0

@Kondzix Co ty gadasz to wina De Jonga.

1

De Jong masakra.

0

@rocky5 No właśnie, jest stary, dlatego nie można go porównywać do jego okresu jak miał 20 parę lat.

1

Zdjąć tego Albe :D

0

@rocky5 Ty serio porównujesz te dwa okresy w jego karierze?

0

@barcelonaLM Wiesz Busi przynajmniej czasami tak zagra, De Jong wcale.

1

@Krzyszt8f_xd Jasne, rozumiem i też cię nie atakuję :) Co do tego, czy chcą na nas dobrze... W sumie powinni, bo żyją z naszych pieniędzy. Taką postawę jaką przedstawiasz się chwali, że nie wychodzisz i nie zarażasz, tylko widzisz nie każdy taki jest i wiele jest osób, które mają wywalone na innych i liczą się tylko oni i to, że kogoś zarażą mają gdzieś. Politycy są jacy są, ale szczepionkę tworzą osoby, które się na tym znają, politycy ją tylko kupują.

0

@marcin000019 Nie skrzydłowy, dlatego słabo wygląda na tej pozycji.

0

@barcelonaLM Przecież Busi kilka razy zagrał za kołnierz... Jeśli chodzi o De Jonga to raczej on nic nie robi w tym meczu.

0

@MarFan Z cadizem, który ograł real...

0

@Pawel1980 Jaki ignorancie? Haha, ja pisałem wcześniej, że jak się nie zaszczepić to masz nosić maseczkę, bo wtedy jesteś zagrożeniem dla siebie i innych xd.

1

@BarcaInfo Ja nwm, już kilka razy przez to, że nie było skrzydeł traciliśmy punkty, co robi Koeman na mecz przeciwko pewnemu autobusowi? Wystawia sklad bez skrzydeł... A jak.

0

@Pertezm Bez sensu Griezmann musi mieć napastnika przed sobą.

0

@MarFan A kogo miał zatrudnić? :D

1

@polishtoaster No, gra tragicznie.

0

@Ghotti Setien to ty?

0

@MarFan To wina Bartomeu, że Koeman wystawia Cou na skrzydle xd?

0

@polishtoaster Aha, a za niego Firpo xd

0

@elplacek44 On powinien grać tam, gdzie gra Griezmann, a nie na skrzydle. Ale ogólnie to powinien odejść.

0

@fantasyh No, też mi się tak wydaje i tak jak ty twierdzę, że szczepionkę tworzą osoby, które się na tym znają.

0

@CuttingHead Może jeszcze wywołują autyzm? XD

0

@BrzydkiAS Nie pisze, że został, to były słowa komentatora, a mnie to rozbawiło.

0

@kiper09 Raczej nie, bo jest 2 razy wolniejszy od Dembele.

14

Dembele się rozgrzewa :)

8

Bardzo się cieszę z wymiany Semedo na Desta.

0

Dalej nwm co chciał zrobić Minguesa

1

@MESSIah16 No nie było takiej sytuacji i faktem jest, że jest jakieś ryzyko, ale jednak opracowują to ludzie, którzy się na tym znają. Ciężko powiedzieć co z tego wyjdzie, a że nie jestem wszechwiedzący to nwm :D

0

@draxidox Dziwnie piszesz Coutinho. :D

0

@MESSIah16 Wiesz, że pytanie brzmiało inaczej?

0

@CuttingHead Wiadomo, że są ale nie w takim stopniu, jak przed szczepionkami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?