AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@baczmus Gościu zrozum, że jeśli TY czegoś nie zrobisz, nie znaczy, że każdy tego nie zrobi, w Hiszpanii to inaczej wygląda, ale wiesz jak to jest, to jest argument. Wiem, że masz prawo nosić co chcesz itp. Gościu miał prawo powiesić flagę i w efekcie ma spalone mieszkanie, ty jakbyś poszedł w koszulce Lecha przez Warszawę to byś wyszedł połamany o ile byś wyszedł z tej Warszawy. Prawo to jedno, a realia to drugie, nie włazisz do klatki lwa.
0
@Kvzik47 @marcin62 mam nadzieję że dostanie wysoki wyrok za głupotę.
2
@Kurkmen Święto niepodległości za mocno weszło :D
6
@marcin62 po kij mu była naładowana broń?
0
@NaFazieHitman Może być ciekawie :O
1
@NaFazieHitman W końcu ktoś, kto rozumie :)
1
@baczmus Uwierz, że mnie wgl nie dziwi, że coś takiego się stało. Już napisze po raz n-ty, to tak jakbyś w koszulce Lecha poszedł przez centrum Warszawy, wiesz jakby się to skończyło.
3
@webber Wiesz, kobiety są różne, ale gdzieś tam jest na pewno twoja druga połówka, tego kwiatu jest pół światu. Jeśli dobrze poszukasz, to na pewno znajdziesz tę jedyną. Przynajmniej mam taką nadzieję.
0
@Lares to kup lepszy ;)
1
@Criss18Barca Tu jeden kibic napisał, że postawił 15 k na Polaków :O
0
@baczmus Dobra zadam pytanie, czy jakby ta flaga i plakat tam nie wisiały, to by rzucali w przypadkowe okno racami?
2
@webber Stary, trzymaj się. Mamy różne poglądy, ale jesteśmy Cules.
0
@baczmus Wystarczyło nie wieszać flagi... (Żeby nie było, nie popieram tego czynu)
0
@PatrychoO Carlos Soler najbardziej zasłużony ;)
0
@DaPi Zwiedza sobie kraje, leci 1 klasą, żyć nie umierać. Uwierz, że każdy chciałby być na jego miejscu, można na takich ludzi powiedzieć, że wygrali życie.
0
@lucas/catalan Jeszcze się okaże, że to było ustawione :D
2
@DonMatteo901 O nie policja wykonywała swoją pracę, jak oni tak mogli?!
2
@PatrychoO Na tym filmie się nie da :D
1
@AxelF No pamiętam jak mu Leo specjalnie takie szczury po ziemi sądził.
1
@DaPi Talent się ma, albo nie, trenowałem ale nie pykło ;) Ale mając takie siano za to co robi i narzekać to jest naprawdę zabawne.
0
@DaPi Biedny Kroos zagra 2 mecze po 90 min w tygodniu, potrenuje 3-4 dni i dostanie za to miliony, biedactwo.
0
@AxelF Jak widać wyższy nie zawsze znaczy lepszy.
0
@Majkel34 Nie, oby nie :D
1
@Janiama Kiełbasa z grilla z musztardą i świeżą bułeczką chyba.
1
@draxidox Wojna bez granic! :D
0
@Chakalaka Trzaskowski słabe chodniki położył i są efekty.
0
@AxelF Pinto też 1,85, a myślałem, że miał min 1,90 :O
0
@Johnnie_Walker Wiesz nie jestem z ludzi co piszą wyp****** z kraju jak ci się nie podoba, tylko mi chodzi o to, że jeśli Ci się tu nie podoba, to po co masz się męczyć.
3
@Comentateiro Rozumiesz, że nie każdy ksiądz jest pedofilem? Dociera to do cb? Wandalizm to wandalizm, tak jak morderstwo to Morderstwo, zabijesz zwykłego przechodzenia-Morderstwo, zabijesz mordercę-morderstwo.
12
@Comentateiro Że co? Rząd im odebrał prawo, to one mogą rozwalać kościół? A no i ksiądz=pedofil, wiadomo.