AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@DaPi Di Caprio.
0
@Tasde Ja to wiem ;)
1
@Tasde No tak, tylko on może właśnie spalone policzył?
0
@Tasde Spalone może?
1
@VirtuoZ +1. Doświadczenie przede wszystkim.
0
@Gibbon_FCB Sprzedać!!!
0
@FCBeSeM No fajnych mamy tych 17 latków.
4
Pedri nie ślubny syn Koemana :D
0
@Joe_Pesci Naćpany czy co xd
1
Szkoda, że nie zagra Destinho.
1
De Jon podaje, przejmuje Rabot :V
1
@clyde Spieszył się, żeby kebeby skręcać pod stadionem, bo zaraz koniec meczu :D
0
To teraz Arthur w 90+4 z przewrotki z połowy boiska.
4
Wam też z daleka Pjanic się myli z Messim?
0
@Klaudix Syndrom Neymara?
0
@Patrykl145 Mecz od razu lepszy z nimi :)
1
@Naturopata Wystarczy wyłączyć telewizor... Nie dziękuj
0
@l0Messini No coś w tym może być.
0
@BarcaInfo Spokojnie Trincao wejdzie w 85 minucie, żeby się rozegrać.
1
Leo chyba Fatiego nie widzi.
0
@Roobo Strzelał ze słabszej nogi.... Oh wait :D
0
@Klaudix Jeden **** :D
1
Messi w żałobie, bo Bartek odszedł.
0
@Barwindg *w tym sezonie
0
@Piotr,1985 Nie!!! Szpaku to jest sztos, bez niego LM to nie to samo.
0
Prawie okienko Kulusevskiego.
0
Fatiego obrażają od szczypiorków xd
Edit w sensie, że był
0
Griezmann zostaje Dembele schodzi XD
0
@Tasde Weź mie tego Griezmanna, bo mu...
0
@Tigeros93 Jakby tego nie robił, to by siedzial na ławie ;)