3

@Roobo Vinicius wygląda trochę na przestraszonego masz rację.

0

@Stinger_ Co ma do rzeczy czy jest Polak, czy nie? Ważne, żeby Barca wygrywała wszystko jak leci.

4

Raphinha te okulary jak zawsze jest OP moment ;)

2

@AmigoBlancos komentarz na piątkę :)

1

@Odcinkowy i z taką japą ;)

0

@Stinger_ Co tam? twój realik w żałobie .

0

@kuz Może już się przyzwyczajają jak za Guardioli?

1

@pikass14 Trzeba sprzedać pisuary VIP xD

0

@VegetaPolska Jak dla mnie jest spoko :)

1

@martiniloca Masz rację, mógł Pena tego nie łapać.

1

Laporta nie w sosie, bo za zwycięstwo w pucharze trzeba jakieś premie wypłacić pewnie xD

4

Co Hansi za brazylijskiego potwora stworzył to nie mam pytań.

0

@eltores 3 dostaliście 9 goli na łeb w dwóch meczach, a jeszcze kolejny klasyk nadchodzi :)

0

@Stinger_ Karny i patelnie, brawo

0

@brd42 oj tak. Coś pięknego.

1

@norbi77 Ja też nie. Flick go niestety lubi.

1

Mamy to! 9 goli w dwóch meczach z madrylami :D

1

Dzisiaj najlepszym bramkarzem realu był Szczęsny. Więcej dał realowi niż Courtois xD taki fun fact

0

@Walker nieSzczęsnego ;)

0

Pena kot. Brawo Inaki.

0

@Stinger_ Madryl w końcu wyszedł z cienia.

0

@Borry Nie każdy jest tak pewny jak Szczęsny w wyjściach xd

0

@eltores boli dziura? ;)

3

Raphinha to jest kot totalny haha

0

@Pnog37 No nie kasuje, zagrał dobrze jednak odwalił i nie będę pisać, że nic się nie stało, bo wcześniej ok bronił. Pena by dostał takie czerwo to by go tutaj ukrzyżowali.

33

Gdyby nie rasizm w Hiszpanii to vinicius miałby tu hat tricka.

0

@Pnog37 wszystko przed ale się nie liczy. To on odwalił, a Pena nawet dobrze nie rozgrzany wszedł z marszu.

0

@BezglutenowyPedri Dobra, że Szczęsny był pewny :)

0

@Pnog37 I dobrze, kto normalny takie coś odwala?

0

@wodztek97 Chłopie on dopiero wszedł na boisko nie rozgrzany xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?