0

@adi89rg Ja jestem zdania, że nie powinno tak być, ale można było się tego spodziewać

6

@Foton Ta ci skrajnie lewicowi kogoś skrzywdzą, zapewne... Średnia waga 60 kg, średni obwód bicepsa 25 cm.

0

@Johnnie_Walker No widzisz, ale tego nie zmienisz, jak ktoś chce coś zrobić to i tak to zrobi, nawet jak łamie tym prawo itp.

0

@meteo100 No ok, ale nie ma się co dziwić, że ktoś chciał ją spalić, było to do przewidzenia.

0

@Johnnie_Walker Myślisz ty? Ile było zbrodni, bo ktoś kogoś czymś sprowokował, zrozum, że ludzie są różni i nieobliczalni i to, że Ty byś tego nie zrobił to nie znaczy, że ktoś tego nie zrobi.

0

@Johnnie_Walker No i odpowie, nie neguje tego, ale kur zrozum, że ludzie są różni, czego się spodziewasz, że powiesisz tęczową flagę i wszystko będzie ok? Trzeba myśleć, tak samo nie pójdziesz w koszulce Lecha przez Warszawę, zrozum, że niektórych rzeczy się nie robi, mimo że są legalne, bo po prostu zarobisz po pysku i tyle. Nie rozumiesz o co mi chodzi, czy nie umiesz czytać?

0

@marcin62 Nie, ale po co prowokować? Dla mnie to jest głupie. Prowokujesz kogoś i czego się spodziewasz?

0

@DaPi Tylko, że zdradzę Ci mały sekret... Otóż (werble) nie wszyscy są normalni i trzeba mieć to w świadomości.

0

@Kondziubarca No trzeba było. Nie tłumaczę tego w sensie fakt gość, który to zrobił powinien zostać ukarany, ale dziwisz się, że to się stało? To było do przewidzenia.

3

@meteo100 Po co wieszał flagę? To tak jak iść w koszulce Lecha przez Warszawę... Powodzenia... Nie usprawiedliwiam takich zachowań, ale to jest proszenie o guza.

0

@IronSanHybrid A kobiety mogły siedzieć w domach.

1

@kamilo0066 Niektórzy mają tak sprany mózg, że Ci nawet w nagrania nie uwierzą.

9

@NaFazieHitman No stary, jak są nagrania to widziałem tam taką 5 latke co szła z mamą i tatą za rękę... Istna patologia!!! Widać, że jest narodowcem, bo trzymie mamę i tatę, a nie dwóch tatusiow xd

3

@Chakalaka Nie to były twarde krople deszczu, albo grad o dziwnym kolorze.

1

@Przemo91 Napisałem o marszu kobiet. Co ma piernik do wiatraka?

4

@Chakalaka Aha, czyli na marszu kobiet kamienie na policję spadły z nieba... Kurde tyle czasu w kłamstwie żyłem.

0

@IronSanHybrid Marsz jest co roku, jest swego rodzaju tradycją, więc niech jest.

0

@NaFazieHitman Skrajne lewo 2 % XD

1

@Przemo91 Kamienie same z siebie poleciały w policjantów xd

2

@Shapiro Wiesz no, kobieta może, to jest te równouprawnienie xd

1

@VamosRakieta A się cb nie zapytałem, jak tam życie w Sevilli? Ładne miasto? :D

0

@IronSanHybrid To marsz i to marsz.

0

@IronSanHybrid Ciekaw jestem czy tak pisałeś, jak był marsz kobiet, czy miałeś czerwoną błyskawice na Facebooku dla atencji.

0

@IronSanHybrid Nieważne, idiotyczny argument, tamto się odbyło, więc niech to też się odbędzie.

0

@Barwindg Zaraz przyjdą i ci napiszą, że tamto było spontaniczne, a to nie xd

0

@IronSanHybrid Ciekaw jestem jak można być w rowerze.

4

@LuisSalvano Serio, nie wiesz co to moralność.

12

@LuisSalvano Nwm, ja z sentymentu nie przypominam sobie sytuacji, w których zachowałem się edit idiotycznie.

4

@Chakalaka Żart o Sasinie haha... Żałosne się to już robi.

0

@puyol_presidend5 "Bo pójdę do T-Mobile" ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?