AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Piorun Umtiti wróci kiedy faza księżyca będzie zgodna z jego energią życiową :D przynajmniej tak mówił jego szaman.
0
@pax Nie, ale jeśli akcja idzie stroną Roberto i pada z niej gol, to pytanie, czyja to wina, że dał wjechać przeciwnikowi swoją stroną. Jakby tak zrobił Semedo to by był nazywany cieniasem itp.
0
@Majsteer Aha akcja z jego strony to pewnie wina Alby...
5
@Gomess Bez kontuzji to jeden z naszych najlepszych piłkarzy. Dlatego jak miał kontuzję to mnie dziwiły komentarze, że on jest słaby, bo zawsze jak grał to trzymał wysoki poziom. No ale ludzie pamiętają tylko nie strzelonego gola z Liverpoolem.
0
@ViscaElBarca98 Z tego co grał Dest było widać, że jest lepszy od Roberto.
0
@Rewolucja123 Tu nie chodzi o pech, gość na tym poziomie powinien to wsadzić w okno, to samo 3 sytuacja, a nie, że nie spojrzał czy coś. Gość kosztował 120 mln, a wnosi tyle co Breithwhite za 19(gole), Suarez kosztował 80 mln. A z PSG i nie tylko walił okna. (Wiem inflacja itd.). Ale mimo wszytko Griezmann to nie jest 19 letni junior, czy piłkarz z segunda B, tylko mistrz świata, ukształtowany piłkarz, powinien takie sytuacje z zamkniętymi oczami wykańczać, do tego tragiczny karny.
2
@kkbarca *Grać od początku.
0
@domin682 Mam tak samo. Jeszcze nie lubię takich piłkarzy jak Ramos, Pepe, Casemiro, czy Ronaldo za grę, symulki itd.
0
@ViscaElBarca98 Nie lepiej spróbować Desta niż męczyć się z Roberto, który zawala tyle goli?
0
@Rewolucja123 Chcesz mi powiedzieć, że dla napastnika klasy Griezmanna strzał z 15 metrów to nie setka?
9
@Chakalaka Byłeś wtedy za granicą?
4
@justfootball PO jest gorsze, ludzie nie pamiętają ich rządów.
1
@Janiama Uwierz, że to były setki, jakby tam był Messi/Dembele to to by były gole, zresztą Dembele pokazał jak Griezmann miał się zachować w 1 sytuacji.
0
@pax A potem Dest go zgasił.
0
@Majsteer No 2 asysty, gdy wygrywaliśmy i Betis się musiał otworzyć, do tego 2 gole Betisu z jego strony.
0
@ViscaElBarca98 Dest też to potrafi i jest lepszy w defensywie.
2
Naprawdę nie rozumiem tego, że z Dembele gra Roberto na PO, a nie Dest. Rozumiem, że Dest jest bardziej ofensywny, ale Amerykanin zgasił Viniciusa w kalsyku, a Roberto jest kiwany przez lewego obrońcę Betisu...
4
@NeroTFP Dest>>>> Roberto>Semedo.
0
@budel17 Ewentualnie na ławę jako rezerwowy Desta.
0
@ViscaElBarca98 Można go ocenić na podstawie ostatniej gry i jest tragiczny.
2
@budel17 A gdyby go tak sprzedać?
62
W końcu idziemy za cisoem, a nie tryb eko jak za sołtysa.
2
Pedri gol :). Fajnie.
0
@NeroTFP Poza tym Griezmann 4 sety zepsute, Roberto dwa kryminały w obronie, to są właśnie te detale.
0
@ViscaElBarca98 Raz mu wyszło i teraz będziecie z niego najlepszego PO na świecie robić?
4
Jakby Bravo dostał w głowę to by było KO.
0
@margroo Dest za Roberto.
0
@Messiah10 Wiesz, zaczynaliśmy z prawonożnym Fatim i obunożnym Dembele.
2
On Breithwhite chce wpuścić XD
0
A najlepsze jest to, że Dest zgasił Viniciusa.