AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@l0Messini Jak wiedziałeś, że ma takie objawy, to po co się do tej osoby zbliżales, przebywałeś z nią?
0
@pax Może i zasługują, ale na pewno mniej niż te, które to robią. Życie jest najważniejszym co mamy, a są zawody, gdzie ludzie stawiają je na szali, automatycznie takie zawody powinny być lepiej płatne, a ludzie walczą o podwyżki dla nauczyciela, dla którego największym zagrożeniem w zawodzie jest zacięcie się kartką papieru.
0
@puyol_presidend5 Dlatego napisałem itp.
2
@darek60 "po co bronić budynki", hmm czyli nie obrazisz się jak ktoś Ci wybije okno, a jak masz dom to go spali?
2
@macio_944 PO jest gorsze, ludzie mają krótką pamięć.
0
@Qexi Narodowość nie ma nic do tego.
0
@Rewolucja123 Tego nikt nie wie, Rabiot mógłby być top1 pomocnikiem na świecie, albo grać jeszcze większą padake niż De Jong. Ale teraz ten ruch wydawałby się lepszy niż ten De Jonga.
0
@pax Czyli chcesz mi powiedzieć, że nauczyciel pracuje ciężej od policjanta, strażaka itp. Nauczyciel to łatwa praca w porównaniu do ww i to tamte zawody bardziej zasługują na podwyżkę niż nauczyciele, którzy siedzą na tylku 8 h w ciepłej szkole i nie ryzykują życia.
20
@Encore Wina jest tylko i wyłącznie po stronie tych, którzy to zrobili, bo trzeba być idiotą, żeby bić kogoś przez decyzję rządu. Każdy ma swój mózg i ma go po to by go używać.
5
@Encore Ok i dlatego trzeba bić innych, niezła logika.
4
@Encore Ta to przez nich, to oni kazali atakować innych xd.
0
@Esteban_ Kto zatrudnił Luisa Enrique? Kto kupił Suareza?
0
@macio_944 Dziwnie piszesz PO.
3
@DanielOOL Niestety ale ten tryplet był zbawieniem i przekleństwem.
0
@pax Nie jestem, ale uważam, że są o wiele cięższe zawody jak policjant(służba), strażak, czy magazynier, który musi przerzucić kilkaset pączek w ciągu 8h, sorry ale jako nauczyciel nie ryzykujesz życia, nie wysilasz się tak jak wymienione przeze mnie zawody.
Legalna to taka, że w każdym przypadku możesz ją zrobić, nawet jak to wpadka itp.
0
@MrCules Anarchia! Przecież to najlepsze co może być xd :V
0
@pax No tak cięższe jest siedzenie w ciepłej sali niż praca tysiąc metrów pod ziemią. A no i ryzyko utraty życia i zdrowia jest większe niż taki policjant... A co do kobiet to chodzi mi o te co chcą legalnej aborcji.
1
@arasz1819 Nauczycieli za lajt robotę i kobiety, które chcą zabijać dzieci, no ciekawe czemu ich nie popiera.
0
@sendesara No to dziwne, bo tak jak pisze kolega, dobre spotkanie by real zagrał jakby się po nich przejechał, a nie wygrywając w 93 minucie na farcie.
0
@Witam My mamy Juve, które może urwać punkty.
0
@JohnConstantine1899 Bo to fan realu? Innego wytłumaczenia nie ma :D
2
@IronSanHybrid Skoczy przez płot przed Camp Nou i wprowadzi Barcę w nową złotą erę :D
0
@Rokita No to jest dobry argument, ale jak przeprowadzą testy i wszystko będzie ok, to czemu nie.
0
@Tasde Wiem, tylko że my im wsadziliśmy tylko 1 gola, gdzie Szachtar im wsadził 3, Monchengladbach i Cadiz 2...
0
@Rokita Dla mnie 2 IQ mają osoby co wierzą właśnie w te czipy, które przy szczepionce będzie chciał nam wszczepić rząd, to jest ten sam poziom co flat earth XD
0
@mr_robot Jak zwalczy tego wirusa to chyba dobrze nie? Bo narazie to ten wirus zrobił niezły kryzys na świecie. Lepiej będzie jak go nie będzie.
0
@Rokita Nawet jeśli? To chyba dobrze, że chcą wszystkich zaszczepić, żeby pozbyć się tego wirusa. Edit. Chyba, że masz 2 IQ i myślisz, że przy okazji ci wszczepią jakiś czip XD
0
@Piorun Przynajmniej urwali im punkty.
0
Teraz zachodzi pytanie jak taki real wsadził nam 3 gole, a my im tylko 1...
0
@marcinK0000 Niekiedy to nie jest ślizganie ;) Jak wpadnie karny, albo dwa.