1

@DaPi Di Caprio.

0

@Tasde Ja to wiem ;)

1

@Tasde No tak, tylko on może właśnie spalone policzył?

0

@Tasde Spalone może?

1

@VirtuoZ +1. Doświadczenie przede wszystkim.

0

@Gibbon_FCB Sprzedać!!!

0

@FCBeSeM No fajnych mamy tych 17 latków.

4

Pedri nie ślubny syn Koemana :D

0

@Joe_Pesci Naćpany czy co xd

1

Szkoda, że nie zagra Destinho.

1

De Jon podaje, przejmuje Rabot :V

1

@clyde Spieszył się, żeby kebeby skręcać pod stadionem, bo zaraz koniec meczu :D

0

To teraz Arthur w 90+4 z przewrotki z połowy boiska.

4

Wam też z daleka Pjanic się myli z Messim?

0

@Klaudix Syndrom Neymara?

0

@Patrykl145 Mecz od razu lepszy z nimi :)

1

@Naturopata Wystarczy wyłączyć telewizor... Nie dziękuj

0

@l0Messini No coś w tym może być.

0

@BarcaInfo Spokojnie Trincao wejdzie w 85 minucie, żeby się rozegrać.

1

Leo chyba Fatiego nie widzi.

0

@Roobo Strzelał ze słabszej nogi.... Oh wait :D

0

@Klaudix Jeden **** :D

1

Messi w żałobie, bo Bartek odszedł.

0

@Barwindg *w tym sezonie

0

@Piotr,1985 Nie!!! Szpaku to jest sztos, bez niego LM to nie to samo.

0

Prawie okienko Kulusevskiego.

0

Fatiego obrażają od szczypiorków xd
Edit w sensie, że był

0

Griezmann zostaje Dembele schodzi XD

0

@Tasde Weź mie tego Griezmanna, bo mu...

0

@Tigeros93 Jakby tego nie robił, to by siedzial na ławie ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?