- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1083 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
mekston
3
Po fazie grupowej największe szanse na MŚ przyznawane są (wg buków)1. Francja2. Argentyna3.... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
pt9
2
Bo w takie dni najważniejsza w życiu jest opalenizna. Reszta może zejść na drugi... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1083 Culés
2
Posiadam taki skład w fifie. Wrzucam go dla osób, które nie mają pomysłu na dobrą drużynę. Nie jest jakiś mega drogi, ale gra się nim przyjemnie i płynnie. https://www.futhead.com/21/squads/95150/
1
@AlexDark00 Przecież w Fifę nie gra się płynnie:D
1
@chudymc miałem pisać to samo. W te fife w ogóle się nie da grać. Powoli odpuszczam i gram coraz mniej, bo to co tam się dzieje to przechodzi ludzkie pojęcie, a szkoda bo nawet fajny składzik mam, ale co z tego jak EA naumyślnie psuje grę. Nie uwierzę w to ze nie mogą zrobić normalnego gameplayu. Zaczynasz mecz i strzelasz w 15 minut 3 bramki, bo zawodnicy przeciwnika nic nie potrafią i nagle z 3:0 robi się 4:3 dla przeciwnika, bo zamiana ról i to twoim nagle piłka odskakuje, podają albo za mocno, albo za słabo i niecelnie. Nie potrafią strzelać. Ślizgają się po murawie. Zwrotność i zwinność na poziomie -15. Jak przeciwnik odrobił straty i wyszedł na prowadzenie to nagle znowu twoi potrafią grać. Smieszne
0
@AlexDark00 to ja się zastanawiam czy położyć fife pod toporek czy dorzucić do pieca, a ty mi wyjeżdżasz z takim czymś
0
@Transu96 @DaPi Spk :D, niekiedy są wkurzające mecze, ale dzisiaj i wczoraj gra mi się super i wygrywam wszystko po kolei.
0
@AlexDark00 uważaj, żebyś niedługo zdania o 180 stopni nie zmienił xd
0
@DaPi Wiem, że to się zdarza, miałem już tak nie raz, ale lubię fife i jestem z nią na dobre i na złe. Mimo że czasami mam ochotę pada rozwalić XD
0
@AlexDark00 Marquinhos i Aouar średnio grywalni są. Za Marquinhosa lepszy byłby Kimpembe a za Aouara, Cyprien
0
@Anonymus0608 Marquinhosem gra mi się super, a Aouar jest w tym składzie, żeby Depay miał 10 zgrania. Poza tym ten Aouar ze stylem gry cień jakiś tragiczny nie jest.