AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ObiektywnyKibic121 Wiem, że żart, dlatego napisałem, że statystyki na drugim miejscu, no bo jednak jakieś odwzorowanie gry to jest. Chodzi mi o to, że on nawet 30% De Jonga z Ajaxu nie przypomina.
1
@YoNoEntiendoNada No dokładnie, nawet seta z 5 metrów idzie obok, albo w poprzeczkę.
0
@Tomek54321 Niech atakują xd Widocznie oczu nie mają.
0
@ObiektywnyKibic121 Statystyki to druga sprawa, bardziej chodzi o ogólny poziom. Gole, które traci Barca.czesto są przez to, że holender nie wraca do obrony. Chyba pisał o tym @Rewolucja123
2
@VeB 1899 Trzymał swój doskonały poziom z Włoch.
1
Czy można De Jonga nazywać One season Wonder?
0
@kamiVeB Bardziej tragiczny ;)
0
@Tomek54321 No jak nie dostaje piłki na 5 metr przed bramką przeciwnika, to sam nic nie potrafi zrobić, dlatego to kpina nazywać go najlepszym.
0
@FCBeSeM Dziwi fakt, że nie przywali bomby pod poprzeczkę.
0
@Tomek54321 @rocky5 te "najlepszy" to sarkazm.
1
@NeroTFP Ta na pewno xd
1
Najlepszy piłkarz świata zmieniony przez napastnika Herthy xd
0
@culesjasiules No najlepszy xd
2
@arasz1819 Coś mi się wydaje, że kłamiesz, jakie źródło?
8
Widzę, że ten "najlepszy piłkarz na świecie" bez Goretzki, Mullera, Gnabryego i Comana nie jest taki najlepszy :D
8
@NeroTFP Chyba papierosa jedynie może odpalić.
0
Kolejny stempel na graczu Holandii.
0
@DonMatteo901 Haha.
1
@IronSanHybrid W sumie masz powód, bo większość polityków rzuca hasłami na prawo i lewo, a potem nie spełnia obietnic. Ale może on naprawdę chce dobrze. Są jeszcze dobrzy ludzie na świecie, może on takim jest.
0
@IronSanHybrid A może po prostu chce, żeby Barca odzyskała świetność i nie musiała sprzedawać miejsca z przodu koszulki i żeby wrócił tam UNICEF co byłoby wspaniałe?
0
@GeFcIo To wiem, ale są właśnie przypadki wzrostu ceny, a niestety teraz chciałem Ter Stegena kupić, a tu cyk +20k do ceny.
0
@GeFcIo Czy ja wiem, czy w dół, taki Ter Stegen kosztował 30k, a teraz 50k, Oblak kosztował 40k,a teraz 70k
0
@Rewolucja123 Semedo też "regularnie uczestniczył", tylko że go jechaliście, bo nie miał asyst. Roberto ma farta do tych asyst, bo gra niewiele lepiej niż Portugalczyk.
2
@Isso89 Stawka większa niż życie byś obejrzał, a nie jakieś aplikacje.
0
@Rewolucja123 Jeszcze ze skrzydłowych jest De la Fuente.
2
@KrolMadrytu Tego nie wiedziałem, to faktycznie problem. Z jednej strony dobrze, z drugiej zajebiście :D
1
@VenoM Niektórzy przez te 2 asysty z Betisem zapomnieli, jak Roberto jest tragiczny.
3
@Maker0 Chyba będą musieli sięgnąć do rezerw, albo próbować z Casemiro na ŚO.
3
@BarcaInfo Pedri komuś życie zniszczy XD
10
@BarcaInfo Dla mnie to jest naturalny następca Alby, strasznie do niego podobny i też z Valencii jak Alba.