AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Bocheno1 Nie tylko, że zazwyczaj gramy jedną dobrą połowę, a drugą słabą. Oczywiście mam nadzieję, że druga będzie nawet lepsza.
0
@Cwaniak4 Mogą go przykuć do kaloryfera, też się nigdzie nie ruszy ;D
1
Pierwsza połowa super, to teraz klasycznie padaka w drugiej xd
0
@robsesh I Bartomeu z powrotem! :V
2
@Jordi10 Najlepsze, że jakbyśmy przegrywali to byś siedział cicho :D
0
@BARCA_FOR_EVER Jest, ja np widziałem swoją kobietę nago, także widoki miałem lepsze ;)
0
@blaugrana1980 Tak on, wcale nie jest to zaletą jego kolegów xd
0
@BARCA_FOR_EVER Współczuję :V
2
@messicocacola Ta, ale mnie śmieszy jak ludzie poważnie piszą, że się trzeba Alby pozbyć, a to jest absolutnie kluczowy zawodnik.
14
Ale headshot XD
1
Alba gol i asysta, sprzedać! :D
0
Xd, jak my nie zastąpimy takiego średniaka jak Breithwhite to na top nie wrócimy.
2
@matirix20 Ale niektórzy go sprzedają xd
0
@pazio23 No, dużo zagrał, ja konto które mam 8 lat i mam 20 tysięcy około. :D edit, a można powiedzieć, że jak byłem młodszy to grałem po 8 h dziennie, potem przerwa na rok i znów trochę grałem, a teraz wcale. Tata nolife XD
1
@VamosRakieta Spk, numer konta na priv ci wyślę ;D
1
Komentarz usunięty
2
@Colon Nawet zwierzęta są bardziej empatyczne od niektórych ludzi. Co jest smutne :/
0
@Kettger Projekt już pokazał, wybory będą w styczniu. Czytanie ze zrozumieniem nie boli.
1
@Bocheno1 Coś w tym może być, bo Polak nie potrafi ciągnąć gry, jest finalizatorem, dlatego nigdy nie będzie na poziomie Suareza.
1
@escarabajo "Santa can you hear me?"
2
@VamosRakieta mój kandydat.
1
@ShinobiQWE To tylko potwierdza genialność scenariusza. Mi się bardzo Tenet podobał.
0
@AdiKingu96 @VamosRakieta stawia flachę, sorry ale cię przebił :D
0
@Shad Jakbyśmy sprzedali Cou, Firpo, Umtitiego i Neto to byłoby nas stać na Norwega.
1
@Wossi61FCB Już widzę twarz szejka XDD
0
@ranger3120 Najlepszy 13 posterunek, dzisiaj to reżysera by powiesili, za te wszystkie żarty itp.
0
@PizzerMan Strenger Things, The 100.
1
@Bartunek Skikne do sklepu, bo najmłodszy pewnie jestem :V
2
@VamosRakieta A to ja po cukier przyszedłem ;)
2
@Bartunek Podzielisz się jak Polak z Polakiem i sąsiad z sąsiadem nie?