzieja.

0

@Tridente2015 Po co? Jak go nie zarejestrujemy to będzie dostawać hajs i pójdzie grać gdzie indziej.

1

@Kgorecki2500 Termopile zdecydowanie i jeszcze Pompeje podczas erupcji Wezuwiusza. Fajnie byłoby też Achillesa zobaczyć na żywo.

0

@Emial22 Prime Luisito>każdy inny napastnik

0

@Roobo raczej nawet grubo na minusie ;)

0

@MatBac1991 Taha mamy ponoć ogarniętego.

0

@FCB24 Szczególnie udane wyjście było jak go piłka przeskoczyła xd

0

O sabotażysta do bazy.

1

@Roobo Dokładnie. Ale plus za nie wyplucie.

0

@Roobo Pewnie żołądkowa gorzka.

0

@DonAndresFCB Skończ już farmazonić strzał w środek bramki ten mocny.

0

Fajnie to złapał i nie odbił. Pamiętam, że De Gea też dobrze łapie. Cenię bardzo takich bramkarzy.

1

Najwspanialszy.

0

@MesQueUnClub96 Jaką kampanię? Jestem przeciwko obrażania Peni po prostu. Kolejny Polak, który gra na normalnym poziomie, a wy z niego najlepszego bramkarza w historii piłki robicie.

1

ZP loading......... XD

0

@Hindus Raz? XD od listopada Lewy daje argumenty do śmiechu xd

1

Yamal to jest diament :D

0

Później Barcelona nie była w stanie poklepać... Nie Barcelona, a Lewandowski xd

1

@reloaded W Hiszpanii mają lepszego Simona.

0

@Ghostface Najczęściej tak jest xd

0

@Ghostface Zalecam w takim razie okulistę, bo jak byk mam w nicku 00 xd

0

@Roobo Kto by to przewidział, że jak dostawał patelnie i karne to strzelał :) ?

0

@Ghostface Dobra dziadek, lepiej opowiedz jak w okopach z Niemcami walczyłeś xd. Poza tym jak dla cb jako rocznik 00 byłem za młody wtedy to sugeruję powrót na matematykę na szczebel podstawówki.

0

@Esteban_ Nie usadzenie Lewandowskiego na ławce będzie działaniem szkodliwym i sabotującym zespół ;)

0

@Hrzan Suarez niegdy nie był tak słaby. Bez przesady.

2

Gabi by go rozwalił xD

0

@Hajny Otóż nie jest. Nikt nie wyzywa Peni od cieniasów itp., bo nic nam nie zawalił.

1

@Eklerek podał 3 razy na 9 xD

0

@marcin62 Chyba twój xd Hejtujecie Pene mimo, że żadnego meczu nam nie zawalił, bo maskotka Szczęsny z samego faktu bycia Polakiem jest pupilkiem xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?