AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Oskar00 Shame on you!!!
0
@jeyx77x Niekonircznie, bo jeszcze nigdy nie miałem sytuacji, że typ na 15 strzałów wsadził 13 goli. :O
1
Do ludzi co grają w Fifę, polecam tego Aouar freeze. Teraz w 4 lidze(mecz o awans do 3) wygrałem 16-1, a Aouar strzelił 13 goli w jednym meczu :O Ma zajebiste wykończenie.
0
@maroon Nie wierz, mam prawko od 2 lat i ani razu nie jechałem nawet po kropelce alkoholu, bo raz, że piję jedno piwo raz na kilka miesięcy, dwa, że chcę być policjantem i nie chcę sobie nasrać w papiery, a trzy, że jeżdżenie pod wpływem to po prostu debilizm i za takie coś powinno się z automatu odbierać prawko. Jest to zagrożenie, nie tylko dla siebie, ale też dla innych ludzi na drodze. To samo tyczy się narkotyków.
11
@maroon Rzucam.
0
@Getek Gaya powinien zastąpić Albe w przyszłości. To jest jego klon.
3
@konrad1661 Zrozum, że on pewnego poziomu nie przeskoczy. Piłkarze dzielą się na trzy grupy, dobrych, średnich i słabych. Breithwhite jest średni i nie awansuje do topu napastników. On ma 28? Albo 29 lat. Na to już za późno.
5
A narzekacie, na notatniku na takie czapeczki będą do 2050 r. czekać. :D
0
@Kapitan_SW Mnie wkurza te przehajpowywanie go.
1
Właśnie wygrałem z typem w Division Rivals 11-5 xd
0
@marcin000019 Pedri kosztował 7mln około Pedri>Cou.
0
@pt9 Tak tak, Messi też kiedyś miał problemy, może z wiekiem będzie lepiej.
0
@pele1282 Kurde, jak jest zdrowy to jeden z najlepszych na boisku. Oby go kontuzje omijały, bo widać, że jest to piłkarz, który prezentuje wysoki poziom.
0
@Krzychu1010 Dowód osobisty.
1
@Dziki15 Raczej z budowy ich ciała wywnioskowali jakie dźwięki wydawaly.
3
@tristan87 Co za kasztan, on nawet przy tym stole by z podłogi resztek nie mógł jeść.
0
@Zoker W sensie karne i dobitki z 5 metrów?
0
@masq Ma być nagranie, gdzie Messi udziela wywiadu. Ponoć 27 grudnia ma się ukazać.
3
@cchesterr43 Jak o xboxa xd może jeden użytkownik dzień prędzej schowa wszystkie karpie wśród mrożonek xd
1
@PatrychoO Dino grzmot i mistyczna moc były fajne :)
1
@IronSanHybrid nie zawsze się zgadzamy, ale gratulacje ;)
3
@Janiama Upadek społeczeństwa.
0
@Denver Seks, wolne w pracy, piłka nożna
0
@Survier Dzisiaj graliśmy przeciwko naturalnemu następcy Alby - Jose Gaya, on powinien zastąpić Jordiego.
0
@marcin62 Ja bym wolał znów 26 letniego Suareza.
2
@marcin62 Dlatego nigdy gość co jedynie potrafi dobijać nie będzie na poziomie Messiego, Suareza, czy Neymara, a nazywanie go najlepszym to kpina z tego tytułu.
0
@Encore gość który jedynie potrafi dobijać z pięciu metrów ma być lepszy od Leo, który kreuje całą grę Barcy?
0
@Encore xd, popatrz co napisałeś, puknij się w czoło i zobacz jeszcze raz jaką głupotę napisałeś.
0
Co za gol!!! Araujo :O
0
@TheNekro94 Messi nie strzelił karnego, bramkarz odbił, dopadł do niej Alba, wrzucił i piłka się odbiła do góry od gracza Valencii. Messi z nią wleciał do bramki wykańczając głową.