0

@konrad1661 A haunted house.

1

@Rysiu Jest pełno takich trenerów i piłkarzy. Patrz Morata, który przechodził z realu do Chelsea za 80 mln, a potem do Atletico za 45 mln.

1

@Fawrf Nie zapomnij, że ukradli Lewemu złotą piłkę. A bundesliga ukradła mu złotego buta, bo miał 4 mecze mniej :D

1

@Rysiu Jest pełno opinii, że holendrzy wybrali najgorzej jak mogli jako następcę Koemana.

3

@Rysiu Jakby na ławce był Koeman to Polska by z 3:0 dostała.

1

@IronSanHybrid Zaraz przyjdą i powiedzą, że jesteśmy na równi umiejętnościami z Hiszpanami :D

0

Oficjalnie PiS odpowiedzialny za globalne ocieplenie, wojnę w Syrii i koronawirusa :D

2

@IronSanHybrid Na jedno wychodzi ;)

0

@WiernyKatalonii No w sumie oba giganty bez obrony zostały.

4

@IronSanHybrid No, są rzeczy ważne i ważniejsze, dla niektórych lody> dziecko :D

0

@Janiama Czyli tak jak Cristiano gra z kontuzją ;)

6

Nasz as! Widać, że dobry, skoro tyle gra w reprezentacji :D

0

@Chaoss Ale nie na poziom ww reprezentacji. Porównaj sobie piłkarzy i kluby w jakich grają do Polaków.

0

No to klasycznie: "Nic się nie stało..."

0

Teraz tym bardziej śmieszy fakt, że niektórzy stawiali Polską reprezentację na równi z Hiszpanią, Anglią, czy Belgami :D

1

@IronSanHybrid A to Polska kiedykolwiek dobrze grała?

0

@cchesterr43 Idealne dla masochisty :D

2

@Przemek2323 W drugiej ciut lepszy :D

2

@ansukapi Wniosek-kupić go do Barcy ;)

0

@Irmscher10 No tak jak z Włochami dał dużo.

0

@Rewolucja123 Spk, myślałem, że Ty :)

0

@draxidox Ty się o guza prosisz hahha

1

Gigi well played XD

0

Fajny ten Piątek taki nie za dobry XD

1

Pomocnik na skrzydle :D Setien to ty na ławce?

0

@Irmscher10 Czyli zmiana 1 do 1.

0

@ObiektywnyKibic121 No sprint ma, tylko szkoda, że rzadko go używa.

0

@Tomek54321 Uwielbiam jak ktoś pisze, że Lewandowski>Suarez xd Wtedy tracę wiarę w ludzkość.

1

Miej 30 okazji, strzel z karnego w 77 minucie :D

1

Trochę pomagał sobie rękami XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?