0

@Futbolove_BarcaFun Czemu chcesz przegrać mecz?

0

@Futbolove_BarcaFun I tak te okienko z realem lepsze :O


0

@Janas11224 Villa, Puyol, Messi, Iniesta, Xavi.

1

@Maker0 Tak, ponoć za rok mają zorganizować "Noc oczyszczenia"

1

@icon3520 Ale ty wiesz, że "ci złodzieje z PiSu" (bo w PO same prawipne mordki, które dokładają do budżetu, a nie biorą xd) nie opracowują tej szczepionki? Robią to najlepsi na świecie medycy, osoby, które się na tym znają.

2

@IronSanHybrid To trzeba wojsko wezwać.

0

@jacob345 Tak :D

0

@usztafik A no tak XD

3

@konrad1661 Wirus, a rak... Rak jest mega ciężką chorobą, a ty go porównujesz do lekko cięższej grypy. Poza tym jest lek na raka, chemioterapia (fakt, że nie w 100% skuteczny) ale mimo wszystko. A co do ironii, to można się jedynie śmiać z pisania o szczepionce, która wywołuje autyzm, albo o tym, że rząd chce jakieś czipy nam wszczepić (tak są ludzie, którzy w to wierzą)

4

@CuttingHead Weź, bo głupoty piszecie... Na pewno wstrzykną ludziom truciznę do organizmu... Ludzie niekiedy takie głupoty piszą, tak jak powstali antyszczepionkowcy z kłamstwa o tym, że szczepionki autyzm wywołują... To jest ten sam poziom co plaskoziemcy xd

5

@VamosRakieta Rakinator.

3

@tobiasson92 Uwaga spojler W TWD weterynarz dał radę uratować człowieka także ;)

7

@Rudi35 Ta i wywołują autyzm xd

35

@zadafcb No nie do pomyślenia to jest... Zmuszali ją do pracy w pracy...

62

@icon3520 Tak, wszczepią Ci czip, żeby cię szpiegować itp. XD Albo przed szczepionką zapytają na kogo głosowałeś, jak na opozycję to od razu arszenik ci wstrzykną :D

2

@Sulimo Wodzionka a nie jakieś czerniny.

3

@DaPi Ja polecam ogórkową ;)

1

@Sulimo Flaczki mniam.

0

@vangoor Widziałeś pół youtuba?

3

@Wossi61FCB Obierki w tytce pod choinkę im :D

2

@HERORICH2 Zawsze go widziałem w Atletico, jakoś mi tak pasuje do nich. Zawsze mi się wydawało, że do nich trafi, jaja będą jak będzie tak serio :D

6

@NeroTFP Ja się cieszę, że Dembele dobrze idzie :)

38

@BarcaInfo Dembuś kozak, cieszę się, że w niego wierzyłem i nadal wierzę. Ludzie zapomnieli, że jak jest zdrowy to jest kotem.

0

@Nano22 Za wcześnie, jego sytuacja może się zmienić o 180 stopni (oby nie), ale nie tacy piłkarze nagle zapominali jak się gra (patrz Coutinho)

0

@michal26 Science fiction z Di Caprio ;)

0

@ShinobiQWE Dlatego trzeba mieć nadzieję na Haalanda ;)

0

@Murazor Przyszedł nowy trener od fizyczności, nowi lekarze. To na pewno miało wpływ.

2

@Chakalaka Fajnie masz :D

0

@socha Spk, zabójstwo czy kradzież- kara śmierci obowiązkowo XD

0

@LeoMessi1994 Moja ulubiona postać z BB i BCS. Jeszcze sam Saul też kozak.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?