2

Przynajmniej 2 pkt mniej z rywalem, z którym kiedyś real miałby spokojnie 3 pkt.

1

@Dankhog Nwm ale jeśli ktoś myśli, że ten real nie był przepychany to chyba jest ślepy. Tyle kuriozalnych akcji jak gol że spalonego z Atletico, czerwona Vidala i brak czerwca Casemiro w meczu z Bayernem, gol że spalonego, a nawet 2 Cr'a z Bayernem, Masa tego jest.

2

@Remi70 Za sam wygląd czerwona xd

2

@NaFazieHitman Dołożymy młody talent Matheusa Fernandesa xd

4

@Encore No jak tak patrzeć to dużo Francuzów się wysypało. Lemar po transferze do Atletico to cień samego siebie, Griezmann do nas to samo, Dembus kontuzje, Umtiti i Varane tak jak napisałeś, jedynie Mbappe trzyma poziom i może Pogba, Kante.

1

@Dankhog Pełno takich akcji jak ten gol nacho z wolnego, gdy przeciwnicy się jeszcze ustawiali itp.

0

@BigDaglas Nie tak miało to brzmieć, chodziło o to, że go nie znam :D

0

@DonAndresFCB Szkoda, że w meczu z nami tak nie zrobił :/

0

@Witam To kontakty w Barcy są ;D

4

@Uukasz_93 Ja pamiętam jak dostali karnego za to, że bodaj James sfaulował Modricia. XD

0

@Alozuer0900 Teraz widzę, że to jakiś ŚO.

0

@Alozuer0900 Serio? Nie pamiętam kogoś takiego.

3

Może Thuram do Barcy na napastnika? ;)

0

@DaPi @RobiS @Sisitoro Dzięki wielkie

0

@DaPi Tak, tylko mi chodzi też o to, czy np hiszpański trener da hiszpanom zgranie

1

Pytanie do graczy Futa, czy narodowość i liga menedżera coś dają?

0

@yzyr Bo była jak walec, nikogo się nie bała.

1

@Encore Bo? Xavi i Iniesta byli głównymi punktami drużyny, która była najlepsza w historii UCL.

2

@Encore Na pewno nie lepszy od Xaviego, czy Iniesty.

4

Ja nwm co jest nie tak z trenerami Barcy, że zmiany robią w 80+ minutach, robił tak Valdek, Setien i teraz Koeman.

1

Brawo Dembuś :)

0

Cyk Ter Stegen ława. :D

0

A chyba, że tak :D

1

Ja nie wierzę na ławce Dembele, Trincao, a ten chce największego parodyste wpuścić.

2

Hahahahahaha Griezmanna chce wpuścić.

0

@BarcaInfo Immunitet się skończył? :D

0

Ansu!!!!!! Kocham cię

0

@Borneo Mimo wszystko są lepsi niż ta drużyna Budapesztu.

0

@Borneo No tak z drużyną, której nie zna większość ludzi, nonamemi to tak, ale wątpię czy przeciwko Juve da radę.

1

@NeroTFP Mi wygląda na Hajto xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?