AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Ja nie czaje, mamy kozaka Desta to gra paź Roberto.
0
Ale fart, ja pierdziele.
0
@Deraxium Milikiem? :D
0
W fifie 22 Griezmann będzie mieć 60 finishing :D
4
Dembuś to jest Kozak, przyjemnie się patrzy na jego grę.
0
@10SzymonBarca10 Raczej ciężko, bo Fati nie umie francuskiego, a zresztą Griezmann go potrafi. :D
31
Dembele do Fatiego "stary nie podawaj mu(Griezmannowi), on gra przeciwko nam" XDD
0
Kur wiedziałem.
0
Oby nie Griezmann.
1
@The Game 10 Ja też w niego cały czas wierzę, bo gość ma potencjał i umiejętności i często próbuje sam, a nie "podaj do Leo on coś wymyśli"
0
Francuski Milik xd
0
@Janas11224 No ten komentarz zajebisty :D
0
Ludzie mówią, że Dembuś może grać na obu skrzydłach, ale to na PS jest jego prawdziwa jakość.
0
Ale rakieta Dembele :O
0
@DaPi Fajnie by było, ale marzeniem są Stany Zjednoczone ;)
3
@Barwindg Psikutas bez s ;)
0
@Tomek54321 Nie o to chodziło, tylko o fair play.
0
@Tomek54321 Wiem, że finanse były średnie, a zabiegi księgowe jak Arthur-Pjanic i Cillessen-Neto były, żeby dopiąć budżet, ale bez covida Barca by się odbiła od dna finansowego.
0
@Tomek54321 Ok, tyle że jakby nie było wirusa to sytuacja by wyglądała zupełnie inaczej.
0
@AduŚ07 Gdyby nie wirus wszystko było by inaczej, tego nikt nie przewidział.
0
@Krzywy95 XD, wszędzie ci z nożem może wylecieć ktoś, ciekawe gdzie prędzej się to stanie w zawodzie policjanta, gdzie jeździsz na akcje do domów, gdy są kłótnie, bijatyki (często po alkoholu), czy u nauczyciela, który sobie w szkole siedzi.
6
@VeB77 Martwi, że w dużych miastach coś nie dobrego się dzieje z głowami mieszkańców.
0
@Mixtape KFC ;)
0
@marcin62 Obchodzi, bo to jest jeszcze większe bagno niż PiS, a niektórzy ludzie chcą, żeby rządzili xd
0
@MontelQ Ale wiesz, że feminizm w Polsce nie ma prawa bytu, bo kobiety są równo, a nawet lepiej traktowane? Chyba, że jesteś za tym by wszystko wyrównać, bo jest różnica między feminizmem, a feminazizmem.
1
@justfootball Ryan Newman.
0
@justfootball Źle przeczytałem, jeśli chodzi o marsz niepodległości to niech się odbędzie, tylko z drugiej strony ten koronaświrus.
1
@konrad1661 Say what? Piszesz, że gość nie podał argumentów, a to zrobił. Gdzie ja niby nie mam racji, skoro potem sam przyznajesz, że kilka podał. XD
0
@justfootball edit po****** mi się
9
@konrad1661 Się zdecyduj, bo napisałes, że nie podał żadnych, a teraz piszesz, że podał kilka.