0

@inViNcibl3 No ja się dowiedziałem, że na SK kamienie zleciały na policjantów chyba z nieba, bo kobiety nimi nie rzucały.

0

@marcin62 Ja czasami dostanę kamieniem, na razie że mną do-do-dobrze chyba :D

0

@justfootball Tak, dla mnie to jest kobieta 10/10, te Nie odnosiło się do komentarza @clyde

0

@AxelF Szkoła Ter Stegena. :D

1

@justfootball NIE!!!!!!!!!, a co do Margot Robbie, to w końcu ładna kobieta, a nie jakieś ester.

0

@Drzakubs Ty masz większe, bo z tego jajka będzie kura.

0

@barcelonaLM A co to zmienia?

0

Komentarz usunięty

2

@Kusco15 Wina Trzaskowskiego, że takie słabe chodniki są w Wawie :D

2

@barcelonaLM Albo do cb hmm?

2

@Senyer Napisałem wcześniej w jakimś komentarzu, że jestem za aborcją w tych 3 przypadkach, które były, ale nie za zrobieniem z niej środka antykoncepcyjnego.

0

@macio_944 No nie, jak możemy mordować dzieci, to może zacznijmy móc robić wszytko? Nie rozumiesz, że takie działania do tego prowadzą. Anarchia jest najgorsza, bo ludzie często nie kontrolują swoich wyborów, decyzji, dlatego jest prawo, które pokazuje co jest dobre, a co złe (wiadomo, że niekiedy prawo jest niedoprecyzownae, niejasne) ale jest obiektywne i zabijanie jest kategoryczne zabronione, a aborcja się z tym wiąże.

0

@Senyer Nie, to jest coś całkowicie podobnego. Dlatego ja nie powiesiłbym tęczowej(ogólnie bym jej nie powiesił, bo jest sprzeczna z moim światopoglądem), ale jakbym był lewakiem to bym jej nie powiesił, bo wiem że wiązałoby się z tym samym co iść w koszulce Lecha przez Warszawę.

1

@Drzakubs Morderstwo przyszłego człowieka, który nie będzie żyć, bo rodzice wpadli. Czemu dziecko ma być karane za błędy dorosłych?

1

@macio_944 Legalna aborcja to idiotyzm, zabijanie przyszłych ludzi.

1

@polishtoaster Wolę Desta od Roberto, w kalsyku pokazał, że umie bronić, jak zgasił Viniciusa. Roberto jest wg mnie średni i na pewno nie jest na poziomie Alby i nigdy nie będzie. Powinien być rezerwowym.

1

@MarioVeB! Wiadomo, Anarchia najlepsza ;) dramat.

6

@Przemo91 Boże nie, jeden napisał, że jak nie masz polskiego samochodu, to nie jesteś patriotą, a teraz drugi, że jak jesz kebaba XD nie mogę z was.

0

@MarioVeB! XD. Fajne mordownie.

2

@patataj + 1. Zgadzam się.

0

@Senyer To nie jest usprawiedliwinie, ale powiedz, czemu nie pójdziesz ulicą Warszawy w koszulce Lecha?

23

@Senyer Dewastacja to dewastacja.

1

@Senyer Nie usprawiedliwiam, ale zobacz co napisał @Amigo_Blanco , że nie było ataków na kościół, a jest to nieprawda.

0

@Senyer A skąd mam to wiedzieć? Chodzi mi o to, że gość tam tęczę wywiesił, więc to było do przewidzenia, że ktoś będzie chciał ją zdjąć. Pisałem już to wcześniej, chyba nie pójdziesz w koszulce Lecha w Warszawie? Z tego samego powodu nie powinieneś wywieszać takiej flagi w taki dzień.

0

@tomek256 To jest głupota pisać, że to PiS im tak kazał xd Za niedługo się dowiemy, że to PiS stoi za globalnym ociepleniem. xd

0

@Amigo_Blanco Często ludzie tak się tłumaczą, że z liścia to nie uderzenie xd (to był sarkazm jak coś)

1

@Senyer Gdzie to napisałem, bo nie widzę? Kurde mam dwadzieścia lat, brak wady wzroku, a nie widzę.

1

@Murazor Dest powinien grać za Roberto, który nie potrafi bronić.

0

@polishtoaster Mi właśnie chodzi, żeby rotować De la Fuente z Pedrim. W sensie Pedri w 1 składzie, a Konrad na zmianę (a słabszych rywali na odwrót)

0

@IronSanHybrid Policja proszę tu przyjechać! :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?