1

@kaamil1910 XD niezły brat :D

0

@chosenone Ej no ale przecież Messi kiedyś zapalił jednego papierosa :V dlatego dla mnie nawet do top5 nie wchodzi. XD

0

@yzyr No nie, umarła jedna z największych legend piłki nożnej. To nie jest takie se coś.

0

@Rudi35 Idiotyczny komentarz.

1

@bixmix +1, żył jak chciał, ale to nie zmienia faktu, że piłkarzem był wybitnym.

1

@hoeniker A kogo Messi nie zjada? Mówmy o ludziach ;) Ale mimo wszystko klasę Maradony trzeba docenić.

1

@chosenone Ale ty napisałeś, że przez to jakie miał życie prywatne nie powinien być nawet w top3. To jest głupota, bo nawet jakby dziennie walił kilo koksu to i tak będzie 2 najlepszy po Messim i życie prywatne nie ma nic do tego. Bo poziom na top 2/3 prezentował mimo takiego stylu życia.

6

@chosenone Aha, czyli oceniasz to jak dobrym piłkarzem był przez to jak żył prywatnie... xd

0

@Kacper1432 Luisito.

0

@betonito Też mam taką nadzieję.

1

@FC1899Barca Bardzo, tylko, że dopiero teraz skończyłem pracę, dlatego piszę to w takim odstępie czasowym od końca meczu. ;)

0

@Zoker Ha remis :D

5

Breithwhite 2, Griezmann 1, Breithwhite >Griezmann, fakt nie opinia :D

1

Wieszacie w tym roku maseczki na choince? ;D

0

@Geble Kto niby ma 22 lata i ma za niedługo odpalić?

0

@barpol11 A Haunted House

0

@Piorun Jeden był wypożyczony z Juve bodaj, a drugi to ten nasz :D

0

@Coutinho007 W końcu, bo i w reprze też wszystko grał.

0

@Senyer Wszystko jest możliwe :O

0

@Coutinho007 No, tylko teraz Koeman ma taką sytuację:
Alena? Puig? No w sumie taka głupia sytuacja wyszła...

1

@Coutinho007 Jaki tier ten Koeman, bo fejkiem zalatuje? :D

0

@Coutinho007 No i tak jak Alena siedzi od początku sezonu na trybunach :D

1

@Coutinho007 Ale Koeman go tak ustawiał w sparingach przedsezonowych.

0

@Piorun Chodzi o innego piłkarza.

0

@Piorun To chyba ŚPD jest.

0

@Barwindg Truskawkowe najlepsze. Albo zielone borseto.

0

@Encore Zaraz się kładę, bo z roboty wróciłem :D

0

@Ojciec5tkidzieci Musztarda najlepsza.

0

@neeed I sprzedali go za tyle samo co kupili, strzelił kilka ważnych bramek, jak dla mnie transfer na +.

7

@Kwasiak98 @VamosRakieta tęsknimy :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?