0

@patry295 A bezpłodność to nie choroba?

3

@Amigo_Blanco Jaki lewaku? Ja właśnie jestem za tym, żeby pary homo nie mogły mieć dzieci...

3

@Golab Ja chcę zrobić sylwetkę Leo Messiego, jak strzeli gola, jest plecami i oddaje hołd swojej babci.

9

Jak mnie śmieszy jak komuś napiszesz, że pary homo nie mogą mieć dzieci i dlatego nie powinny mieć prawa ich adoptować, a ktoś Ci napisze, że są pary hetero, które też nie mogą xd Czyli zakładam, że porównują homo do choroby? Bo zdrowa para hetero może mieć dziecko, nawet najzdrowsza para homo tego dziecka nie zrobi.

0

@marcin62 Znów porównanie homo do choroby.

14

@justfootball Oczywiście, że nie. Jeśli chcą dziecko to niech sobie zrobią... Ups... Nie da się, natura tego nie chciała więc nie.

0

@arasz1819 Może potrąci hejterow? I tak mu nic nie zrobią.

1

@DaPi Valencia, Tottenham, Marsylia, Milan, Lipsk.

Real, Brak, PSG, Juve, Bayern.

1

@Kacper1432 Carlos. Mam i polecam.

2

@jeyx77x Według mnie Pique w obronie jest lepszy i za czasów swojej świetności obydwu wolałbym Pique że względu na umiejętności. Ramos tak jak napisałeś jedzie na renomie topowego obrońcy przez gole... tylko ludzie zapominają, że na jego pozycji chodzi o bronienie dostępu do swojej bramki. W obronie jest średni, tak jak pisał ktoś wyżej Ronaldinho, czy Messi wkręcali go (Messi nadal) w ziemię.

0

Jakim cudem 3 karne w meczu realu? A Varane dalej sabotuje XD

0

@Mow_mi_Douglas A ja chce, żeby w końcu Dest zaczął tam grać.

0

@clyde Sorki, nie wiedziałem, że jesteś dziewczyną ;)

0

@clyde To chyba nie piłeś coca coli.

0

@leonek160 Age of civilization.

0

@pax Pjanic wydaje się lepszym piłkarzem ogólnie, z lepszym przyspieszeniem i wizją gry. Do tego jest silniejszy. Poza tym De Jong lepiej wyglądał obok Bośniaka.

1

@DaPi No, tylko teraz wolne ma ujowe.

1

@Criss18Barca Jeśli być szczerym to każdy gra poniżej oczekiwań poza Destem, Fatim, Pedrim i Dembele (Puig nie gra i nie można go ocenić).

0

@Keson Szkoda, że Parteya nie kupiliśmy.

1

@pax Nwm, zwróciłem uwagę na Busiego, może Frankie też. Ogólnie jestem zdania, że za Busiego powinien Pjanic grać.

0

@Coutinho007 Ten strzał jak Dembele później.

3

@pax Mi się wydaje, że do naszego pola karnego szybciej by dobiegł bramkarz przeciwnika niż Busquets, zawsze jak jest akcja to Busi jest ostatnim, który wraca.

1

@Dembouz1899 Milik vs Griezmann, kto więcej setek zmarnuje. :D

0

@mariosss20 W artykule jest, że około miesiąca, ale nwm czy to oficjalne info.

0

@Coutinho007 Zepsuł 3 setki.

16

@pax Busquets umie biegać?

1

@gorgota Wiesz wg mnie ogólnie spoko, ale zepsuł 3 setki (dla @Rewolucja123 tylko 1 setka zepsuta), nie strzelony karny. Poza nieskutecznością dobry mecz, asysta do Dembele, ale mega irytująca była ta nieskuteczność.

1

@HERORICH2 No tak, ale mimo wszystko wydaje mi się, że Partey to wysoka półka jeśli chodzi o DMa. Dlatego trochę małe pieniądze, ale tak jak napisałeś, lepsze to niż Vidal+Rakieta+Suarez. :D

0

@Coutinho007 Kurcze nie zrozumieliśmy się ja o tym PS pisałem o Dembele.

0

@Coutinho007 Ups Roma była 2 lata temu, no to 2 lat ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?