AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Futbolove_BarcaFun Czemu chcesz przegrać mecz?
0
@Futbolove_BarcaFun I tak te okienko z realem lepsze :O
0
@Janas11224 Villa, Puyol, Messi, Iniesta, Xavi.
1
@Maker0 Tak, ponoć za rok mają zorganizować "Noc oczyszczenia"
1
@icon3520 Ale ty wiesz, że "ci złodzieje z PiSu" (bo w PO same prawipne mordki, które dokładają do budżetu, a nie biorą xd) nie opracowują tej szczepionki? Robią to najlepsi na świecie medycy, osoby, które się na tym znają.
2
@IronSanHybrid To trzeba wojsko wezwać.
0
@jacob345 Tak :D
0
@usztafik A no tak XD
3
@konrad1661 Wirus, a rak... Rak jest mega ciężką chorobą, a ty go porównujesz do lekko cięższej grypy. Poza tym jest lek na raka, chemioterapia (fakt, że nie w 100% skuteczny) ale mimo wszystko. A co do ironii, to można się jedynie śmiać z pisania o szczepionce, która wywołuje autyzm, albo o tym, że rząd chce jakieś czipy nam wszczepić (tak są ludzie, którzy w to wierzą)
4
@CuttingHead Weź, bo głupoty piszecie... Na pewno wstrzykną ludziom truciznę do organizmu... Ludzie niekiedy takie głupoty piszą, tak jak powstali antyszczepionkowcy z kłamstwa o tym, że szczepionki autyzm wywołują... To jest ten sam poziom co plaskoziemcy xd
5
@VamosRakieta Rakinator.
3
@tobiasson92 Uwaga spojler W TWD weterynarz dał radę uratować człowieka także ;)
7
@Rudi35 Ta i wywołują autyzm xd
35
@zadafcb No nie do pomyślenia to jest... Zmuszali ją do pracy w pracy...
62
@icon3520 Tak, wszczepią Ci czip, żeby cię szpiegować itp. XD Albo przed szczepionką zapytają na kogo głosowałeś, jak na opozycję to od razu arszenik ci wstrzykną :D
2
@Sulimo Wodzionka a nie jakieś czerniny.
3
@DaPi Ja polecam ogórkową ;)
1
@Sulimo Flaczki mniam.
0
@vangoor Widziałeś pół youtuba?
3
@Wossi61FCB Obierki w tytce pod choinkę im :D
2
@HERORICH2 Zawsze go widziałem w Atletico, jakoś mi tak pasuje do nich. Zawsze mi się wydawało, że do nich trafi, jaja będą jak będzie tak serio :D
6
@NeroTFP Ja się cieszę, że Dembele dobrze idzie :)
38
@BarcaInfo Dembuś kozak, cieszę się, że w niego wierzyłem i nadal wierzę. Ludzie zapomnieli, że jak jest zdrowy to jest kotem.
0
@Nano22 Za wcześnie, jego sytuacja może się zmienić o 180 stopni (oby nie), ale nie tacy piłkarze nagle zapominali jak się gra (patrz Coutinho)
0
@michal26 Science fiction z Di Caprio ;)
0
@ShinobiQWE Dlatego trzeba mieć nadzieję na Haalanda ;)
0
@Murazor Przyszedł nowy trener od fizyczności, nowi lekarze. To na pewno miało wpływ.
2
@Chakalaka Fajnie masz :D
0
@socha Spk, zabójstwo czy kradzież- kara śmierci obowiązkowo XD
0
@LeoMessi1994 Moja ulubiona postać z BB i BCS. Jeszcze sam Saul też kozak.