La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1695 Culés

43

Mam nadzieję że nie przegapią Depaya. Taki zawodnik za taką cenę to po prostu must have.Dzięki swojej szybkości i grze 1vs1 może grac tak naprawdę wszędzie. Obecnie Barcelone nie stać na Sanczów,Rashfordów czy innych Sterlingów i taki Memphis jest idealny.

0

@Encore Szczerze mówiąc wolałbym Depaya od Sterlinga

konto usunięte

0

@Encore A nie masz wrażenia, iż gra Holandii wyglądała podobnie do Barcelony? Stwarzali sobie sytuacje i nie miał kto strzelić. Messiego nie będzie niedługo, a my nie mamy zastępcy Suareza.

8

@Max112 Nie kupisz dobrego napastnika za 20 mln a Depay dobrą jakość gwarantuje. Jest doświadczony i wchodzi w idealny wiek dla piłkarza.

konto usunięte

0

@Encore
Póki co to Barcelonę nie stać nawet na pensje zawodników ????

konto usunięte

0

@Encore Nie widzę sensu w kupowaniu gościa, który nie jest 9-tką. Skoro on wykonuje w Holandii rzuty rożne i wolne, to znaczy, że nie ma cech napastnika jakiego potrzebujemy..

0

@mr_robot Kogo proponujesz za 15 mln?

konto usunięte

2

@Encore Zaraz do 5 mln zjedziesz.

1

@Encore Na ch Depay niemal za free, jest rasowa "9" Braithwaite :D

konto usunięte

0

@Encore Nie wiem czy faktycznie Depay będzie tyle kosztował, nie mam pojęcia ile będą kosztować inni zawodnicy, ale kupowanie półśrodków do Barçy nigdy nie wychodzi. Najważniejszą kwestią jest jednak coś innego - jeśli my w styczniu kupimy dziewiątkę, to będzie oznaczać, że Messi gra na 10-tce, a Griezmann i Coutinho są nam niepotrzebni i będą grać raz na 5 meczów.

0

@mr_robot
nie prawda, seozn jest długi, już teraz mieliśmy 2 kontuzje i nagle w ataku robi się mało piłkarzy, griezmann i depay wymiennie na 9, coutinho 10, LS - taki 12-13 zawodnik zespoły

dembele (trincao)-messi (coutinho)-fati (pedri/coutinho)
griezmann (depay)

4 pozycje 8 zawodników, masz kontuzje jak teraz przez chwilę i już masz tylko 6, do tego zawieszenia, a cały sezon będzie praktycznie gra co 3 dni, każdy zdąży dużo zagrać

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?