0

@Anonymus0608 Marquinhosem gra mi się super, a Aouar jest w tym składzie, żeby Depay miał 10 zgrania. Poza tym ten Aouar ze stylem gry cień jakiś tragiczny nie jest.

0

@DaPi Wiem, że to się zdarza, miałem już tak nie raz, ale lubię fife i jestem z nią na dobre i na złe. Mimo że czasami mam ochotę pada rozwalić XD

0

@Transu96 @DaPi Spk :D, niekiedy są wkurzające mecze, ale dzisiaj i wczoraj gra mi się super i wygrywam wszystko po kolei.

2

Posiadam taki skład w fifie. Wrzucam go dla osób, które nie mają pomysłu na dobrą drużynę. Nie jest jakiś mega drogi, ale gra się nim przyjemnie i płynnie. https://www.futhead.com/21/squads/95150/

3

Wygrałem teraz w Division Rivals 8:1, a gościu miał w bramce Neuera, przypadek? Nie sądzę :D

1

@Triv44 Wilk i zając, to jest super bajka :D Albo sąsiedzi.

8

@AmigoBlancos Mam nadzieję, że real z grupy nie wyjdzie.

1

@Barwindg Standard :D

3

@jeyx77x Czy niedoceniony? Jest uważany za legendę, więc to chyba jest docenienie.

3

@MaziFCB Lewy ławkowy to będzie najlepsza pozycja :D

0

@Kidd No nwm, Sevilla pokonała Inter w finale Ligi Europy. Zeszły sezon był dziwny przez Covida, ten też taki raczej będzie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Kidd No medialność to poleci na łeb na szyję jak Messi odejdzie, ale ogólnie zespoły La Liga są silne, Barca, real, Atletico, Sevilla

0

@Cwaniak4 Depay to jest legenda mojego klubu i mój podstwowy zawodnik (gram nim na ŚPO), ma u mnie 108 meczów 130 goli i 70 asyst.

1

@Krzysiek_FCB Ja bym najchętniej zagrał w nowego Watch Dogsa.

1

@Kidd Na ostatnim miejscu? Że co? Messi sam nie świadczy o sile ligi.

0

@AV0CAD0 Ja kupiłem De Jonga i Dembele, jak kosztowali po 50 k, a teraz obaj kosztują niecałe 50 k.

0

@gmdfk Nie grałem żadnym z tej dwójki, więc nie doradzę. Ale gram Diego Carlosem i jest ścianą.

0

@Rewolucja123 Ciężko z tym 42 tempa.

1

@AV0CAD0 Spk, dzięki to nie będę go zmieniał. Mi się wczoraj udało trafić niewymiennego Mendyego z realu :D

0

@AV0CAD0 Mam Frenkiego i fajnie mi się nim gra, ale chciałem zapytać, bo może Valverde jest lepszy.

0

Pytanie, kto lepszy na ŚPD w fifie, De Jong, czy Fede Valverde?

0

@Cwaniak4 Nie dostalibyśmy aż tylu bramek, ale raczej przegralibyśmy.

0

@Mat_Cat Jeśli jest się za PO, to na pewno, w innym przypadku dla każdego człowieka powtarzanie czegoś w końcu się przejada i zamiast śmieszne, jest to żałosne. No ale ludzie z opozycji muszą tworzyć kółko wzajemnej adoracji, gdzie za 8463929473 żart o Sasinie dalej dostaje się poklask.

0

@cat_r37 Jakoś nie widziałem, żeby ludzie się tu wyzywali od najgorszych, bo szybko są tacy użytkownicy banowani (słusznie), ale serio o byle co oznaczać moderacje, to naprawdę jest przesada.

5

@Chakalaka Jeszcze mniej śmieszne jest ciągłe powtarzanie tego samego. Żart jest dobry, ale przez chwilę, ale jak powtarzasz go ciągle, to robi się żałosny.

0

@cat_r37 Ok, ale takie kablowanie jest bez sensu. Całej la ramblii nie naprawisz. Rozumiem, jeśli ktoś odleci za bardzo i przesadzi.

1

@Chakalaka O żart o Sasinie. Takie nieśmieszne.

1

@bafi A przełączyłeś przełącznik od włączenia komputera? Taki jak przy listwach.

0

@Objectivo Cii nie pasuje do obrażania PiS.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?