AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@konrad1661 A haunted house.
1
@Rysiu Jest pełno takich trenerów i piłkarzy. Patrz Morata, który przechodził z realu do Chelsea za 80 mln, a potem do Atletico za 45 mln.
1
@Fawrf Nie zapomnij, że ukradli Lewemu złotą piłkę. A bundesliga ukradła mu złotego buta, bo miał 4 mecze mniej :D
1
@Rysiu Jest pełno opinii, że holendrzy wybrali najgorzej jak mogli jako następcę Koemana.
3
@Rysiu Jakby na ławce był Koeman to Polska by z 3:0 dostała.
1
@IronSanHybrid Zaraz przyjdą i powiedzą, że jesteśmy na równi umiejętnościami z Hiszpanami :D
0
Oficjalnie PiS odpowiedzialny za globalne ocieplenie, wojnę w Syrii i koronawirusa :D
2
@IronSanHybrid Na jedno wychodzi ;)
0
@WiernyKatalonii No w sumie oba giganty bez obrony zostały.
4
@IronSanHybrid No, są rzeczy ważne i ważniejsze, dla niektórych lody> dziecko :D
0
@Janiama Czyli tak jak Cristiano gra z kontuzją ;)
6
Nasz as! Widać, że dobry, skoro tyle gra w reprezentacji :D
0
@Chaoss Ale nie na poziom ww reprezentacji. Porównaj sobie piłkarzy i kluby w jakich grają do Polaków.
0
No to klasycznie: "Nic się nie stało..."
0
Teraz tym bardziej śmieszy fakt, że niektórzy stawiali Polską reprezentację na równi z Hiszpanią, Anglią, czy Belgami :D
1
@IronSanHybrid A to Polska kiedykolwiek dobrze grała?
0
@cchesterr43 Idealne dla masochisty :D
2
@Przemek2323 W drugiej ciut lepszy :D
2
@ansukapi Wniosek-kupić go do Barcy ;)
0
@Irmscher10 No tak jak z Włochami dał dużo.
0
@Rewolucja123 Spk, myślałem, że Ty :)
0
@draxidox Ty się o guza prosisz hahha
1
Gigi well played XD
0
Fajny ten Piątek taki nie za dobry XD
1
Pomocnik na skrzydle :D Setien to ty na ławce?
0
@Irmscher10 Czyli zmiana 1 do 1.
0
@ObiektywnyKibic121 No sprint ma, tylko szkoda, że rzadko go używa.
0
@Tomek54321 Uwielbiam jak ktoś pisze, że Lewandowski>Suarez xd Wtedy tracę wiarę w ludzkość.
1
Miej 30 okazji, strzel z karnego w 77 minucie :D
1
Trochę pomagał sobie rękami XD