AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@marcin62 Chyba twój xd Hejtujecie Pene mimo, że żadnego meczu nam nie zawalił, bo maskotka Szczęsny z samego faktu bycia Polakiem jest pupilkiem xd
1
Haha prawie jak Messi xd
0
@turhiay weź się puknij w czoło. W meczu z Barbastro Szczęsny był bezrobotny
0
@Hajny Żaden bramkarz by tego nie wyjął. Tylko Szczęsny, najlepszy bramkarz w historii xd
0
@turhiay No, z czwartoligowcem. Złota rękawica nadchodzi xD
3
Ale ten Pena to jest placek. A nie czekaj...
0
@Stinger_ xd trzeba być lepszym bajkopisarzem od Andersena, żeby kłamać tak na czyjś temat. Szkoda, że wspierasz nazistów jak to wiele razy mówiłeś.
0
@Stinger_ widzę, że nowy farmazon pojawił się na stronie xd
0
@Arden Neuer, Muller, Ribery
0
@Arden nie jest nawet najlepszym w historii Bayernu xd
0
@arasz1819 No aktualnie lewicowy premier doprowadził Kanadę do ruiny. W tle były skandale jak blokowanie kont strajkującym podczas śmiesznej pandemii kierowcom. Trump ma swoje przekonanie. Śmiechu warte jest to, że towary z Kanady mają tak niskie cła i Ameryka w tym dealu jest stratna.
0
@Gosciuu realme GT 7 pro, a aktualnie mam realme GT neo 3.
1
@arasz1819 Boli tyłeczek, że komunistka przegrała?
1
@Gosciuu Właśnie wymieniam, czekam aż przyjdzie prawdopodobnie w czwartek. Poprzedni/jeszcze obecny 2 lata.
0
@VegetaPolska Czyli mówisz, że rośnie nowy pajac w realu?
1
@Faro Kolejny brazylijski pajacyk w realu? Nic dziwnego
0
@Botanik 99896 farmazonów xd
2
@Irmscher10 Największy oszust i złodziej pisze o tym, że ktoś kłamie i kradnie xD
0
@clyde Najpierw niech coś pokaże xd
2
@okiemtypera_lucaxx95 Bardzo dobrze, że tępią agresję w kierunku zwierząt.
1
@TR3YWAY Szanująca się matka i kobieta :] #silnaniezależna.
0
@BorzyKrzys No co, przecież nie widać różnic?
0
@marcin62 Się odzywa ziomek, któremu Lewy mógłby zabić rodzinę, a i tak by go uwielbiał xd
0
@tomek8756 No Maffeo to jest fajny świr, spoko piłkarz.
0
@DonCarletto Ma na celu stwierdzenie faktu po prostu.
0
@marcin62 xd jak go atakowano to się bronił i tyle. Nie widzisz sensu jednak jest to pożyteczne i fajnie, że BI to robił. Zresztą ma sporo osób, które go lubią, a mało szczekaczy pokroju ciebie i to nie jako nadmuchana gwiazdeczka jak Lewy.
0
@MesQueUnClub_87 Wrzucanie informacji jest przyziemne i nie trzeba mieć większego talentu, żeby to robić. Kula w płot. Poza tym ja nie hejtuje Lewego, stwierdzam po prostu fakty, że jest drewniany i nawet nie stoi i nie będzie stał przy największych piłkarzach w historii.
0
@marcin62 No właśnie. Jak to takie proste to się tym zajmij, a nie pier. Najwięcej pier. osoby, które same tego nie robią. BI robił dobrą robotę, a przez "geniuszy" jak ty, którzy go atakowali sobie poszedł.
0
@DonCarletto Już na wstępie ci się pomyliło, bo jesteś na stronie normalnego klubu, a nie największego syfu w historii piłki nożnej jakim jest realik
0
Ta Vincius dostanie karę xd Ich piłkarz może na parkingu po meczu uderzyć piłkarza rywali i nic z tego nie mieć.