- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1119 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1119 Culés
0
Jednak można być gorszym „kapitanem” niż De Jong. Brawa dla Araujo…
1
@partymaker No nie można. De Jong doi klub pensją, jest połamany, a jak już gra to gorzej od zawodnika drużyny rezerw bez odpowiedzialności. Araujo chociaż da klubowi zarobić dobre pieniądze
0
@Eklerek Jako wartościowy zawodnik chce nas zostawić na lodzie w środku sezonu. Świetny kapitan
2
@partymaker Nie zapominaj, że to Barca oszukała go w sprawie kontraktu.
0
@partymaker Fakt, nie wymagajmy jednak od obecnych piłkarzyków rozumu, nimi kierują wyłącznie korzyści indywidualne
0
@AlexDark00 W jaki sposób?
1
@AlexDark00 Nie oszukała. Od tamtego momentu jako piłkarz popsuł nam dwumecz i jego wartość piłkarska jak i pozycja negocjacyjna znacznie spadła. Jak chciał mieć pewność mógł sobie zapewnić jakiś aneks w umowę, a tak to? To nie Caritas.
0
@partymaker xd Chłop jest naszym najlepszym obrońcą, a zarabia mniej od Inigo. Jest w czwórce kapitanów, jest naszym najlepszym ŚO, a poza Cubarsim zarabia najmniej z stoperów (no może jeszcze Garcia zarabia mniejsze pieniądze). Proszę cię, każdy inny klub z miejsca da mu 2 x tyle ile zarabia u nas.
0
@AlexDark00 No i przecież chcą mi dać nowy kontrakt z podwyżką. W czym problem. Na pewno nie zasługuje na więcej od Kounde(13 mln brutto).
0
@partymaker Chcą, z małą, która jest napluciem w twarz tak naprawdę.
0
@AlexDark00 A skąd ty to możesz wiedzieć ile? Masz jakieś liczby? Same domysły. I jakie naplucie? Napływa to on na nas chcą odejść w środku sezonu jako kapitan.
0
@partymaker xd Nie ma sensu z tobą rozmawiać. Chłop dostał obietnicę, że dostanie podwyżkę X, a teraz Laporta mówi, że jednak tyle to nie i jeszcze niektórzy się dziwią, że jest wkurzony xd
0
@AlexDark00 No bo na nią nie zasługuje i tyle XD. Chciał mieć pewności? Mógł sobie zamieścić aneks w umowie i tyle.
Za to z tobą jest sens dyskutować XD, szczególnie to pokazujesz przy temacie Lewandowskiego gdy robisz z siebie debila.
0
@partymaker Debila to ty z siebie robisz. Było umówione, że dostanie tyle i tyle i powinno tak być, a nie lecenie w uja. Co do Lewego, to fajnie sezon temu wygrał króla strzelców... A nie przewalił z gościem z ligi ukraińskiej za 8 mln.
0
@AlexDark00 Gówno wiesz(jak zawsze) co miał "obiecane" i na jakich zasadach.