AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kondzix Co ty gadasz to wina De Jonga.
1
De Jong masakra.
0
@rocky5 No właśnie, jest stary, dlatego nie można go porównywać do jego okresu jak miał 20 parę lat.
1
Zdjąć tego Albe :D
0
@rocky5 Ty serio porównujesz te dwa okresy w jego karierze?
0
@barcelonaLM Wiesz Busi przynajmniej czasami tak zagra, De Jong wcale.
1
@Krzyszt8f_xd Jasne, rozumiem i też cię nie atakuję :) Co do tego, czy chcą na nas dobrze... W sumie powinni, bo żyją z naszych pieniędzy. Taką postawę jaką przedstawiasz się chwali, że nie wychodzisz i nie zarażasz, tylko widzisz nie każdy taki jest i wiele jest osób, które mają wywalone na innych i liczą się tylko oni i to, że kogoś zarażą mają gdzieś. Politycy są jacy są, ale szczepionkę tworzą osoby, które się na tym znają, politycy ją tylko kupują.
0
@marcin000019 Nie skrzydłowy, dlatego słabo wygląda na tej pozycji.
0
@barcelonaLM Przecież Busi kilka razy zagrał za kołnierz... Jeśli chodzi o De Jonga to raczej on nic nie robi w tym meczu.
0
@MarFan Z cadizem, który ograł real...
0
@Pawel1980 Jaki ignorancie? Haha, ja pisałem wcześniej, że jak się nie zaszczepić to masz nosić maseczkę, bo wtedy jesteś zagrożeniem dla siebie i innych xd.
1
@BarcaInfo Ja nwm, już kilka razy przez to, że nie było skrzydeł traciliśmy punkty, co robi Koeman na mecz przeciwko pewnemu autobusowi? Wystawia sklad bez skrzydeł... A jak.
0
@Pertezm Bez sensu Griezmann musi mieć napastnika przed sobą.
0
@MarFan A kogo miał zatrudnić? :D
1
@polishtoaster No, gra tragicznie.
0
@Ghotti Setien to ty?
0
@MarFan To wina Bartomeu, że Koeman wystawia Cou na skrzydle xd?
0
@polishtoaster Aha, a za niego Firpo xd
0
@elplacek44 On powinien grać tam, gdzie gra Griezmann, a nie na skrzydle. Ale ogólnie to powinien odejść.
0
@fantasyh No, też mi się tak wydaje i tak jak ty twierdzę, że szczepionkę tworzą osoby, które się na tym znają.
0
@CuttingHead Może jeszcze wywołują autyzm? XD
0
@BrzydkiAS Nie pisze, że został, to były słowa komentatora, a mnie to rozbawiło.
0
@kiper09 Raczej nie, bo jest 2 razy wolniejszy od Dembele.
14
Dembele się rozgrzewa :)
8
Bardzo się cieszę z wymiany Semedo na Desta.
0
Dalej nwm co chciał zrobić Minguesa
1
@MESSIah16 No nie było takiej sytuacji i faktem jest, że jest jakieś ryzyko, ale jednak opracowują to ludzie, którzy się na tym znają. Ciężko powiedzieć co z tego wyjdzie, a że nie jestem wszechwiedzący to nwm :D
0
@draxidox Dziwnie piszesz Coutinho. :D
0
@MESSIah16 Wiesz, że pytanie brzmiało inaczej?
0
@CuttingHead Wiadomo, że są ale nie w takim stopniu, jak przed szczepionkami.