AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@NeroTFP Pycha, a makówki to dopiero, zawsze na święta makówki są.
0
@Barca1992 Matematyka na najwyższym poziomie! :D
3
@kuz To trzeba na spokojnie usiąść, a nie tak hop siup. :D
0
@MesQueUnClub_87 Pewnie byłoby upomnienie, ale załóżmy, że miałby być mandat na te 4k. W sumie to nwm co bym zrobił, nwm właściwie, czy można wygrać potem taką sprawę, bo jak nie to po co się awanturować, jak te 4 k i tak będę musiał w końcu zapłacić, a po odrzuceniu mandatu dochodzi jeszcze sąd.
1
@Pawel13sz Kiedyś w jednym okienku transferowym były informacje, że Verratti jest blisko FC Barcelony. Miała się odbyć jego konferencja, na której miał powiedzieć publicznie, że chce odejść do Barcy. No i się nie odbyła. Do dziś ludzie z tego śmieszkują.
0
@MesQueUnClub_87 Będą łamać procedury, krytykować i co z tego wyniknie? Jedynie te osoby co będą łamać te właśnie procedury będą poszkodowane, bo dostaną mandat.
1
@sendesara Ta sytuacja jest naprawdę dziwna. Chciałbym, żeby jakiś z tych trenerów się wypowiedział na ten temat.
1
@MesQueUnClub_87 Nie twierdzę, że jest to dobre, no ale prawo jakie jest, takie jest i trzeba go przestrzegać. Wiesz jak w mieście pojedziesz samochodem 80km/h i dostaniesz mandat, to raczej nie kłócisz się, że prawo jest głupie, bo masz jechać 50. To twoja wina, bo jechałeś za szybko. Są ludzie co tego nie rozumieją, a ja nwm jak można tego nie rozumieć.
0
@Dankhog *Na konsoli w swoim domu :D
1
@MesQueUnClub_87 Wiesz, samowolka i łamanie prawa, to nie jest nic dobrego. Powinno się je przestrzegać, a jeśli nie to tak jak pisałem wcześniej-nie dziwić się, że zostałem za to ukarany, bo wiedziałem, że nie można tego robić, a i tak to zrobiłem.
0
@l0Messini @Kuczek szkoda, że te nowe Huaweie wychodzą bez wsparcia Google.
1
@MesQueUnClub_87 To nie jest znieczulica, ale prawo jest dosyć jasne. Powinno się go przestrzegać. Nie ma wytłumaczenia na łamanie prawa, ukradniesz coś-to ukradłeś, a to że byłeś głodny to inna sprawa.
1
@VamosRakieta Może zdobędzie haki na Koemana i będzie grać tyle co ty u nas :D
1
@Jakchcesz No to jest właśnie to, wchodzisz na La Ramblę, a tam 20 oznaczeń z czego 19 przez rewolucja123.
1
@MesQueUnClub_87 Proste, jesteśmy równi wobec prawa, jeśli nie można czegoś robić, to nie dziw się, że ktoś cię za to ukara. Tym bardziej jeśli tym kimś jest służba mundurowa, która ma "pomóc" przestrzegać prawa.
1
@Fawrf Ciekawi mnie jego zachowanie, nie rozumiem czemu on tak postępuje, że mu się ciągle chce oznaczać moderacje itp.
0
@l0Messini To ja tak samo najpierw p8 lite, teraz mam P30 lite i dlatego lubię Huawei, bo p8 lite był fajny, a P30 lite jest teraz super.
3
Jaka jest wasza ulubiona firma telefonów? Ja najbardziej lubię Huawei.
2
@Gosciuu Majonez, tylko Winiary.
1
Normalnie w tej fifie uwielbiam Depaya, co za karta! Jak do tej pory 108 meczów dla mojego klubu, 128goli i 67 asyst.
0
@DaPi Statham chyba grał w lepszych filmach niż ww. dwójka. Dlatego wydaje się najlepszym aktorem z podanej trójki. Ogólnie moim ulubionym aktorem jest Di Caprio.
1
@ramosik No to chyba ten Samsung s20 ultra, czy jakiś lepszy. Nwm jaki jest obecnie najlepszy samsung. Ja np. Bym się w iphony nie bawił, bo wolę androida ale ludzie mają różne gusta. Poza tym IPhone wydaje mi się, że jest dla atencjuszy, którzy chcą szpanować ugryzionym jabłkiem.
4
@DaPi Statham zdecydowanie.
1
Ile wy macie złotych piłek, żeby obrażać @BarcaInfo :D?
2
@ramosik Nokia 3310. Pancerny, możesz zagrać w snakea. A tak serio, to chyba najlepszy samsung.
1
@IronSanHybrid Wojna Polsko Polska :D
0
@K23K Ogólnie chodzi o "gorące dyskusje"?
0
@BarcaInfo A jest jeszcze nasz De la Fuente ;)
0
@Comentateiro W młodości siła! :D
0
@Krzychuuuu14 Ciekawe, w której rzeczywistości?