AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@LuisSalvano To po co odkopujesz "zgniłego psa"? Jak nie dla atencji?
Ogólnie ta akcja wyglądała tak:
0
@RR I przez to wychodzi na kogoś kto mówi jedno, a robi drugie xd
0
@RR Aha, czyli te ośrodki by na siebie zarabiały?
1
@FC1899Barca Wspaniały człowiek... Przeszedł do największego rywala klubu, który go wypromował i to jeszcze za darmo... Świetny człowiek...
3
@Janiama No, a potem chcieli przyjąć uchodźców, żeby żyli na socjalu.
0
@VamosRakieta tak :V
0
@QuaReL A co się dzieje panie, który ma podsłuchy i kamery w szatni oraz czip w głowie Messiego?
0
@Dzemix111 Nie jedynym, ale jest to mocny argument, facet i kobieta mogą mieć dziecko, inna kombinacja nie pasuje. Zdarzają się przypadki bezpłodności, ale gdyby nie CHOROBA, to mogliby mieć dziecko, bo jest to naturalne. Człowiek nie powinien ingerować w naturę. Wiesz po co żyjemy? Zadaniem ludzi jest przedłużyć gatunek, wybacz ale facet faceta choćby się zesrał to go nie zapłodni tak samo kobieta kobiety.
5
@BarcaInfo Dziwne, że Messiemu tak nie powie nie?
0
@[Oli] Mowliem, jak chcą dziecko to niech je sobie zrobią, ale ze sobą, a nie sutogatki... Oj nie da się bo tak chciała natura i tak powinno zostać.
0
@Dzemix111 Bo jakby nie choroba to mogli by je mieć, bo jest to zgodne z naturą.
0
@Lares Tak Dembele wyglądał fajnie, trzeba być ignorantem albo idiotą, żeby myśleć inaczej.
0
@Homeopata8989 Jak grali razem to fajnie to wyglądało zawsze.
0
@Coutinho007 Że lepiej to wiadomo, ale i tak jego główna pozycja to PS i to widać. Na LS może grać De la Fuente, albo Pedri, który jest bardziej mobilny od Coutinho.
2
@Coutinho007 @kamilop @messi564 Mi się wydaje, że jakby Semedo grał z Dembele przed sobą to mógłby być mega dobrym PO.
0
@Coutinho007 Dembele się lepiej czuje na PS.
1
@IronSanHybrid Już 6 sezon i 7 odc ;)
19
@VeB4EveR Mam nadzieję, że twój tata wygra z covidem.
7
@Ogorinho1974 Niekiedy jak ci idzie od zęba ból to cała prawa/lewa strona boli włącznie z uchem.
21
@Sulej Najgorszy jest ból zęba.
0
@matirix20 Dla mnie najbardziej wkurzającą postacią jest Tokyo z La Casa De papel.
0
@tristan87 Nie ma spojlera, to jest główny zarys fabuły :D
0
@Messiah10 Zjedz lukrecję, będziesz dziękować, że nie czujesz smaku :D
1
@LeoMessi1994 No mnie też wkurzała, ale można zrozumieć jej stan psychiczny, bo osoba, którą znasz tyle lat, jest twoim mężem okazuje się królem narkotykowym i przez to coś może grozić twojej rodzinie. Do tego ciągłe kłamanie. Nie każdy ma na tyle silną psychikę ;)
2
@NeroTFP Siedem, Infiltracja, Memento.
0
@BoRoWieC Mnie zawsze łokieć bolał, jak brałem za duży ciężar. Może jakiś ściągacz na łokieć?
5
@Artsssfc czarna.
0
@NeroTFP We wszystkim jest chemia.
0
@Fido66 LEGO Star Wars jest fajne.
0
@Tomo_95 Tak, tak xd