9

@justfootball Ej ale Bosaka to ty szanuj.

13

@Ratamahatta Komorowskiego nie widzę.

1

@kerouac Do łagru z @sebasek99 , porządek musi być :D

1

@damianex10 Dzięki, łap herba ;)

2

@PatrychoO Platforma, Dark web dodaj znajomego, Fokus. Edit nie nowe, ale są spoko.

0

Pytałem wcześniej, ale zapytam jeszcze raz :D, leci gdzieś w TV Walia-USA?

1

@BarcaInfo Pewnie Bayern kupi Upamecano :/

1

@SiSenior Nie można wrzucać wszystkich do jednego worka, ale uchodźców bym nie przyjął, bo jest kilka tych groźnych i cieszę się, że PiS ich nie przyjął, jak chciało zrobić to po.

0

@Artsssfc Bo na to wygląda :D

2

@Artsssfc Ja nie zgłaszam ;) "Konfidenci to nie my, ktoś dostanie dzisiaj w kły" edit. chyba, że ktoś serio odleci mocno.

1

@Szakalaka12369 Daj mu łapówkę, żeby tak nie pisał XD

0

@Artsssfc @justfootball multikonto? :D edit pewnie wawa.

1

@Przemek2323 Na końcu zamiast "demokracji" powinno być "więzieniu" i by się zgadzało ;)

1

@IronSanHybrid @l0Messini taki trzeba było kupić, a nie na rękę :D

4

@Artsssfc Raczej dość duży, patrząc po reklamach, chyba że któryś moderator chce nowe auto :D

0

@BarcaInfo Leci gdzieś w TV?

0

@MarioVeB! Już mam maturę od roku. ;) Zobaczymy jak to wyjdzie w praniu, więcej meczów, więcej do obstawiania i tak wygra najlepsza drużyna i najsilniejsi spotkają się na wyższych szczeblach i tak. A kadry, które się nie dostaną tak jak napisałeś będą czuć ogromny wstyd i to je napędzi, żeby w przyszłości grać lepiej.

0

@MarioVeB! @Igor123 , jeśli Polska nie awansuje to sama z siebie zrobi pośmiewisko, to że mają więcej konkurencji to co? Trzeba pokazać, że jest się silniejszym, a nie dostać miejsce za free.

0

@MarioVeB! "Do tego doprowadziła UEFA"

0

@Artsssfc Na pewno była to gównoburza, więc zapytałbym użytkownika, który się rymuje z RiusSzalwano

0

@RobiS O ty Szwajcarze jeden :D

2

@escarabajo Przynajmniej tam Dest pogra.

0

@Artsssfc Barcainfo postawi całej la ramblii i jeszcze na całą Warszawę mu styknie :D

3

@Ratamahatta Opłaca, bo za free jest :D

4

@Aqualitek Możesz zabić tego kolesia. :D wtedy na pewno nie będzie miał dostępu xd

0

@l0Messini Oby ci dobrze służył ;)

1

@paweldunajecfcb Nwm, ale są z nike, więc chyba sklep Adidasa. :V

0

@MarioVeB! No tak wina UEFA, jak Polska się nie zakwalifikuje XD

0

@SiSenior Przeczytaj jeszcze raz, "Nikt nie wie co będzie za 6 lat", zgadzam się mogą być kozakami, albo paziami, różnie może być, ale zapowiadają się nieźle.

1

@l0Messini Ale końcowe zdanie niepotrzebne ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?