6

Ja nie czaje, mamy kozaka Desta to gra paź Roberto.

0

Ale fart, ja pierdziele.

0

@Deraxium Milikiem? :D

0

W fifie 22 Griezmann będzie mieć 60 finishing :D

4

Dembuś to jest Kozak, przyjemnie się patrzy na jego grę.

0

@10SzymonBarca10 Raczej ciężko, bo Fati nie umie francuskiego, a zresztą Griezmann go potrafi. :D

31

Dembele do Fatiego "stary nie podawaj mu(Griezmannowi), on gra przeciwko nam" XDD

0

Kur wiedziałem.

0

Oby nie Griezmann.

1

@The Game 10 Ja też w niego cały czas wierzę, bo gość ma potencjał i umiejętności i często próbuje sam, a nie "podaj do Leo on coś wymyśli"

0

Francuski Milik xd

0

@Janas11224 No ten komentarz zajebisty :D

0

Ludzie mówią, że Dembuś może grać na obu skrzydłach, ale to na PS jest jego prawdziwa jakość.

0

Ale rakieta Dembele :O

0

@DaPi Fajnie by było, ale marzeniem są Stany Zjednoczone ;)

3

@Barwindg Psikutas bez s ;)

0

@Tomek54321 Nie o to chodziło, tylko o fair play.

0

@Tomek54321 Wiem, że finanse były średnie, a zabiegi księgowe jak Arthur-Pjanic i Cillessen-Neto były, żeby dopiąć budżet, ale bez covida Barca by się odbiła od dna finansowego.

0

@Tomek54321 Ok, tyle że jakby nie było wirusa to sytuacja by wyglądała zupełnie inaczej.

0

@AduŚ07 Gdyby nie wirus wszystko było by inaczej, tego nikt nie przewidział.

0

@Krzywy95 XD, wszędzie ci z nożem może wylecieć ktoś, ciekawe gdzie prędzej się to stanie w zawodzie policjanta, gdzie jeździsz na akcje do domów, gdy są kłótnie, bijatyki (często po alkoholu), czy u nauczyciela, który sobie w szkole siedzi.

6

@VeB77 Martwi, że w dużych miastach coś nie dobrego się dzieje z głowami mieszkańców.

0

@Mixtape KFC ;)

0

@marcin62 Obchodzi, bo to jest jeszcze większe bagno niż PiS, a niektórzy ludzie chcą, żeby rządzili xd

0

@MontelQ Ale wiesz, że feminizm w Polsce nie ma prawa bytu, bo kobiety są równo, a nawet lepiej traktowane? Chyba, że jesteś za tym by wszystko wyrównać, bo jest różnica między feminizmem, a feminazizmem.

1

@justfootball Ryan Newman.

0

@justfootball Źle przeczytałem, jeśli chodzi o marsz niepodległości to niech się odbędzie, tylko z drugiej strony ten koronaświrus.

1

@konrad1661 Say what? Piszesz, że gość nie podał argumentów, a to zrobił. Gdzie ja niby nie mam racji, skoro potem sam przyznajesz, że kilka podał. XD

0

@justfootball edit po****** mi się

9

@konrad1661 Się zdecyduj, bo napisałes, że nie podał żadnych, a teraz piszesz, że podał kilka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?