0

@marcin62 Chyba twój xd Hejtujecie Pene mimo, że żadnego meczu nam nie zawalił, bo maskotka Szczęsny z samego faktu bycia Polakiem jest pupilkiem xd

1

Haha prawie jak Messi xd

0

@turhiay weź się puknij w czoło. W meczu z Barbastro Szczęsny był bezrobotny

0

@Hajny Żaden bramkarz by tego nie wyjął. Tylko Szczęsny, najlepszy bramkarz w historii xd

0

@turhiay No, z czwartoligowcem. Złota rękawica nadchodzi xD

3

Ale ten Pena to jest placek. A nie czekaj...

0

@Stinger_ xd trzeba być lepszym bajkopisarzem od Andersena, żeby kłamać tak na czyjś temat. Szkoda, że wspierasz nazistów jak to wiele razy mówiłeś.

0

@Stinger_ widzę, że nowy farmazon pojawił się na stronie xd

0

@Arden Neuer, Muller, Ribery

0

@Arden nie jest nawet najlepszym w historii Bayernu xd

0

@arasz1819 No aktualnie lewicowy premier doprowadził Kanadę do ruiny. W tle były skandale jak blokowanie kont strajkującym podczas śmiesznej pandemii kierowcom. Trump ma swoje przekonanie. Śmiechu warte jest to, że towary z Kanady mają tak niskie cła i Ameryka w tym dealu jest stratna.

0

@Gosciuu realme GT 7 pro, a aktualnie mam realme GT neo 3.

1

@arasz1819 Boli tyłeczek, że komunistka przegrała?

1

@Gosciuu Właśnie wymieniam, czekam aż przyjdzie prawdopodobnie w czwartek. Poprzedni/jeszcze obecny 2 lata.

0

@VegetaPolska Czyli mówisz, że rośnie nowy pajac w realu?

1

@Faro Kolejny brazylijski pajacyk w realu? Nic dziwnego

0

@Botanik 99896 farmazonów xd

2

@Irmscher10 Największy oszust i złodziej pisze o tym, że ktoś kłamie i kradnie xD

0

@clyde Najpierw niech coś pokaże xd

2

@okiemtypera_lucaxx95 Bardzo dobrze, że tępią agresję w kierunku zwierząt.

1

@TR3YWAY Szanująca się matka i kobieta :] #silnaniezależna.

0

@BorzyKrzys No co, przecież nie widać różnic?

0

@marcin62 Się odzywa ziomek, któremu Lewy mógłby zabić rodzinę, a i tak by go uwielbiał xd

0

@tomek8756 No Maffeo to jest fajny świr, spoko piłkarz.

0

@DonCarletto Ma na celu stwierdzenie faktu po prostu.

0

@marcin62 xd jak go atakowano to się bronił i tyle. Nie widzisz sensu jednak jest to pożyteczne i fajnie, że BI to robił. Zresztą ma sporo osób, które go lubią, a mało szczekaczy pokroju ciebie i to nie jako nadmuchana gwiazdeczka jak Lewy.

0

@MesQueUnClub_87 Wrzucanie informacji jest przyziemne i nie trzeba mieć większego talentu, żeby to robić. Kula w płot. Poza tym ja nie hejtuje Lewego, stwierdzam po prostu fakty, że jest drewniany i nawet nie stoi i nie będzie stał przy największych piłkarzach w historii.

0

@marcin62 No właśnie. Jak to takie proste to się tym zajmij, a nie pier. Najwięcej pier. osoby, które same tego nie robią. BI robił dobrą robotę, a przez "geniuszy" jak ty, którzy go atakowali sobie poszedł.

0

@DonCarletto Już na wstępie ci się pomyliło, bo jesteś na stronie normalnego klubu, a nie największego syfu w historii piłki nożnej jakim jest realik

0

Ta Vincius dostanie karę xd Ich piłkarz może na parkingu po meczu uderzyć piłkarza rywali i nic z tego nie mieć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?