AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Kajtek77 Gra, na którą wszyscy czekali, a nie jakieś Cyberpunki, czy inne Assassiny.
2
@DaPi No robiło się tak :D
1
@Gh0st Grałem w obie i 2 lepsza. Jak przyjdzie wypłata, to WD legion zawita ;)
0
@Max112 Asekurować powinien ŚPD, a nie PS, PS jest od atakowania, fakt, że może pomagać, ale głównie jest od ataku. Roberto w obronie to parodia i jest pierwszy do wywalenia.
0
@kuz Z obecnych? Lepiej nie. W przyszłości Michał Żuk.
0
@Max112 Co ma prawe skrzydło do Prawego obrońcy? Jak już to ŚPD powinien pomagać w obronie. Na prawym skrzydle teraz świetnie gra Dembuś.
0
@Max112 Ty patrzysz na mecze? Wszystkie gole padają z prawej strony, czyli od Roberto i Pique. Roberto to powinien być rezerwowym Desta.
1
@Encore Na ch Depay niemal za free, jest rasowa "9" Braithwaite :D
0
@Rewolucja123 To powinny być 3 gole, a nie pech. Nic go nie usprawiedliwia, on jest napastnikiem, a nie bramkarzem, żeby strzelać z 10 metrów obok bramki.
0
@Max112 Kto tam nie popełnia kryminałów? Ty widziałeś co gra Pique i Roberto? Jedynie Alba kryminałów nie robi.
0
@Rewolucja123 Tamte 3 sety zepsute przez Griezmanna to jak na piłkarza takiej klasy powinny być 3 gole, a potem jeszcze karnego spieprzył.
0
@Rewolucja123 No Messi ma załamanie, ale on nie miał 3 sam na sam w jednym meczu.
2
@Pertezm Ale co można powiedzieć, jak on serio gra słabo? Gość kosztował 120 mln, przychodził do nas jako gwiazda, mistrz świata, a gra jak jakiś Braithwaite. Też jest mi go szkoda, bo lubię go jako piłkarza, ale no jest słaby u nas i to jest fakt.
0
@Rewolucja123 No właśnie "coś tam", nie uważasz, że na piłkarza tej klasy, za 120 mln te "coś tam" to za mało?
0
@Polnar Czemu? Jak na takiego rywala jak Polska to mega średni mecz.
1
@Max112 Fatalny to ty jesteś :D A tak serio, jakimś topem nie jest, ale znów nie jest jakimś ogórem. Jakby pomocnicy lepiej bronili i pomagali obrońcom, to nie tracilibyśmy tylu bramek.
4
@Rewolucja123 Fajne załamanie przez półtora roku :D
@Pertezm Wiadomo, bo jest lżejszy bez tych włosów.
1
@Pertezm Ta i +500 do tempa, bo jest bardziej aerodynamiczny.
1
@Chaoss A no tak, ma 24 lata, młody, perspektywiczny jak Zieliński XD
3
@Cou7_ley Lenglet co najmniej półka wyżej.
2
@Rewolucja123 Dla mnie bardzo dobry mecz dla napastnika to jak strzeli hat tricka. Griezmann zrobił hat tricka ale w pudłach, marnując 3 setki. Tak jak napisałeś, nie ma wykończenia, a to powinien mieć napastnik.
0
@Rewolucja123 Griezmann to tragedia niezależnie od pozycji, a Fati to skrzydłowy, poza tym jak dasz Fatiego na N, to kto na LS?
0
@PatrychoO A to on grał?
9
@Rewolucja123 Masz jakieś propozycje na N w naszym zasięgu finansowym? Bo poza Depayem nie ma nikogo na wysokim poziomie o takiej cenie.
0
@tristan87 Piłkarze realu ostatnio mają skłonności do wylewu.
4
@Rewolucja123 I tak to byłby kryminał nie wziąć takiego piłkarza za free albo za drobne.
1
@tobiasson92 Ale jak to, nie jesteśmy potęgą z najlepszym xd piłkarzem świata?
0
@maroon Setien :V
0
Co powiedział wujek Griezmanna o Messim?
1
@Rysiu Może ma silne plecy, albo dobrego agenta?