AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub_87 Proste, jesteśmy równi wobec prawa, jeśli nie można czegoś robić, to nie dziw się, że ktoś cię za to ukara. Tym bardziej jeśli tym kimś jest służba mundurowa, która ma "pomóc" przestrzegać prawa.
1
@Fawrf Ciekawi mnie jego zachowanie, nie rozumiem czemu on tak postępuje, że mu się ciągle chce oznaczać moderacje itp.
0
@l0Messini To ja tak samo najpierw p8 lite, teraz mam P30 lite i dlatego lubię Huawei, bo p8 lite był fajny, a P30 lite jest teraz super.
3
Jaka jest wasza ulubiona firma telefonów? Ja najbardziej lubię Huawei.
2
@Gosciuu Majonez, tylko Winiary.
1
Normalnie w tej fifie uwielbiam Depaya, co za karta! Jak do tej pory 108 meczów dla mojego klubu, 128goli i 67 asyst.
0
@DaPi Statham chyba grał w lepszych filmach niż ww. dwójka. Dlatego wydaje się najlepszym aktorem z podanej trójki. Ogólnie moim ulubionym aktorem jest Di Caprio.
1
@ramosik No to chyba ten Samsung s20 ultra, czy jakiś lepszy. Nwm jaki jest obecnie najlepszy samsung. Ja np. Bym się w iphony nie bawił, bo wolę androida ale ludzie mają różne gusta. Poza tym IPhone wydaje mi się, że jest dla atencjuszy, którzy chcą szpanować ugryzionym jabłkiem.
4
@DaPi Statham zdecydowanie.
1
Ile wy macie złotych piłek, żeby obrażać @BarcaInfo :D?
2
@ramosik Nokia 3310. Pancerny, możesz zagrać w snakea. A tak serio, to chyba najlepszy samsung.
1
@IronSanHybrid Wojna Polsko Polska :D
0
@K23K Ogólnie chodzi o "gorące dyskusje"?
0
@BarcaInfo A jest jeszcze nasz De la Fuente ;)
0
@Comentateiro W młodości siła! :D
0
@Krzychuuuu14 Ciekawe, w której rzeczywistości?
0
@PrinceDamon Tak, ufoludki istnieją :D
1
Tak ogólnie z anime polecam również Psycho Pass, bardzo ciekawa fabuła.
1
@Rastafarnianin Nie na netflix, ale za darmo na internecie: Steins gate, Zankyou no terror, Shingeki no kyojin. Edit, Death parade jeszcze jest spoko.
1
@Nerazzurro Ja za to nie widziałem, dwóch pierwszych, które ty wymieniłeś. Naruto też bardzo lubię, a Steins gate i Zankyou polecam, bo są naukowe. Ogólnie w Zankyou jest tyle powiązań logicznych, że to jest aż nie możliwe. Edit po moim Avatarze widać, że lubię naruto ;)
3
@BarcaInfo Oby został :)
0
Co do anime, jakie jest wasze top3?
Moje :
1.Death Note
2.Steins gate
3. Zankyou no terror
0
@4drian0 Takich fachowców w Polsce potrzeba! :D
2
@Colon Niby łoś, a refleks kota :D
0
@Persyfl Facet jest facetem, kobieta kobietą, z natury kobieta jest bardziej uczuciowa, mężczyzna bardziej Rozsądny. Porównujesz ludzi do zwierząt XD. A wiesz, że u zwierząt występuje pedofilia? To może ją za legalizujemy bo występuje u zwierząt? Takie głupoty piszesz, że nie wiem czy baitujesz, czy nie rozumiesz różnic między płciami i tego, że skoro z budowy człowieka wynika fakt, że facet zapadnia kobietę i inaczej się nie da (w sensie facet faceta, kobieta kobietę) i nie widzisz tego, że takich "rodzin" z dziećmi nie powinno być, bo nie mają prawa istnieć, to niech człowiek tego nie zmienia. Mózg u ludzi się rozwinął i tak się stało. Mamy go po coś, a jest on od myślenia i nie jest to wgl związane z wiarą, skończ mi to wpierać. A wszelkie leczenia chorób są jak najbardziej naturalne, bo chcemy przetrwać. Dzieci w parach homo nie są naturalne i dlatego taka para nie powinna mieć dzieci. Cieszę się, że ludzi takich jak ty jest 2-3% (poparcie Biedronia).
