0

@CuttingHead Co pokanały szczepionki? W cholere chorób, jak gruźlica, tężec, odra, świnka. Jak się nie zaszczepisz na koronę to stosuj się do obostrzeń, cały czas mi o to chodzi.

0

@Krzyszt8f_xd Spokojnie, bez agresji. Nwm czy będę pierwszy w kolejce, bo mam 20 lat i też dobre zdrowi także... Chodzi mi o to, że jest dużo starszych osób, które będą szły na tą szczepionkę, ale tak jak wyżej napisałem, że nie koniecznie wszyscy zdążą, bo w pierwszym rzucie nie będzie ich nieskończoność. Poza tym rozmowa też dotyczyła tego, że osoby, które się zaszczepią nie będą musiały przestrzegać wszystkich obostrzeń. To jest raczej logiczne, choć niektórzy tego nie rozumieją. A tak na marginesie to nwm czy wiesz, ale to nie nasi politycy stworzyli tą szczepionkę.

0

@BrzydkiAS Czym? Nie zagrał jakichś mega zawodów, gol na konto bramkarza.

3

@YeastMoss Ehh nie rozumiesz.

1

@YeastMoss Ale są kobiety, które te jajniki mają i normalnie rodzą, a ta by mogła gdyby nie choroba, ale jeszcze nie było, nie ma i nie będzie geji i lesbijek, które ze sobą zrobią dziecko, bo nie jest to możliwe.

1

@YeastMoss Całkiem inna sytuacja, nie rozumiesz.

1

@baczmus Jakaś nauka jest, jak jesteś mądry, to zrobisz na odwrót do swojego ojca i na jego zmarnowanym życiu wywnioskujesz jak nie robić (przynajmniej tak jest w moim przypadku).

0

@Bobo25 @BrzydkiAS tak komentator powiedział co jest zabawne.

2

@YeastMoss Ale są ludzie zdrowi, którzy mogą mieć dzieci, ja za to nie widziałem homo, którzy zmienili gamety.

2

@YeastMoss Wynika, dwóch facetów i dwie kobiety nie przekarzą dziecku tego co wzorzec męski i żeński.

1

@YeastMoss Nie wszystko co w naturze jest "naturalne", bo występuje u zwierząt... Tym tokiem rozumowania pedofilia, Nekrofilia i zoofilia powinny być legalne, bo występują u zwierząt. Chodzi mi, że naturalnie facet z facetem i kobieta z kobietą nie zrobią dziecka i dlatego jest to sygnał, że takie pary nie powinny mieć dzieci i z natury ich nie mogą że sobą mieć. Dlatego nie powinni mieć prawa ich adoptować. Druga sprawa to fakt, że jednoplciowe pary nie przekarzą takich wartości jak NORMALNA (bo taka jest para kobiety i mężczyzny, inne połączenie nie) para.

4

@viscajasiek Nie, bo gdyby nie choroba, to mogliby je mieć.

7

Vinicius gracz meczu hahahhaha

0

@AmigoBlancos Wypadek przy pracy. Poza tym Barca ostatnio łapie formę.

1

@YeastMoss Właśnie mogą dokonać zapłodnienia i tak jest, tego nie zmienisz i dlatego siłą rzeczy to taka para powinna wychowywać dziecko.

1

A jeszcze inna sprawa to karne z du** dla realu xd

1

Przpomnial się rajd z golem Dembele vs Tottenham.

0

@danio1899 Oby nie

0

Jak w fifie ta sztuczka :D

0

@VenoM spokojnie +/- 15 minut.

2

@Encore jedak samobój Bono.

3

@Encore Powiedz to temu bramkarzowi, który Messiemu okno obronił.

1

@MensculinVeB Haha komuna to jest najgorsze co może być, nie widzę analogii?

9

Najlepsze jest to, że z nami ten Bono będzie grał jak Top 3 bramkarzy xd

0

@Jonyx Mega zjazd w porównaniu do tamtego sezonu i początku tego.

1

@Encore Szkoda tylko, że te gole Brazylijczyka nie on strzela xd

6

Teraz to już Sevilla sobie wykopała grób, @VamosRakieta na ławce.

2

@Czeresniafcb Shame on you :D

0

@Katalonbar Nowe nazwisko, nowe umiejętności :D

0

@Wossi61FCB Nie, bo on zazwyczaj w trybuny celuje, właśnie czasami się od kogoś odbije i przez przypadek wpadnie do bramki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?