4

@LuisSalvano To po co odkopujesz "zgniłego psa"? Jak nie dla atencji?
Ogólnie ta akcja wyglądała tak:


0

@RR I przez to wychodzi na kogoś kto mówi jedno, a robi drugie xd

0

@RR Aha, czyli te ośrodki by na siebie zarabiały?

1

@FC1899Barca Wspaniały człowiek... Przeszedł do największego rywala klubu, który go wypromował i to jeszcze za darmo... Świetny człowiek...

3

@Janiama No, a potem chcieli przyjąć uchodźców, żeby żyli na socjalu.

0

@VamosRakieta tak :V

0

@QuaReL A co się dzieje panie, który ma podsłuchy i kamery w szatni oraz czip w głowie Messiego?

0

@Dzemix111 Nie jedynym, ale jest to mocny argument, facet i kobieta mogą mieć dziecko, inna kombinacja nie pasuje. Zdarzają się przypadki bezpłodności, ale gdyby nie CHOROBA, to mogliby mieć dziecko, bo jest to naturalne. Człowiek nie powinien ingerować w naturę. Wiesz po co żyjemy? Zadaniem ludzi jest przedłużyć gatunek, wybacz ale facet faceta choćby się zesrał to go nie zapłodni tak samo kobieta kobiety.

5

@BarcaInfo Dziwne, że Messiemu tak nie powie nie?

0

@[Oli] Mowliem, jak chcą dziecko to niech je sobie zrobią, ale ze sobą, a nie sutogatki... Oj nie da się bo tak chciała natura i tak powinno zostać.

0

@Dzemix111 Bo jakby nie choroba to mogli by je mieć, bo jest to zgodne z naturą.

0

@Lares Tak Dembele wyglądał fajnie, trzeba być ignorantem albo idiotą, żeby myśleć inaczej.

0

@Homeopata8989 Jak grali razem to fajnie to wyglądało zawsze.

0

@Coutinho007 Że lepiej to wiadomo, ale i tak jego główna pozycja to PS i to widać. Na LS może grać De la Fuente, albo Pedri, który jest bardziej mobilny od Coutinho.

2

@Coutinho007 @kamilop @messi564 Mi się wydaje, że jakby Semedo grał z Dembele przed sobą to mógłby być mega dobrym PO.

0

@Coutinho007 Dembele się lepiej czuje na PS.

1

@IronSanHybrid Już 6 sezon i 7 odc ;)

19

@VeB4EveR Mam nadzieję, że twój tata wygra z covidem.

7

@Ogorinho1974 Niekiedy jak ci idzie od zęba ból to cała prawa/lewa strona boli włącznie z uchem.

21

@Sulej Najgorszy jest ból zęba.

0

@matirix20 Dla mnie najbardziej wkurzającą postacią jest Tokyo z La Casa De papel.

0

@tristan87 Nie ma spojlera, to jest główny zarys fabuły :D

0

@Messiah10 Zjedz lukrecję, będziesz dziękować, że nie czujesz smaku :D

1

@LeoMessi1994 No mnie też wkurzała, ale można zrozumieć jej stan psychiczny, bo osoba, którą znasz tyle lat, jest twoim mężem okazuje się królem narkotykowym i przez to coś może grozić twojej rodzinie. Do tego ciągłe kłamanie. Nie każdy ma na tyle silną psychikę ;)

2

@NeroTFP Siedem, Infiltracja, Memento.

0

@BoRoWieC Mnie zawsze łokieć bolał, jak brałem za duży ciężar. Może jakiś ściągacz na łokieć?

5

@Artsssfc czarna.

0

@NeroTFP We wszystkim jest chemia.

0

@Fido66 LEGO Star Wars jest fajne.

0

@Tomo_95 Tak, tak xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?