AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Griezmann nie chce jak Ronaldo do pustaka.
1
To wygląda jak trening, a nie mecz LM xd
0
@pax Mimo wszystko policjanci, strażacy zarabiają za mało, a o pielęgniarkach to już w ogóle nie wspomnę, bo one to zarabiają grosze.
0
@pax Chodziło mi o to, że są zawody, które bardziej zasługują na podwyżkę niż nauczyciele (chodzi o kolejność), mam szacunek do nauczycieli,, chciałbym żeby każdy zawód dostał podwyżkę, ale jest to niemożliwe.
0
@pax To, że nie jest niebezpieczna łapie się pod lajtowość.
1
@macio_944 PO to są chorągiewki, nigdy na nich nie zagłosuje. Obiecywali cuda, zrobili coś kompletnie w drugą stronę z Tuskiem na czele. W pierwszej turze głosowałem na Bosaka, w drugiej na Dudę, bo Trzaskowski nie umie Warszawą zarządzać, a co dopiero całym krajem. PiS nie jest świetną partią, bo w Polsce takiej nie ma, ale PO to jest jeszcze większe bagno, PiS przynajmniej się nie kryje z tym co robi, PO kryje wszystko (zamiata pod dywan), a potem się okazuje, że brak hajsu itp. Jestem za konfą ale też nie zgadzam się z nimi w 100%, bo jestem ateistą i nie chce całkowitej delegalizacji aborcji.
1
@Coutinho007 Hahaha serio? Miłość w drużynie :D
0
@mateusz33 Co powiedział?
1
@Amigo_Blanco Nie pasuje mi to, że paradują i na siłę wpychają swoje poglądy, niektórzy(dość częste przypadki) zachowują się jak totalne świry. Mówią, że są tolerancyjni, a profanują symbole kościelne (żeby nie było, jestem ateistą), tak się po prostu nie robi. Chcą irracjonalnych postulatów jak adopcja dzieci przez pary homo i legalnej aborcji (zrobienia z niej środka antykoncepcyjnego).
1
@Amigo_Blanco - "Wspieraj słuszne sprawy"
-popieranie LGBT
Wybierz jedno.
0
@pax Nie ma sensu z tobą rozmawiac, bo i ja cb nie przekonam i ty mnie, dla mnie nauczyciel jest pracą mniej ryzykowną od tak jak napisałeś pilota, kierowcy autobusu i właśnie dlatego to nie nauczyciele powinni dostać podwyżkę tylko te inne zawody. Cały czas wymieniasz zawody, które wg mnie są przed nauczycielem w kwestii dostania podwyżki. To się mija z celem, bo napisałem, że takich zawodów jak policjant strażak ITP. jest więcej i nauczyciele są za nimi.
0
@MeMyselfAndI Fakt powaliło mi się. :D
0
@BajteR Powiedziałem, jak będą testy i będzie działać to czemu nie?
0
@Krzywy95 Ta policjant nie naraża życia, jedź kiedyś na jakieś wezwanie do czyjegoś domu, nigdy nie wiesz czy Ci ktoś z nożem nie wyleci, a na drogówce nie wiesz kogo zatrzymasz. Więc skończ pier****ć.
1
@Hosh Zobaczę :) Jeszcze mam kilka tytułów do obejrzenia: Niepamięć, Atlas chmur, Grawitacja, Nowy początek.
1
Jakie ja ostatnio świetne filmy widziałem. Life, Moon, AD Astra, Passengers, aż się dziwię, że wcześniej o nich nie słyszałem. Polecam. Edit. Jeszcze "kod 8".
0
@FCB24 To wgl jest zgodne z kodem gry? Widać że ta Fifa nierealistyczna.:D
0
@parpe Standardowo na Dembele.
0
@pax To i tak mniej męczące i mniej niebezpieczne od tamtych zawodów.
1
@MaziFCB No to jest kabaret niekiedy. Edit nie chcesz kartek, zbuduj skład realu :D
0
@pax Uczy, siedzi w ciepłej szkole, jeśli nie jest początkujący to ma już przygotowane lekcje od kilku lat. Przeprowadza i sprawdza sprawdziany i kartkówki.
0
@erix10 Wiesz, Hiszpanki itp nie ma więc może uda się go wyniszczyć?
0
@czółkovsky Niezły staff jarają w tej przyszłości. :D
0
@marcin62 Ma, bo w jednym zawodzie możesz zginąć tak o, a w drugim śmierć kogoś jest raz na ruski rok i właśnie tym drugim jest nauczyciel.
0
@pax Nie napisałem, że pielęgniarka naraża życie, ale chodziło o wysiłek. To wszystko co wymieniłeś jest w 80% zawodów( ta wzór hajto), a do tego tamte mają jeszcze dodatkowe zagrożenia. Nauczyciel jest dużo prostszy niż większość zawodów.
2
@Cobra303 W zdaniu "mają coś czego my nigdy nie mamy" chodziło Ci o sędziów? ;)
0
@normasubiektywna Tak, wydaje się mega talentem.
0
@pax Chodzi mi nie tylko o narażanie życia ale też wysiłek fizyczny, bo im ciężej pracujesz, tym bardziej niszczysz zdrowie, a to prowadzi do krótszego życia. Wybacz ale nauczyciel ani nie pracuje ciężko, ani nie naraża życia, więc jest daleko w tyle za górnikami, policjantami, strażakami, pielęgniarkami itd.
1
@l0Messini Dla ciebie to jest nic bo masz 20/30 lat, ale dla ludzi 70+, już niekoniecznie.
1
@10SzymonBarca10 Jeszcze Boadu i Malen są ciekawi.