AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kaamil1910 XD niezły brat :D
0
@chosenone Ej no ale przecież Messi kiedyś zapalił jednego papierosa :V dlatego dla mnie nawet do top5 nie wchodzi. XD
0
@yzyr No nie, umarła jedna z największych legend piłki nożnej. To nie jest takie se coś.
0
@Rudi35 Idiotyczny komentarz.
1
@bixmix +1, żył jak chciał, ale to nie zmienia faktu, że piłkarzem był wybitnym.
1
@hoeniker A kogo Messi nie zjada? Mówmy o ludziach ;) Ale mimo wszystko klasę Maradony trzeba docenić.
1
@chosenone Ale ty napisałeś, że przez to jakie miał życie prywatne nie powinien być nawet w top3. To jest głupota, bo nawet jakby dziennie walił kilo koksu to i tak będzie 2 najlepszy po Messim i życie prywatne nie ma nic do tego. Bo poziom na top 2/3 prezentował mimo takiego stylu życia.
6
@chosenone Aha, czyli oceniasz to jak dobrym piłkarzem był przez to jak żył prywatnie... xd
0
@Kacper1432 Luisito.
0
@betonito Też mam taką nadzieję.
1
@FC1899Barca Bardzo, tylko, że dopiero teraz skończyłem pracę, dlatego piszę to w takim odstępie czasowym od końca meczu. ;)
0
@Zoker Ha remis :D
5
Breithwhite 2, Griezmann 1, Breithwhite >Griezmann, fakt nie opinia :D
1
Wieszacie w tym roku maseczki na choince? ;D
0
@Geble Kto niby ma 22 lata i ma za niedługo odpalić?
0
@barpol11 A Haunted House
0
@Piorun Jeden był wypożyczony z Juve bodaj, a drugi to ten nasz :D
0
@Coutinho007 W końcu, bo i w reprze też wszystko grał.
0
@Senyer Wszystko jest możliwe :O
0
@Coutinho007 No, tylko teraz Koeman ma taką sytuację:
Alena? Puig? No w sumie taka głupia sytuacja wyszła...
1
@Coutinho007 Jaki tier ten Koeman, bo fejkiem zalatuje? :D
0
@Coutinho007 No i tak jak Alena siedzi od początku sezonu na trybunach :D
1
@Coutinho007 Ale Koeman go tak ustawiał w sparingach przedsezonowych.
0
@Piorun Chodzi o innego piłkarza.
0
@Piorun To chyba ŚPD jest.
0
@Barwindg Truskawkowe najlepsze. Albo zielone borseto.
0
@Encore Zaraz się kładę, bo z roboty wróciłem :D
0
@Ojciec5tkidzieci Musztarda najlepsza.
0
@neeed I sprzedali go za tyle samo co kupili, strzelił kilka ważnych bramek, jak dla mnie transfer na +.
7
@Kwasiak98 @VamosRakieta tęsknimy :D