0

@kamiVeB On ma 17 lat, dzisiaj mu nie idzie, a jutro może być najlepszy na boisku.

7

Faktycznie ten Roberto jest lepszy w obronie niż Dest.

1

Trincao jest na poziomie Griezmanna jeśli chodzi o wykończenie :D

1

De Jong ta wizja dzisiaj :O

1

@pauletaa Co? Ty patrzysz na inny mecz?

0

@Mysliwy Nie wiedział, że to do Pedriego idzie.

7

Masakra Trincao.

10

Szkoda, że Dembele zszedł :/

0

@KamilZ Pessialdo.

0

Oby jeszcze wszedł Pjanic i Dest.

0

@mientusek1407 Może jeszcze będzie.

4

Z karnego się nie liczy XD

3

I tak się strzela karne.

1

Powinien strzelać Dembele.

1

Ciekawe czy piłka Alby doleci do tej od Ramosa :D

0

Szkoda, że Dembuś nie strzelił :/

5

Messi bezobjawowa asysta :D

0

@Messiah10 Do pola karnego ;)

0

@Nieznajomy A Roberto wg cb gra dobrze w obronie?

0

@4drian0 Missclick. :D

0

@Messiah10 Zaliczając asystę?

1

Alba nie widzi nikogo innego xd

0

No Griezmann z Ronaldo może siedzieć przy jednym stole (gole do pustaka) :D

0

Trafił :O. Cudowna akcja.

0

Czemu Dest nie gra? To jest naprawdę dziwne. Roberto to średniak, już teraz Amerykanin gra lepiej.

0

Koeman ewidentnie świadomie sabotuje.

2

Hahaha Ansu schodzi Griezmann zostaje.

0

@kibic barcy No fajną bombę Dembuś posłał.

0

@Bernard777 zdecydowanie 2.

0

@Elosek 5:0 Griezmann 4 sety zepsuł.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?