1

@Bocheno1 Nie tylko, że zazwyczaj gramy jedną dobrą połowę, a drugą słabą. Oczywiście mam nadzieję, że druga będzie nawet lepsza.

0

@Cwaniak4 Mogą go przykuć do kaloryfera, też się nigdzie nie ruszy ;D

1

Pierwsza połowa super, to teraz klasycznie padaka w drugiej xd

0

@robsesh I Bartomeu z powrotem! :V

2

@Jordi10 Najlepsze, że jakbyśmy przegrywali to byś siedział cicho :D

0

@BARCA_FOR_EVER Jest, ja np widziałem swoją kobietę nago, także widoki miałem lepsze ;)

0

@blaugrana1980 Tak on, wcale nie jest to zaletą jego kolegów xd

0

@BARCA_FOR_EVER Współczuję :V

2

@messicocacola Ta, ale mnie śmieszy jak ludzie poważnie piszą, że się trzeba Alby pozbyć, a to jest absolutnie kluczowy zawodnik.

14

Ale headshot XD

1

Alba gol i asysta, sprzedać! :D

0

Xd, jak my nie zastąpimy takiego średniaka jak Breithwhite to na top nie wrócimy.

2

@matirix20 Ale niektórzy go sprzedają xd

0

@pazio23 No, dużo zagrał, ja konto które mam 8 lat i mam 20 tysięcy około. :D edit, a można powiedzieć, że jak byłem młodszy to grałem po 8 h dziennie, potem przerwa na rok i znów trochę grałem, a teraz wcale. Tata nolife XD

1

@VamosRakieta Spk, numer konta na priv ci wyślę ;D

1

Komentarz usunięty

2

@Colon Nawet zwierzęta są bardziej empatyczne od niektórych ludzi. Co jest smutne :/

0

@Kettger Projekt już pokazał, wybory będą w styczniu. Czytanie ze zrozumieniem nie boli.

1

@Bocheno1 Coś w tym może być, bo Polak nie potrafi ciągnąć gry, jest finalizatorem, dlatego nigdy nie będzie na poziomie Suareza.

1

@escarabajo "Santa can you hear me?"

2

@VamosRakieta mój kandydat.

1

@ShinobiQWE To tylko potwierdza genialność scenariusza. Mi się bardzo Tenet podobał.

0

@AdiKingu96 @VamosRakieta stawia flachę, sorry ale cię przebił :D

0

@Shad Jakbyśmy sprzedali Cou, Firpo, Umtitiego i Neto to byłoby nas stać na Norwega.

1

@Wossi61FCB Już widzę twarz szejka XDD

0

@ranger3120 Najlepszy 13 posterunek, dzisiaj to reżysera by powiesili, za te wszystkie żarty itp.

0

@PizzerMan Strenger Things, The 100.

1

@Bartunek Skikne do sklepu, bo najmłodszy pewnie jestem :V

2

@VamosRakieta A to ja po cukier przyszedłem ;)

2

@Bartunek Podzielisz się jak Polak z Polakiem i sąsiad z sąsiadem nie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?