0

@PatrykBarca Minguezą miał masę błędów i tylko cudem czyste konta, Araujo grał nieporównywalnie solidniej.

2

@VamosRakieta A no tak wina Desta, że Mingueza bramki pomylił xd

0

@PatrykBarca Nieważne, że zagrał 2 mecze, ważne jaki poziom w nich prezentował, a był w nich ścianą. Puig ostatnio zagrał, a jakoś byli inni do tego by grać.

0

@13th Wiem, że nie powinno się życzyć choroby itp. Ale koronawirus Roberto może wyjść na dobre.

1

@bartekvisca Jest 4 takich jeszcze, Fati, Pedri,Araujo i Puig.

0

@PatrykBarca Wolno mówić źle, ale nie obrażać od leni, bo dla mnie on leniem nie jest.

15

@PatrykBarca Kiedy chcesz być zabawny, ale zdajesz sobie sprawę, że obrażasz od leni gościa, który zarabia w rok tyle co ty nie zarobisz przez całe życie... XD

0

@Bartek22 Lepsze, ale każdy ma swoje zdanie. Dorzuciłbym jeszcze Zankyou no terror, bo jest genialne.

0

@Divus Jezu... Zrozum, że nie wszyscy zdążą się zaszczepić, bo nie ma tyle szczepionek na raz. Czego nie rozumiesz?

0

@PrinceDamon Dla mnie atak tytanów jest gorszy od tamtych dwóch, a względem zagadek i głębi fabuły to dopiero. Do tego coś co mi zepsuło Atak tytanów to UWAGA SPOJLER, wybranie, by Armin żył, a nie Erwin co jest idiotyczne.

0

@tommyVERceti Co ty piszesz XD Dlaczego są ludzie na wózka inwalidzkich? A no tak bo każdy ma takie samo ciało i oni z własnego wyboru sobie nie czują nóg np. XD

0

@Bartek22 Ty chyba Steins gate i Death Note nie widziałeś, jak twierdzisz, że atak tytanów najlepsze anime.

0

@BrzydkiAS No widać progres, bo 4 miesiące kontuzji nie miał.

12

@tommyVERceti A co mu ma się przestawić? Ty myślisz, że on chce mieć te kontuzje? xd

0

@Xxxbarca4ever Ale on nie potrafi ani tego ani tego obecnie, w Ajaxie De Jong był jednym z najlepszych kreatorów. W obronie jest mega słaby, przez jego brak powrotów, głupie ustawienie, czy przegrane główki było wiele zagrożenia pod naszą bramką.

2

@Xxxbarca4ever Ja oczekuje kilka celnych podań, a u niego nawet z tym jest problem.

0

@Xavyol The100, Prison Break, TWD.

0

@stary_wyga1 Emm bo są inni, którzy chcieliby być zaszczepieni, ale nie mogli się zaszczepić, bo nie starczyło szczepionek?

0

Chcielibyście Cholo Simeone w Barcy? Według mnie mógłby fajnie ustawić niektórych do pionu. Wiem, że jego styl jest nieprzyjemny dla oka, ale jak widać działa.

0

@Coutinho007 Dziwi mnie to, że De Jong tak słabo gra, ma "swojego" trenera, swoją pozycję na boisku, a gra słabo.

0

@Coutinho007 No właśnie, jak takiemu Busiemu nie było trudno zagrać lepiej niż De Jong, to jaki kryminał gra holender?

0

@Coutinho007 Jak on zagrał dzisiaj lepiej niż De Jong.

0

@tristan87 Niezły Bait :D

0

@Admin030 On już chyba powinien okulary nosić :D

0

@barcelona97 Brak szczęścia to raczej przy straconych golach.

0

Klasyk, bramkarz mecz życia.

0

@rocky5 Zależy od piłkarza, każdy jest inny.

0

@panczo 100 %winy Lenglet.

3

@panczo Gdzie tu wina Ter Stegena? XD

0

@Barcaa12 Dobrze, że faulował, bo gość byłby sam na sam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?