1

@piotrek1315 Nikt nie wie co będzie za 6 lat ;)

2

@l0Messini Nie szpanujesz hmm. Przeczytaj jeszcze raz swój komentarz :D

0

@norbi77 Na podstawie 3 osób zastanawiasz się z, czy wirus istnieje (bezobjawowy) jest to efekt bańki, bo na podstawie MAŁEJ grupy wyciagsz taki wniosek.

2

@l0Messini Skąd wiesz ile gość ma hajsu? Na tym forum jest dużo ludzi, na pewno kogoś z użytkowników stać na rolexa i może nim być @Prezes_sycylijczyk .

1

@SiSenior Za 6 lat ukształtowanymi zawodnikami USA będą: Dest, Pulisic, Reyna, De La Fuente, McKennie. Jest moc, a zawsze może ich być więcej, bo teraz jest wysyp talentów ze Stanów Zjednoczonych. Także różnie może być, nie skreślałbym ich ;)

3

Zwalczanie mowy nienawiści, czyli bytu nieistniejacego XD

0

@norbi77 "Zmierzam do tego, że może wymyślono" Covida bezobjawowego", żeby tylko podbić statystyki" - ta teza wzięła się z obserwacji trzech osób.

0

@norbi77 Nie rób efektu bańki, "moja mama i rodzice kolegi przechodzą łagodnie, to wszyscy tak mają"

1

@NaFazieHitman Zaraz przyjdą mało rozgarnięci ludzie i napiszą, że lewemu ZP ukradli xd

0

@kaamil1910 Ja nigdy Iphona nie kupię, wolę androida. Poza tym wydaje mi się, że za te ugryzione jabłko z tyłu płacisz dodatkowo.edit ogólnie mam P30 lite i jestem z niego zadowolony, a P30 pro to już w ogóle pewnie kozak telefon.

0

@kaamil1910 Jeśli seniorzy by się stosowali to byłoby to okej, ale ndaj ludziom fajny pomysł, a oni to i tak zepsują, bo robią po swojemu.

1

@AduŚ07 Dlatego nie lubię Bayernu ;) Można kupić 1-2 zawodników z własnej ligi co dwa lata, ale nie co roku po 3-4. Głupio to wygląda, bo osłabiają zespoły że swojej ligi.

3

@Barcza223 W Hiszpanii trzeba mieć.

0

@kaamil1910 P40 chyba nie ma wsparcia Google.

9

YouTube wrócił, odwołujemy koniec świata.

1

@Tomo_95 Zamieszki gorsze niż na marszu niepodległości :D

13

Zabrać ludziom YT= koniec świata :D

3

@cchesterr43 Nie każdy bohater nosi pelerynę ;)

2

@Nerazzurro Prison Break, Stranger Things, Vis a Vis,

0

@Janas11224 Covid?

0

@msmsms Dobre hehe :D

1

@Witam Hahahhaa policja przyjechać na la Ramblę, zgłaszam kradzież xd

0

Nowy początek na AXN Black.

2

@BarcaInfo ooooo Beko.

0

@kaamil1910 Mbappe.

1

@baczmus Jezus, żartowałem, powinien odpowiedzieć typ, który to zrobił. Ale gościu, który stracił mieszkanie może mieć wąty do sąsiada, który miał tą flagę. Co jak tego, który rzucił racę nie znajdą? Przez głupią flagę gość nie ma mieszkania.

1

@koksik2700 Chyba nie ma większego wyciskacza łez.

0

@Rafix98 No to niech idzie ze skargą do sąsiada co miał flagę.

6

@PatrychoO No dokładnie. Najwspanialsze zwierzęta na świecie.

0

@baczmus Gościu zrozum, że jeśli TY czegoś nie zrobisz, nie znaczy, że każdy tego nie zrobi, w Hiszpanii to inaczej wygląda, ale wiesz jak to jest, to jest argument. Wiem, że masz prawo nosić co chcesz itp. Gościu miał prawo powiesić flagę i w efekcie ma spalone mieszkanie, ty jakbyś poszedł w koszulce Lecha przez Warszawę to byś wyszedł połamany o ile byś wyszedł z tej Warszawy. Prawo to jedno, a realia to drugie, nie włazisz do klatki lwa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?