0

De Jong poziom Van Dijka :V

0

@Coutinho007 A no ta, takiego słowa Griezmann nie zna xd

2

@Adamski69 Powiedział prawdę ;)

4

Griezmann ten dryblingi, miód na oczy :V

0

@Quavosk 4-1, bo pewnie jakiś karny by był.

0

Ja bym na miejscu Moraty zainwestował w dobrą gaśnice :D

0

Ja zawsze lubiłem sędziów i VAR itd ;)

0

@toretto724 Lenglet linie ustalał.

0

@Kwiatek67 Messi gra jako Kowalski gdzieś w ekstraklasie.

2

Ale jaja. Powinni już dostawać z 3:0

3

Może oni sprzedali Messiego i ktoś się za niego przebrał?

0

Lekkie flashbacki z 2012...

0

@pikass14 Grał na tej pozycji w Ajaxie dość sporo.

0

De Jong od stopera do Prawego skrzydłowego :D

0

@Sandu! Pssst jak coś to powodem jest kontuzja.

2

Messi na stopera i tak zawsze gra na tej wysokości boiska :D

0

Uraz Araujo prawdopodobnie :/

0

@Rewolucja123 Chyba dryblingu, wykończenia i zwinności.

0

@Lama20 Legenda głosi, że wtedy ziemia pęknie na pół.

1

@patataj A z kim ma grać? Bo z Suarezem raczej ciężko :D

0

@karci0 Rozegra się, będzie dobrze, narazie mało grał.

0

@barcelonaLM Warto dodać, że tydzień temu grał w El Clasico.

0

@Encore Panie takie bramki, że nawet Dembele nie wie jak to wpadło. :D

0

Pjanic też fajnie czyści i podaje :)

1

@kkbarca Gra na swojej prawej stronie i od razu MOTM

0

@l0Messini @Quavosk Obczaj bracie jak on się rusza. Czasami żałuję, że nie urodziłem się czarny. ;D

7

Danilo ty @#$& co mi Dembele faulujesz.

0

@czygun Oby Fati. Trincao w 85 za Dembele :D

0

Dembuś kozak :O

0

Griezmann co za killer pass do tyłu :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?