AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@adi89rg Ja jestem zdania, że nie powinno tak być, ale można było się tego spodziewać
6
@Foton Ta ci skrajnie lewicowi kogoś skrzywdzą, zapewne... Średnia waga 60 kg, średni obwód bicepsa 25 cm.
0
@Johnnie_Walker No widzisz, ale tego nie zmienisz, jak ktoś chce coś zrobić to i tak to zrobi, nawet jak łamie tym prawo itp.
0
@meteo100 No ok, ale nie ma się co dziwić, że ktoś chciał ją spalić, było to do przewidzenia.
0
@Johnnie_Walker Myślisz ty? Ile było zbrodni, bo ktoś kogoś czymś sprowokował, zrozum, że ludzie są różni i nieobliczalni i to, że Ty byś tego nie zrobił to nie znaczy, że ktoś tego nie zrobi.
0
@Johnnie_Walker No i odpowie, nie neguje tego, ale kur zrozum, że ludzie są różni, czego się spodziewasz, że powiesisz tęczową flagę i wszystko będzie ok? Trzeba myśleć, tak samo nie pójdziesz w koszulce Lecha przez Warszawę, zrozum, że niektórych rzeczy się nie robi, mimo że są legalne, bo po prostu zarobisz po pysku i tyle. Nie rozumiesz o co mi chodzi, czy nie umiesz czytać?
0
@marcin62 Nie, ale po co prowokować? Dla mnie to jest głupie. Prowokujesz kogoś i czego się spodziewasz?
0
@DaPi Tylko, że zdradzę Ci mały sekret... Otóż (werble) nie wszyscy są normalni i trzeba mieć to w świadomości.
0
@Kondziubarca No trzeba było. Nie tłumaczę tego w sensie fakt gość, który to zrobił powinien zostać ukarany, ale dziwisz się, że to się stało? To było do przewidzenia.
3
@meteo100 Po co wieszał flagę? To tak jak iść w koszulce Lecha przez Warszawę... Powodzenia... Nie usprawiedliwiam takich zachowań, ale to jest proszenie o guza.
0
@IronSanHybrid A kobiety mogły siedzieć w domach.
1
@kamilo0066 Niektórzy mają tak sprany mózg, że Ci nawet w nagrania nie uwierzą.
9
@NaFazieHitman No stary, jak są nagrania to widziałem tam taką 5 latke co szła z mamą i tatą za rękę... Istna patologia!!! Widać, że jest narodowcem, bo trzymie mamę i tatę, a nie dwóch tatusiow xd
3
@Chakalaka Nie to były twarde krople deszczu, albo grad o dziwnym kolorze.
1
@Przemo91 Napisałem o marszu kobiet. Co ma piernik do wiatraka?
4
@Chakalaka Aha, czyli na marszu kobiet kamienie na policję spadły z nieba... Kurde tyle czasu w kłamstwie żyłem.
0
@IronSanHybrid Marsz jest co roku, jest swego rodzaju tradycją, więc niech jest.
0
@NaFazieHitman Skrajne lewo 2 % XD
1
@Przemo91 Kamienie same z siebie poleciały w policjantów xd
2
@Shapiro Wiesz no, kobieta może, to jest te równouprawnienie xd
1
@VamosRakieta A się cb nie zapytałem, jak tam życie w Sevilli? Ładne miasto? :D
0
@IronSanHybrid To marsz i to marsz.
0
@IronSanHybrid Ciekaw jestem czy tak pisałeś, jak był marsz kobiet, czy miałeś czerwoną błyskawice na Facebooku dla atencji.
0
@IronSanHybrid Nieważne, idiotyczny argument, tamto się odbyło, więc niech to też się odbędzie.
0
@Barwindg Zaraz przyjdą i ci napiszą, że tamto było spontaniczne, a to nie xd
0
@IronSanHybrid Ciekaw jestem jak można być w rowerze.
4
@LuisSalvano Serio, nie wiesz co to moralność.
12
@LuisSalvano Nwm, ja z sentymentu nie przypominam sobie sytuacji, w których zachowałem się edit idiotycznie.
4
@Chakalaka Żart o Sasinie haha... Żałosne się to już robi.
0
@puyol_presidend5 "Bo pójdę do T-Mobile" ;D