AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kamiVeB On ma 17 lat, dzisiaj mu nie idzie, a jutro może być najlepszy na boisku.
7
Faktycznie ten Roberto jest lepszy w obronie niż Dest.
1
Trincao jest na poziomie Griezmanna jeśli chodzi o wykończenie :D
1
De Jong ta wizja dzisiaj :O
1
@pauletaa Co? Ty patrzysz na inny mecz?
0
@Mysliwy Nie wiedział, że to do Pedriego idzie.
7
Masakra Trincao.
10
Szkoda, że Dembele zszedł :/
0
@KamilZ Pessialdo.
0
Oby jeszcze wszedł Pjanic i Dest.
0
@mientusek1407 Może jeszcze będzie.
4
Z karnego się nie liczy XD
3
I tak się strzela karne.
1
Powinien strzelać Dembele.
1
Ciekawe czy piłka Alby doleci do tej od Ramosa :D
0
Szkoda, że Dembuś nie strzelił :/
5
Messi bezobjawowa asysta :D
0
@Messiah10 Do pola karnego ;)
0
@Nieznajomy A Roberto wg cb gra dobrze w obronie?
0
@4drian0 Missclick. :D
0
@Messiah10 Zaliczając asystę?
1
Alba nie widzi nikogo innego xd
0
No Griezmann z Ronaldo może siedzieć przy jednym stole (gole do pustaka) :D
0
Trafił :O. Cudowna akcja.
0
Czemu Dest nie gra? To jest naprawdę dziwne. Roberto to średniak, już teraz Amerykanin gra lepiej.
0
Koeman ewidentnie świadomie sabotuje.
2
Hahaha Ansu schodzi Griezmann zostaje.
0
@kibic barcy No fajną bombę Dembuś posłał.
0
@Bernard777 zdecydowanie 2.
0
@Elosek 5:0 Griezmann 4 sety zepsuł.