AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@justfootball Ej ale Bosaka to ty szanuj.
13
@Ratamahatta Komorowskiego nie widzę.
1
@kerouac Do łagru z @sebasek99 , porządek musi być :D
1
@damianex10 Dzięki, łap herba ;)
2
@PatrychoO Platforma, Dark web dodaj znajomego, Fokus. Edit nie nowe, ale są spoko.
0
Pytałem wcześniej, ale zapytam jeszcze raz :D, leci gdzieś w TV Walia-USA?
1
@BarcaInfo Pewnie Bayern kupi Upamecano :/
1
@SiSenior Nie można wrzucać wszystkich do jednego worka, ale uchodźców bym nie przyjął, bo jest kilka tych groźnych i cieszę się, że PiS ich nie przyjął, jak chciało zrobić to po.
0
@Artsssfc Bo na to wygląda :D
2
@Artsssfc Ja nie zgłaszam ;) "Konfidenci to nie my, ktoś dostanie dzisiaj w kły" edit. chyba, że ktoś serio odleci mocno.
1
@Szakalaka12369 Daj mu łapówkę, żeby tak nie pisał XD
0
@Artsssfc @justfootball multikonto? :D edit pewnie wawa.
1
@Przemek2323 Na końcu zamiast "demokracji" powinno być "więzieniu" i by się zgadzało ;)
1
@IronSanHybrid @l0Messini taki trzeba było kupić, a nie na rękę :D
4
@Artsssfc Raczej dość duży, patrząc po reklamach, chyba że któryś moderator chce nowe auto :D
0
@BarcaInfo Leci gdzieś w TV?
0
@MarioVeB! Już mam maturę od roku. ;) Zobaczymy jak to wyjdzie w praniu, więcej meczów, więcej do obstawiania i tak wygra najlepsza drużyna i najsilniejsi spotkają się na wyższych szczeblach i tak. A kadry, które się nie dostaną tak jak napisałeś będą czuć ogromny wstyd i to je napędzi, żeby w przyszłości grać lepiej.
0
@MarioVeB! @Igor123 , jeśli Polska nie awansuje to sama z siebie zrobi pośmiewisko, to że mają więcej konkurencji to co? Trzeba pokazać, że jest się silniejszym, a nie dostać miejsce za free.
0
@MarioVeB! "Do tego doprowadziła UEFA"
0
@Artsssfc Na pewno była to gównoburza, więc zapytałbym użytkownika, który się rymuje z RiusSzalwano
0
@RobiS O ty Szwajcarze jeden :D
2
@escarabajo Przynajmniej tam Dest pogra.
0
@Artsssfc Barcainfo postawi całej la ramblii i jeszcze na całą Warszawę mu styknie :D
3
@Ratamahatta Opłaca, bo za free jest :D
4
@Aqualitek Możesz zabić tego kolesia. :D wtedy na pewno nie będzie miał dostępu xd
0
@l0Messini Oby ci dobrze służył ;)
1
@paweldunajecfcb Nwm, ale są z nike, więc chyba sklep Adidasa. :V
0
@MarioVeB! No tak wina UEFA, jak Polska się nie zakwalifikuje XD
0
@SiSenior Przeczytaj jeszcze raz, "Nikt nie wie co będzie za 6 lat", zgadzam się mogą być kozakami, albo paziami, różnie może być, ale zapowiadają się nieźle.
1
@l0Messini Ale końcowe zdanie niepotrzebne ;)