AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Fawrf Szkoda, że odszedł on, a nie Pedro.
0
@MesQueUnClub_87 Najbardziej medialna, więc najważniejsza.
0
@MesQueUnClub_87 Muszę zobaczyć.
0
@puyol_presidend5 Bo gra w drużynie, która wygrała wszystko? Wiadomo, że będzie droższy gracz z lepszej drużyny. Poza tym to co jest teraz nie ma znaczenia, bo Suarez ustawił poprzeczkę tak wysoko, że Polak nigdy tam nie doskoczy. Poza tym 3 lata to Suarez zajebiście w Barcy grał, a wcześniej? W Liverpoolu jak wygrywał ZB to był słaby?
0
@MesQueUnClub_87 Widziałem tylko bogowie ulicy :V Nie wymieniłeś najważniejszej roli Mysterio z Spider-Man far from home.
1
@maroon To wtedy błotem się smarować, w predatorze działało. Schwarzenegger dał radę, to i my damy :D
1
@Jakchcesz Co za hamstwo nie? Tak nam reklamy jakąś la Ramblą zakłócać :D
2
@MensculinVeB No spoko jest, ale są lepsze i przede wszystkim nie filmy anime, a odcinkowe.
0
@puyol_presidend5 Teraz by miał pierwszy skład, kilka lat temu nie. Suarez swoim poziomem ogólnym wyniósł się na poziom, gdzie lewy może patrzeć w górę i nawet go nie zauważy. A ten prime Suareza to była cała kariera, bo jakieś 10 lat. Każdy piłkarz gaśnie przy końcu kariery. Poza tym popatrz kogo ma lewy do pomocy, a kogo miał Suarez poza Messim?
0
@msmsms Weź rower, wtedy nie złapią ;D
14
@msmsms Ubierz moro, czołgaj się, to cię nie złapią :D
0
@MesQueUnClub_87 Ja nawet do nie opóźnionego tak gadam, ale na żarty ;D Choć jest trochę głupi, więc coś w tym jest :V Ale jak ktoś jest np. złodziejem, to ty go nazwiesz osobą, która bierze rzeczy obcych? Jak ktoś na cb sika to mówisz, że deszcz leci?
0
@MesQueUnClub_87 Jakbym był piz** to czemu nie? Jak ktoś jest debilem to powinien być tak nazywany, a nie "mniej inteligentym" my mamy 5 lat? Bo wygląda to tak:Mamo, on powiedział debil!!!!
@Mow_mi_Douglas Jak ci nie wychodzi to albo starasz się za słabo, albo po prostu mimo wszystko jesteś za słaby i tego nie przeskoczysz, ale licz się z tym, że ktoś może cię obrażać, że na siłę wciskasz się tam, gdzie jesteś za cienki. Koeman na pewno ich tak nie nazywa, ale to z szefem to był przykład, chodziło ogólnie o człowieka.
2
@kazbychu To zależy od rodzin, ja z moją mam podział obowiązków, a to że kobiety w innych rodzinach dają se wejść na głowę to nie moja wina. Ktoś im każe to robić? No właśnie, a mi prawo każe zapieprzać do 65.
0
@puyol_presidend5 Ty serio porównujesz gościa, który jako napastnik nie wygrał złotego buta, jak jeszcze był Aubameyang w bvb to przegrywał z nim o króla strzelców grając w lepszej drużynie, który jedyne co potrafi to wykańczać świetne piły od kolegów (dowód repra, gdzie ten "najlepszy" jest na poziomie swoich kolegów, czyli w większości średniaków) bo nie umie sam nic stworzyć do Suareza, który jest chyba najlepiej kreującym napastnikiem świata, który zdobył 2 złote buty, w czasach świetności Leo i Ronaldo, a nie przy schyłku ich kariery (choć lewy nawet tego nie potrafi, bo przegrał z gościem z potężnego xd Lazio) . Zdobył ZB w2 najsilniejszych ligach, grając w Liverpoolu, który był dość średni i mocnej Barcy. Jak zaślepionym trzeba być, żeby wgl stawiać ich na równi, a co dopiero polaka wyżej? Dla mnie to jest jeden z największych nonsensów w piłce nożnej.
0
@Matt_i1992 Ten mój przykład to nie konstruktywna krytyka, tylko podziękowania miały być, teraz jak to czytam to faktycznie brzmi jak taka krytyka lekka. Mi chodziło o to, że niektórzy to bronią piłkarzy nwm za co, chyba za wygląd, bo nwm. Jak grają padake, to grają padake, a nie "słaby futbol". Trzeba nazywać rzeczy po imieniu, a nie się szczypać w język całe życie. Oczywiście nie można iść w drugą stronę i rzucać przekleństwami na prawo i lewo.
0
@Mow_mi_Douglas Czyli jak ktoś w twojej firmie będzie się opieprzać i ciągle coś psuć, to mu powiesz "brawo, jesteśmy z cb dumni, świetnie to zj****eś."?
3
@Jakchcesz Ale co tu się targować? To są suche fakty, czemu ktoś kto krócej statystycznie żyje ma dłużej pracować? I nie ważne jaka by to była płeć, bo w drugą stronę też byłoby źle. Najlepiej jakby była równość, mimo że kobiety żyją dłużej.
0
@Jakchcesz Nwm czy chciałeś zabłysnąć, ale chodziło o stosunek pracy do wieku umierania.
0
@marcin000019 Daj jej palec do tej buzi i zobacz, czy cię ugryzie :D
2
@Jakchcesz No nwm, ale fakty są takie, że kobiety idą wcześniej na emeryturę, a dłużej żyją. Wg cb to sprawiedliwe, to ta równość? xD
0
@puyol_presidend5 Co ty gadasz xd? Za teraz ok lewy jest lepszy, ale jak patrzeć na całą karierę to Polak nie ma nawet podjazdu do Luisa.
0
@puyol_presidend5 Z tym, że caloksztaltem jest lepszy, przecież to idiotyzm takie coś napisać. On nawet podjazdu nie ma do Suareza, do Neya bliżej, ale i tak nie jest piłkarzem na jego miarę.
0
@Toretto Brawo Dom!!!
1
@Rust_Cohle Ja właśnie wróciłem :) Ale jutro idę nadgodzinki yebać :D
0
@konrad1661 patrz, jakby piłka była za 10 groszy to formalnie wychodzi na to, że kij kosztuje 0. 0+1- 10 groszy daje 90 groszy, czyli wtedy kij byłby droższy o 90 groszy, a nie złotówkę.
0
@konrad1661 Coś jest droższe od czegoś, ale to co zostaje dzielisz na pół i dodajesz do dego złotówkę, bo jest droższe od tego drugiego właśnie o złotówkę.
0
@puyol_presidend5 XD Ty serio twierdzisz, że on jest lepszy od Suareza, czy Neya? Nieźle masz.
0
@VenoM Spk, on to wrzucił centralnie chyba kilka sekund przed tym jak ja napisałem komentarz.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika