AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Przynajmniej 2 pkt mniej z rywalem, z którym kiedyś real miałby spokojnie 3 pkt.
1
@Dankhog Nwm ale jeśli ktoś myśli, że ten real nie był przepychany to chyba jest ślepy. Tyle kuriozalnych akcji jak gol że spalonego z Atletico, czerwona Vidala i brak czerwca Casemiro w meczu z Bayernem, gol że spalonego, a nawet 2 Cr'a z Bayernem, Masa tego jest.
2
@Remi70 Za sam wygląd czerwona xd
2
@NaFazieHitman Dołożymy młody talent Matheusa Fernandesa xd
4
@Encore No jak tak patrzeć to dużo Francuzów się wysypało. Lemar po transferze do Atletico to cień samego siebie, Griezmann do nas to samo, Dembus kontuzje, Umtiti i Varane tak jak napisałeś, jedynie Mbappe trzyma poziom i może Pogba, Kante.
1
@Dankhog Pełno takich akcji jak ten gol nacho z wolnego, gdy przeciwnicy się jeszcze ustawiali itp.
0
@BigDaglas Nie tak miało to brzmieć, chodziło o to, że go nie znam :D
0
@DonAndresFCB Szkoda, że w meczu z nami tak nie zrobił :/
0
@Witam To kontakty w Barcy są ;D
4
@Uukasz_93 Ja pamiętam jak dostali karnego za to, że bodaj James sfaulował Modricia. XD
0
@Alozuer0900 Teraz widzę, że to jakiś ŚO.
0
@Alozuer0900 Serio? Nie pamiętam kogoś takiego.
3
Może Thuram do Barcy na napastnika? ;)
0
@DaPi @RobiS @Sisitoro Dzięki wielkie
0
@DaPi Tak, tylko mi chodzi też o to, czy np hiszpański trener da hiszpanom zgranie
1
Pytanie do graczy Futa, czy narodowość i liga menedżera coś dają?
0
@yzyr Bo była jak walec, nikogo się nie bała.
1
@Encore Bo? Xavi i Iniesta byli głównymi punktami drużyny, która była najlepsza w historii UCL.
2
@Encore Na pewno nie lepszy od Xaviego, czy Iniesty.
4
Ja nwm co jest nie tak z trenerami Barcy, że zmiany robią w 80+ minutach, robił tak Valdek, Setien i teraz Koeman.
1
Brawo Dembuś :)
0
Cyk Ter Stegen ława. :D
0
A chyba, że tak :D
1
Ja nie wierzę na ławce Dembele, Trincao, a ten chce największego parodyste wpuścić.
2
Hahahahahaha Griezmanna chce wpuścić.
0
@BarcaInfo Immunitet się skończył? :D
0
Ansu!!!!!! Kocham cię
0
@Borneo Mimo wszystko są lepsi niż ta drużyna Budapesztu.
0
@Borneo No tak z drużyną, której nie zna większość ludzi, nonamemi to tak, ale wątpię czy przeciwko Juve da radę.
1
@NeroTFP Mi wygląda na Hajto xd