AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@4drian0 No i rozumiesz w stu procentach, tak powinno być.
0
@Barwindg Bramkarz ładnie wykończył ;)
0
@NaFazieHitman No popatrz, a myślałem, że to Bayern wygrał.
1
@FCbarca750 Messi jak wygrywał tę nagrodę, to potwierdzał je liczbami i właśnie złotym butem. Dla mnie napastnik, którego niektórzy nazywają najlepszym nie może nim być, bo nawet nie umie zdobyć ZB, gdzie taki Suarez (za czasów świetności Leo i Ronaldo) potrafił wygrać 2 złote buty w cięższych ligach.
1
@Kwasiak98 wszystko? Czyli przegranie złotego buta to zrobienie wszystkiego?
1
@BulaKG Aubameyang jest dobry.
0
@KimBassinger1 Nie wiem, czy wiesz, ale żartowałem :D Na zawsze Blaugrana.
0
@KimBassinger1 Mi się zaczyna wydawać, że od zawsze lubiłem jednak Bayern :V
10
@NaFazieHitman Uwielbiam Mazurka i jego wywiady, bo nieźle ich tam ciśnie.
1
@BulaKG The 100, Prison Break.
0
@Encore Chyba, że będzie egzaminatorka, to jazda z dupeczką już będzie ;D
1
@Beztroskii Powiadasz, że nie posiada wrzutki? Śmiesznie to brzmi patrząc na asystę do Vidala w tamtym sezonie i na pewno takich sytuacji było więcej.
1
@VenoM Bez sensu właśnie nazywać najgorszym gościa, który zagrał 1-2 mecze :D Wg mnie Lenglet/De Jong są najgorsi.
3
@MesQueUnClub_87 No, oby, ale widać, że Amerykanin ma mega zacięcie, bardzo widać jego zaangażowanie i super jest fakt, że bardzo szybko wraca do obrony czego brakowało Portugalczykowi. Tak jak ty mam nadzieję, że trafiliśmy na tego PO, który obsadzi tę pozycję na stałe prezentując odpowiednio wysoki poziom.
0
@Dankhog Skąd wiesz, jak nawet nie gra?
39
Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony grą Desta, który już teraz gra lepiej niż Semedo, a trzeba pamiętać, że jest bodaj 7 lat młodszy. Oby rozwinął się jeszcze bardziej :).
0
@FanBarcy22 Nwm, ale jak dla mnie jest jednym z tych pewniejszych w obronie, mimo, że nigdy nie był w tym aspekcie najlepszy (co źle świadczy o naszej defensywie), ale to jest profil ofensywnego LO i ze swojej roli dobrze się wywiązuje. Czasami fakt irytują te podania na siłę do Leo, ale notuje asysty, strzela gole, więc jak dla mnie jest spoko.
4
@FC1899Barca UWAGA SPOJLER, Bez sensu, strzelają do niego z 5 metrów i nie potrafią trafić full auto XD.
2
@insp1re Ja bym się wyprowadził xd
1
@jakub1906 Raczej słabe liczby :V
0
@4drian0 Wiesz stacje benzynowe są otwarte ;)
2
@Yosemite Duet doskonały :D
0
@RomanHoffer W sensie tęczowa?
0
@Hubert98 Znaczy ja wiem, że to nie jest ekspert, ale jakieś pojęcie o fifie ma. A jak widać kolega wyżej potwierdza to, że lepszy bramkarz nie jest opłacalny.
0
@Newo21 Ok dzięki wielkie, czyli PLKD miał rację.
1
Mam pytanie dotyczące fify. Czy lepszy bramkarz daje cokolwiek? W sensie, czy opłaca się wydać 60 k na Ter Stegena. Bo narazie mam na bramce Neto, bo PLKD mówił, że nie ma różnicy między takim Neto, a lepszymi bramkarzami i właśnie pytanie, czy to prawda?
0
@Coutinho007 Nwm czemu, ale to nie zmienia faktu, że Mingueza zwalił to po całości.
0
@Ojciec5tkidzieci Wyspa Tajemnic najlepsza ;)
0
@Coutinho007 Nie ważne co zrobili, ważne co odwalił Mingueza... Chłop walnął tą piłkę jakby strzelał na bramkę rywala.
0
@Coutinho007 Że co? Mingueza można powiedzieć, że samobója wsadził i to on jest najbardziej winny i co do tego nie ma nawet najmniejszej wątpliwości.