0
@Persyfl Piszesz, że natura nie chciała, żebyśmy żyli dłużej niż 50 lat, ale się mylisz, bo po coś ten mózg mamy i dzięki niemu potrafimy leczyć choroby i wydłużyć życie. Zrozum, że możemy leczyć choroby genetyczne, bo są to choroby. Osoby, które mają takie choroby są skrzywdzone przez los, bo normalnie mogły by żyć, jako zdrowi ludzie. To samo tyczy się ludzi bezpłodnych. Ale nie porównuj tego do czegoś co z samej fizyczności człowieka jest niemożliwe. Są pary hetero, które mogą mieć dziecko i takie, które gdyby nie choroba to by mogły mieć dziecko. Głupotą jest porównywać związki jednopłciowe, które z samej fizyczności nie mogą ich mieć i jeszcze taka sytuacja się na świecie nie zdarzyła. Co do "mowy bożej" XD, słowo "stworzeni" w kontekście człowieka wgl się nie wiąże z wiarą, bo jesteśmy stworzeni z komórek, atomów, ogólnie jakoś się na świecie znaleźliśmy, rodzice nas stworzyli ;) Poza sprawą fizyczną budowy człowieka, jest jeszcze inne "ale". Dwaj faceci i dwie kobiety nie wychowają dziecka tak, jak zrobi to normalna para, bo inne wartości przekazuje dziecku kobieta, a inne mężczyzna.
0
@_Specjalista Oby miał taką skuteczność w realu.
0
@RobsonPL Też to zauważyłem, wygrywam 3:0 w pierwszej połowie, żeby w drugiej moja drużyna dostała demencji i oczywiście przegrywam taki mecz w 90+ minucie po odbitce od Bramkarza prosto do napastnika przeciwnika, gdy w moim polu karnym jest 5 moich piłkarzy i 1 jego.
0
@Persyfl Jak coś to jestem ateistą, a słowo "stworzeni" odnosi się do konstrukcji naszego ciała. Transfuzja to co innego, bo ratuje życie, a protezy je ułatwiają. Nie porównuj pary hetero z chorobą jaką jest bezpłodność do osób, które z natury nie mogą mieć dziecka(homo), bo gdyby nie choroba, to naturalnie by sobie zrobili dziecko, pary homo tego nie potrafią. Dlatego nie powinny mieć dzieci z adopcji, bo skoro nawet natura nie chciała, żeby takie pary miały dzieci, to ma tak zostać. Mam kuzyna, który jest bardziej lewicowy i nawet on twierdzi, że bezpłodne pary hetero jako usprawiedliwienie adopcji par homo to głupota, bo jest to porównanie choroby do czegoś co nigdy nie mogło by mieć miejsca. Chyba, że stwierdzisz, że homo to choroba, to można to porównywać ;)
0
@Persyfl Nie porównuj ludzi hetero, którzy są bezpłodni do kogoś (homo), kto nigdy nie zapłodni drugiego osobnika tej samej płci płci że względu na brak narządów do tego. Mi chodziło o to, że jeśli mieliby mieć dziecko to z sobą, a nie, że jedna z lesbijek zajdzie z jakimś randomem, bo to nie będzie ich dziecko tylko tej lesbijki i randoma. To samo tyczy się sutogatki u gejów. Ludzie są tak stworzeni, że facet zapadnia kobietę i razem wychowują dziecko, a nie jakieś udziwnienia.