- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1043 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1043 Culés
16
Fajnie było przeżyć Ere z Ronniem, Eto i Palaczem Frankiem, fajnie było przeżyć Ere z Pepem i później z Lucho i MSN, a teraz super jest przeżyć moment z Wojtkiem i Robertem czyli dwoma polakami w składzie gdzie strzeliliśmy rządowym 5 goli. Pewnie nie wydarzy się to już nigdy za naszego życia dlatego super było być częścią tej chwili!..
3
@Coutinho007 A mimo to @AlexDark00 powie, że to nic takiego. Ale czego od niego oczekiwać?
0
@Stinger_ Rozwalanie realu zawsze jest super nieważne, czy gra tam Polak, Chińczyk, czy gość z Wybrzeża Kości Słoniowej. Ja nie muszę być reprezentowany przez kogoś xd Kasus czarnoskórych i małej syrenki po zmianie xd
0
@AlexDark00 "Rozwalanie realu zawsze jest super nieważne" - dla mnie to jest ważne, że uda się ich rozwalić no ale ciebie rozumiem.
0
@Stinger_ je**na autokorekta. Miało być super ważne oczywiście. Je**ć real.
0
@AlexDark00 Przyznałeś się? Przyznałeś więc jaki problem?
0
@Stinger_ Tak przyznaję, że nienawidzę realu i podszywek takich jak ty :)
0
@AlexDark00 Ale jak piszesz do mnie to nie patrz w lustro.
0
@Stinger_ W lustro to bym nie spojrzał jakbym kibicował realowi tak jak ty.
0
@AlexDark00 Nie wiem jak wyglądasz ale nie dziwi mnie, że nie chcesz spojrzeć w lustro.
0
@Stinger_ Nie powinieneś płakać w poduszkę? Twój kochany realik przegrał.
0
@AlexDark00 Fajne masz zajęcia. Po kolejnym El Clasico będzie podobnie więc zrób sobie zapas poduszek.