AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PatrykBarca Minguezą miał masę błędów i tylko cudem czyste konta, Araujo grał nieporównywalnie solidniej.
2
@VamosRakieta A no tak wina Desta, że Mingueza bramki pomylił xd
0
@PatrykBarca Nieważne, że zagrał 2 mecze, ważne jaki poziom w nich prezentował, a był w nich ścianą. Puig ostatnio zagrał, a jakoś byli inni do tego by grać.
0
@13th Wiem, że nie powinno się życzyć choroby itp. Ale koronawirus Roberto może wyjść na dobre.
1
@bartekvisca Jest 4 takich jeszcze, Fati, Pedri,Araujo i Puig.
0
@PatrykBarca Wolno mówić źle, ale nie obrażać od leni, bo dla mnie on leniem nie jest.
15
@PatrykBarca Kiedy chcesz być zabawny, ale zdajesz sobie sprawę, że obrażasz od leni gościa, który zarabia w rok tyle co ty nie zarobisz przez całe życie... XD
0
@Bartek22 Lepsze, ale każdy ma swoje zdanie. Dorzuciłbym jeszcze Zankyou no terror, bo jest genialne.
0
@Divus Jezu... Zrozum, że nie wszyscy zdążą się zaszczepić, bo nie ma tyle szczepionek na raz. Czego nie rozumiesz?
0
@PrinceDamon Dla mnie atak tytanów jest gorszy od tamtych dwóch, a względem zagadek i głębi fabuły to dopiero. Do tego coś co mi zepsuło Atak tytanów to UWAGA SPOJLER, wybranie, by Armin żył, a nie Erwin co jest idiotyczne.
0
@tommyVERceti Co ty piszesz XD Dlaczego są ludzie na wózka inwalidzkich? A no tak bo każdy ma takie samo ciało i oni z własnego wyboru sobie nie czują nóg np. XD
0
@Bartek22 Ty chyba Steins gate i Death Note nie widziałeś, jak twierdzisz, że atak tytanów najlepsze anime.
0
@BrzydkiAS No widać progres, bo 4 miesiące kontuzji nie miał.
12
@tommyVERceti A co mu ma się przestawić? Ty myślisz, że on chce mieć te kontuzje? xd
0
@Xxxbarca4ever Ale on nie potrafi ani tego ani tego obecnie, w Ajaxie De Jong był jednym z najlepszych kreatorów. W obronie jest mega słaby, przez jego brak powrotów, głupie ustawienie, czy przegrane główki było wiele zagrożenia pod naszą bramką.
2
@Xxxbarca4ever Ja oczekuje kilka celnych podań, a u niego nawet z tym jest problem.
0
@Xavyol The100, Prison Break, TWD.
0
@stary_wyga1 Emm bo są inni, którzy chcieliby być zaszczepieni, ale nie mogli się zaszczepić, bo nie starczyło szczepionek?
0
Chcielibyście Cholo Simeone w Barcy? Według mnie mógłby fajnie ustawić niektórych do pionu. Wiem, że jego styl jest nieprzyjemny dla oka, ale jak widać działa.
0
@Coutinho007 Dziwi mnie to, że De Jong tak słabo gra, ma "swojego" trenera, swoją pozycję na boisku, a gra słabo.
0
@Coutinho007 No właśnie, jak takiemu Busiemu nie było trudno zagrać lepiej niż De Jong, to jaki kryminał gra holender?
0
@Coutinho007 Jak on zagrał dzisiaj lepiej niż De Jong.
0
@tristan87 Niezły Bait :D
0
@Admin030 On już chyba powinien okulary nosić :D
0
@barcelona97 Brak szczęścia to raczej przy straconych golach.
0
Klasyk, bramkarz mecz życia.
0
@rocky5 Zależy od piłkarza, każdy jest inny.
0
@panczo 100 %winy Lenglet.
3
@panczo Gdzie tu wina Ter Stegena? XD
0
@Barcaa12 Dobrze, że faulował, bo gość byłby sam na sam.